Jelenleg

24
látogatónk van

Tankos Apukák Fóruma #3

6 éve 7 hónapja #247471 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Samy!
Még egy ilyen, és közkívánatra kitiltalak! :angry: :trollol:

Uraim!

Elkészült a tojásos lecsó, füstös kondérban, jófajta füstölt kolbásszal és virslivel.


Figyelem: Spoiler!



Üdv.

Samy

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, 19287d58816f35754c4393db64367f89
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247480 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

Uraim!

Elkészült a tojásos lecsó, füstös kondérban, jófajta füstölt kolbásszal és virslivel.


Figyelem: Spoiler!



Üdv.

Samy


Legközelebb kiköttetem! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Rallyefan81, DarkRaven73, Sztyepan65
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247481 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien
Matildka vett húsz deka vadászparizert a közértben. Ime.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, sandorati, Rallyefan81, DarkRaven73, Katjaton, Sztyepan65
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247484 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Toydolls!

Én megint a bal szélsőt vittem! :thx2: (bár a múltkoriért is kaptam egy laza tockost) :-*



Most seym úszod meg! :D
Miért jobb a sör a nőknél
1. A sör nem szól bele, hogyan vezetsz. = De. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Sztyepan65
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247485 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Nekem nem szokott beleszólni, mert amíg haza nem érek, és be nem teszem a pincébe, addig a csomagtartóban csücsül.
Amúgy sem tud a vezetésbe beleszólni, mert vezetés közben nem iszok. Megállok, iszok egy, vagy több sört, és megyek tovább. Jóérzésű sofőr így csinálja! :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, Rallyefan81, lucha_nDall, Katjaton, Sics, Frankenstein Bourne, Sztyepan65
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247486 Írta: Sztyepan65
Megválaszolva: Sztyepan65
Sörözés után nekem, csak így menne a tájékozódás. :unsure:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, treffhetes10, Rallyefan81, Sics
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247487 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Ha nem rögzíted rendesen, akkor zajonganak a csomagtartóban. :trollol:
Amúgy helyes magatartás! ;) :)


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58, Sztyepan65
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247489 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Nekem nem szokott beleszólni, mert amíg haza nem érek, és be nem teszem a pincébe, addig a csomagtartóban csücsül.
Amúgy sem tud a vezetésbe beleszólni, mert vezetés közben nem iszok. Megállok, iszok egy, vagy több sört, és megyek tovább. Jóérzésű sofőr így csinálja! :beer2:


Bakker, azt hittem az asszonyról beszélsz... :lol:

Pincében tartod és a csomagtartóban csücsül.. szegény... :blink: - de rájöttem hogy az egy nőnek nem akadály, hogy akár onnan is belevau vau a vezetésbe. :) :silly: B)

Nálunk Pupu szok narrátorozni... - de egyszer mondtam neki, hogy még egy szó és kirakom a kocsiból..
Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, Potrien, DarkRaven73, lucha_nDall, Frankenstein Bourne, Sztyepan65
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247493 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton
Ezt meg Samynek hoztam! ;)
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, lucha_nDall
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247497 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Nagy cső....

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247501 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Ne bántsátok már Samyt, kérlek Benneteket, ebben a hőségben még tüzet is köll raknia, oszt ott állnia mellette... elég büntetés az Neki! shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Rallyefan81, DarkRaven73
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247503 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Ne bántsátok már Samyt, kérlek Benneteket, ebben a hőségben még tüzet is köll raknia, oszt ott állnia mellette... elég büntetés az Neki! shaking


Minket meg a képeivel büntet. Az mennyivel jobb!? Inkább raknám én is a tüzet, mint rohadjak a klímás irodában. :cry:
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247505 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Ne bántsátok már Samyt, kérlek Benneteket, ebben a hőségben még tüzet is köll raknia, oszt ott állnia mellette... elég büntetés az Neki! shaking


Sörrel/fröccsel a kezében, a Balatonban állva főz, napernyő alatt. :woohoo: B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Sith7
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247506 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Ne bántsátok már Samyt, kérlek Benneteket, ebben a hőségben még tüzet is köll raknia, oszt ott állnia mellette... elég büntetés az Neki! shaking


Minket meg a képeivel büntet. Az mennyivel jobb!? Inkább raknám én is a tüzet, mint rohadjak a klímás irodában. :cry:


Na , erigggy Samy mellé.... klímás iroda...... :nono:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, Szete58
Téma zárolva.
6 éve 7 hónapja #247509 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Ne bántsátok már Samyt, kérlek Benneteket, ebben a hőségben még tüzet is köll raknia, oszt ott állnia mellette... elég büntetés az Neki! shaking


Minket meg a képeivel büntet. Az mennyivel jobb!? Inkább raknám én is a tüzet, mint rohadjak a klímás irodában. :cry:


Na , erigggy Samy mellé.... klímás iroda...... :nono:


Tudtam, hogy egy sanyarúbb sorsú társamnak nem fog tetszeni, ezért kimegyek egy kicsit, mert kezdek fázni... :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58, Rallyefan81, DarkRaven73
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.