Jelenleg

34
látogatónk van

Tankos Apukák Fóruma #3

6 éve 3 hete #270149 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton


A PULYKA FELDOLGOZÁSA

A megtisztított pulykát pár napig hideg helyen vagy hűtőszekrényben tartjuk, így húsa porhanyósabb lesz. A pulyka aprólékából (nyak, fej, szárnyak, láb, zúza, szív) a húsleveshez hasonlóan levest főzünk. A mellehúsát a csontról lefejtve szeletekre vágjuk, besózzuk és kirántjuk vagy szalonnával megtűzdelve, egyben megsütjük és vékony szeletekre vágva, melegen vagy hidegen tálaljuk. Hátrészéből, combjaiból pörköltet készíthetünk. Legfinomabb azonban az egybesült pulyka. A pulyka combjában vastag inak vannak, amelyeket sütés előtt, harapófogó segítségével kihúzunk, így a combjai is puhára sülnek. A legjobb pecsenyét a teljesen kifejlett, hízott pulyka adja. A pulykát kívül-belül lesózzuk, és egy óra hosszáig sóban állni hagyjuk. Előbb fedő alatt 20 percig, kevés víz hozzáöntésével pároljuk, azután vajjal leforrázzuk, ráöntünk, sütőbe tesszük, és gyakori locsolgatás mellett, többször megforgatva pirosra sütjük. Sütési ideje két-két és fél óra. Szeletelés előtt állni hagyjuk. Felszeletelése hasonló az egybesült baromfiéhoz. A combokat két részre is vághatjuk. Ha még maradtak benne vastag inak, sütés után is kiszedhetjük. Mellehúsát a csontról lefejtjük, hosszában vékonyra szeleteljük, és az eredeti alakhoz hasonlóan összeállítva, burgonyapürére vagy rizsköretre rakjuk. A legkitűnőbb a bébipulykából (gyorsan hizlalt, legfeljebb 4-5 kilós pulykából) készült pecsenye: combjában nincs ín, húsa porhanyós.


Szenthabakukk :ohmy:
Tudok pulykát sütni! B)
Merhogyajóelőbb sacc/kb pár hete vettem két pulykacombot a LIDL-ben, mert akciós volt. /Igen, mi nők úgy vásárolunk ha akciós, akkor majd jó lesz valamire. :D /
Be is tettem a hűtőbe pompásan. Mint olvasom ezt a mozzanatot nagyon helyesen csináltam. Meg aztán nagyon helyesen jól ott is felejtettem, mert ugye nem főzök minden nap, hisz kímélni kell a tűzhelyet. :) MIkor aztán jól megvolt a porhanyósodási ideje. :beer2: nézegettem, hogy el kellene készíteni, mielőtt magától mászik el... :whistle:
Berirdaltam majd borítottam rá sót, borsot, piros aranyat, ketchupot, mézet és kevés olajat. Összedzsamiszkáltam és bedobtam ebbe az irtó praktikus sütőzsák témába aztán ráengedtem a 220-at.
A szerszámosládát feleslegesnek tartottam előtúrni, mert én nem az inakat szedem ki, hanem szépen leabriktolom az ehető állagú miújságot a Maci kutya betevőjéről és már falható is nyakló nélkül. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, treffhetes10, Szete58, Apa1972_hu, Potrien, Leopardusz, Pocakovics, JackassJana, Sics, Frankenstein Bourne, Sztyepan65
Téma zárolva.
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #270154 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Ahogy olvasom, igazi férfiembernek való kaja. Először fogóval kihúzzuk az inakat, majd spaklival felvisszük a pácot, forrasztólámpával süssük vagy három órát, végül flex-szel szeleteljük. Egészségünkre! :beer2:


A flex az nagyon is helyen valo, a hus meretetol fugg, mekkorat hasznalok (sonkahoz, csulokhoz dukal a nagyflex).
A darabolni kivant csontos termeket lefagyasztom (igy nem kenodik a hus a korongra) es fagyott allapotban elo a gyemantos flexet es kedvemre valo mereture darabolom. (meg a karaj csontot is a huslevesbe).
Ajanlott nem a konyhaban, es kotenyben vegezni a muveletet mert hus es csont reszelekek repkednek minden fele a korong forgas iranyaban, vedoburkolatot nem hasznalunk a flexen mert hamar telerakodik es gatol a konnyed hozzaferesben.
Nalam bevalt, mindenkinek ajanlom, de csak ovatjan.

:) :)
Téma zárolva.
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #270160 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Védőszemüveget kell használni közben, vagy ez flex esetében természetes? :d2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270194 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Hétvégén jön a jóidő.....





Samy
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Szete58, Rallyefan81, JackassJana, Sics, Sztyepan65, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270198 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Katjaton, AntTheZ
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270205 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Bodog nőnapot!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Katjaton, AntTheZ
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270207 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Nem akartok a Pilvaxban összeülni , majd valami könyvet kiadni?
Lehetne Rejtő stílusában, egy sivatag hajóján különböző halálos kalandba keveredő szakácskönyv. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270209 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas


A PULYKA FELDOLGOZÁSA

A megtisztított pulykát pár napig hideg helyen vagy hűtőszekrényben tartjuk, így húsa porhanyósabb lesz. A pulyka aprólékából (nyak, fej, szárnyak, láb, zúza, szív) a húsleveshez hasonlóan levest főzünk. A mellehúsát a csontról lefejtve szeletekre vágjuk, besózzuk és kirántjuk vagy szalonnával megtűzdelve, egyben megsütjük és vékony szeletekre vágva, melegen vagy hidegen tálaljuk. Hátrészéből, combjaiból pörköltet készíthetünk. Legfinomabb azonban az egybesült pulyka. A pulyka combjában vastag inak vannak, amelyeket sütés előtt, harapófogó segítségével kihúzunk, így a combjai is puhára sülnek. A legjobb pecsenyét a teljesen kifejlett, hízott pulyka adja. A pulykát kívül-belül lesózzuk, és egy óra hosszáig sóban állni hagyjuk. Előbb fedő alatt 20 percig, kevés víz hozzáöntésével pároljuk, azután vajjal leforrázzuk, ráöntünk, sütőbe tesszük, és gyakori locsolgatás mellett, többször megforgatva pirosra sütjük. Sütési ideje két-két és fél óra. Szeletelés előtt állni hagyjuk. Felszeletelése hasonló az egybesült baromfiéhoz. A combokat két részre is vághatjuk. Ha még maradtak benne vastag inak, sütés után is kiszedhetjük. Mellehúsát a csontról lefejtjük, hosszában vékonyra szeleteljük, és az eredeti alakhoz hasonlóan összeállítva, burgonyapürére vagy rizsköretre rakjuk. A legkitűnőbb a bébipulykából (gyorsan hizlalt, legfeljebb 4-5 kilós pulykából) készült pecsenye: combjában nincs ín, húsa porhanyós.


Szenthabakukk :ohmy:
Tudok pulykát sütni! B)
Merhogyajóelőbb sacc/kb pár hete vettem két pulykacombot a LIDL-ben, mert akciós volt. /Igen, mi nők úgy vásárolunk ha akciós, akkor majd jó lesz valamire. :D /
Be is tettem a hűtőbe pompásan. Mint olvasom ezt a mozzanatot nagyon helyesen csináltam. Meg aztán nagyon helyesen jól ott is felejtettem, mert ugye nem főzök minden nap, hisz kímélni kell a tűzhelyet. :) MIkor aztán jól megvolt a porhanyósodási ideje. :beer2: nézegettem, hogy el kellene készíteni, mielőtt magától mászik el... :whistle:
Berirdaltam majd borítottam rá sót, borsot, piros aranyat, ketchupot, mézet és kevés olajat. Összedzsamiszkáltam és bedobtam ebbe az irtó praktikus sütőzsák témába aztán ráengedtem a 220-at.
A szerszámosládát feleslegesnek tartottam előtúrni, mert én nem az inakat szedem ki, hanem szépen leabriktolom az ehető állagú miújságot a Maci kutya betevőjéről és már falható is nyakló nélkül. shaking


Jártam én is ilyként báránycombbal... Megtűzdeltem fokhagymával, borsoztam beolajoztam, alufóliába burkoltam, betettem a hűtőbe és jól meg is feledkeztem a bariról úgy egy hónapra. Miután a fólia lefejtése után nem mozgott sőt kellemes fokhagyma illata volt megsütöttük és elfogyasztottuk. Mit mondjak? Omlós, ízletes és puha volt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton, Sics
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270210 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Nem akartok a Pilvaxban összeülni , majd valami könyvet kiadni?
Lehetne Rejtő stílusában, egy sivatag hajóján különböző halálos kalandba keveredő szakácskönyv. :lol:


Nonapon kivul nekem még hazassagi evfordulom is van szeretett nommel (azon kevesk koze tartozom akinek ebbol a jobol evente 2 is van, de ez hosszu).
Nem, hogy a Pilvaxban osszeulni, de meg talan jatszani sem fogok ma, torodes es odafigyeles cimszo alatt (titkon azert remenykedem hatha megis)

:)
Téma zárolva.
6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #270213 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Két Királynőd van, Hangya? Mi vagy Te? Migráncs? :beer:
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270214 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Két Királynőd van, Hangya? Mi vagy Te? Migráncs? :beer:


Ha mar ennyire firtatod elarulom.
Annyira akartam, ugyan azt a holgyet vettem el 2x. 3 honap elteressel es kozben nem valtunk el.
(megfejted?)
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270215 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Bodog nőnapot!


:thx2: :kiss:

Saját fotó? Melba? :)
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270218 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Szete csak irígykedik... :troll: :troll: :troll:

Grat a két esküvőhöz.. :) :)

Samy

Két Királynőd van, Hangya? Mi vagy Te? Migráncs? :beer:


Ha mar ennyire firtatod elarulom.
Annyira akartam, ugyan azt a holgyet vettem el 2x. 3 honap elteressel es kozben nem valtunk el.
(megfejted?)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270240 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

Két Királynőd van, Hangya? Mi vagy Te? Migráncs? :beer:


Ha mar ennyire firtatod elarulom.
Annyira akartam, ugyan azt a holgyet vettem el 2x. 3 honap elteressel es kozben nem valtunk el.
(megfejted?)


Igen erős páleszed lehet.... :blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Apa1972_hu, Katjaton, Sics, AntTheZ
Téma zárolva.
6 éve 3 hete #270246 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Bodog nőnapot!


:thx2: :kiss:

Saját fotó? Melba? :)




Áááa, Ő megenné a virágot.... :lol: :lol:
Kölyökkorában éppen kibújtak a tulipánok, Ő ült előttük, nézte , hogy lengeti a szél a bimbózó szárakat. Billegett velük. Majd megunta és egy harapással lenyelte a fejüket... :S :d3: :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton, AntTheZ
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.