Jelenleg 625 vendég és 14 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Elköszönés

Elköszönés 7 hónapja 1 hete #259960

• treffhetes10
  • treffhetes10 profilkép
  • Távol
  • Dandártábornok
  • Köszönetek: 4889
Snoke, solinari: igen, úgy valahogy. Emelt fővel, méltósággal fogok távozni...
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azonban ha kicsit áttekintünk a túloldalra, akkor számára ez nem konteó, hanem leírta a színtiszta keserű valóságot, ami eddig taszította.

Ha valaki már menne, felesleges utána nyúlni, megragadni a haját és kicsit még megpüfölni. Elég ezt belinkelni és útjára engedni. :)

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Apa1972_hu, Katjaton, Admiral_von_Yorck

Elköszönés 7 hónapja 1 hete #259971

• Leopardusz
  • Leopardusz profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 872
Vagy: elmentél? Jó neked... :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Elköszönés 6 hónapja 3 hete #262176

• bicskeiz
  • bicskeiz profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 55
Sziasztok!

Ugyan messze vagyok attól, hogy jó játékos legyek, és ezen az oldalon sem volt soha igazán aktív, mégis úgy gondolom, hogy illik elköszönnöm.
6231 csata, 2015 március óta ugyan sokakhoz képest nem tűnik soknak. De ha utánaszámolok, ez bizony legalább 30000 perc 1000 napra, tehát napi fél óra. Nekem ez a napi fél óra hiányzik, leginkább az alvásból. Nem játszottam minden nap, de mikor igen, akkor 2-3 órát. Utána fáradtabb voltam a munkahelyen, türelmetlenebb voltam a gyerekeimmel, rosszabbul ment a sport. Még ha ez a napi fél óra tiszta, felhőtlen szórakozás lett volna, lehet, hogy lenne értelme. De minél jobban próbáltam játszani, annál inkább frusztrált az egész. Ez nekem így nem éri meg. Elég volt.
A játékot letöröltem, az accountomat pedig ezennel, ingyen elvihetőként meghirdetem. A hozzá tartozó infók a képen, meg a statomban láthatóak (a fórumos nevemen), ha valakit érdekel, írjon egy privát üzenetet (annyinak azért örülnék, ha leírná, mi a célja vele)! Ha senkinek nem kell, akkor töröltetem, nem kell a kísértés.

Üdv:
Zoli
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiberius61

Elköszönés 6 hónapja 3 hete #262178

• Tiberius61
  • Tiberius61 profilkép
  • Távol
  • Közkatona
Szia!Engem érdekelne!A keresztfiam nagyon örülne neki!

Elköszönés 6 hónapja 3 hete #262184

• Tusy
  • Tusy profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
  • Köszönetek: 155
Rallyefan81 beküldte:

Én azt a részét nem értem , miért hagyja itt az oldalt, attól , hogy nem játszik.
- amikor abbahagytam egy időre, nem néztem vissza az oldalra. Mert azt az időt másra fordítottam, mivel ez (fórum) is a játék része, hogy a játékkal kapcsolatban (nagyjából) napra kész legyek ... visszajöttem játszani, kb. 3. nap már megvolt az oldal, szedtem le a MOD-okat, próbáltam tájékozódni. (másik játékok fórumába sem jártam mióta nem játszom velük, talán felét nem is érteném amiről szó van)

Elköszönés 6 hónapja 3 hete #262192

• Szete58
  • Szete58 profilkép
  • Távol
  • Dandártábornok
  • Köszönetek: 8018
Snoke beküldte:
@Robb Te másodállásban lelkész vagy? Esetleg csoport terapeuta? Beíratkoznék akkor a névtelen szociopaták klubjába. :troll:

Ha elég ideje leszel már klubtag, szintet léphetsz: bekerülhetsz a Neves Szociopaták Körébe. ;)
„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, MegaJani, user99

Elköszönés 6 hónapja 3 hete #262200

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Távol
  • Ezredes
  • Köszönetek: 1235
Szete58 beküldte:
Snoke beküldte:
@Robb Te másodállásban lelkész vagy? Esetleg csoport terapeuta? Beíratkoznék akkor a névtelen szociopaták klubjába. :troll:

Ha elég ideje leszel már klubtag, szintet léphetsz: bekerülhetsz a Neves Szociopaták Körébe. ;)

Nem jól tudod Szete, Snoke alapította a klubot, örökös elnök, és tiszteletbeli vezérizgató.:) Öhm igazgató:)
"A bukott ügyek bajnoka: Te vagy a szerencsétlen figura a söréttől lyuggatott, „Ember vagyok, ne lőj!” feliratú pólóban. Zavar a lemmingek/Ödönkék önkritikájának teljes hiánya, de mégse érzed helyénvalónak, hogy a földbe tapossák őket. Nem örülsz a káosznak, a békétlenségnek, az esetleges újraszított vagy frissen bontott ellenségeskedéseknek, amik akár hónapokra megmérgezhetik a fóruméletet."
Sajnos az egész nem fér ki....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Elköszönés 6 hónapja 3 hete #262203

• Filler1
  • Filler1 profilkép
  • Távol
  • Ezredes
  • Köszönetek: 4500
Robb_HUN beküldte:
Szete58 beküldte:
Snoke beküldte:

Nem jól tudod Szete, Snoke alapította a klubot, örökös elnök, és tiszteletbeli vezérizgató.:) Öhm igazgató:)

És jár neki a busz-sáv. :silly: :newyear1:
Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Elköszönés 1 hónapja 1 napja #278390

• Scanmen
  • Scanmen profilkép
  • Távol
  • Felhasználó blokkolva
  • Köszönetek: 139
Hunti beküldte:
A kritikusoknak egyébként még mindig több haszna van, mint a "bólogató szamaraknak".

Egyike vagyok azoknak a bólogató szamaraknak akik nem kritizálták Snoke írását a dühöngőben. Levontam a következtetést azt illetően hogy szeretnék e egy ilyen közösséghez tartozni, ahol a moderátor megengedi magának hogy ilyen jelzőkkel illesse azokat akik nem osztják az ő véleményét.
További sok sikert kívánok a szűk körnek, akik a beírások kétharmadát adják, és egymás írásait lájkolják.

Töröljétek a hozzáférésemet!
Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 1 napja Írta: Scanmen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bela455, Patsky, Mothmaninho, Gizmo, dies, Sat Okh, P_r_e_d_a_t_o_r

Elköszönés 1 hónapja 9 órája #278415

• dies
  • dies profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 345
Lassan több moderátor van,mint alap tag. Számomra az a furcsa,hogy egy moderátor aktív fórumozó,bár ezen túl teszem magam,viszont el kéne olvasni a kibaszott szabályzatot a modiknak is. Nem fikázunk másokat,stb...
Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 9 órája Írta: dies.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, user99

Elköszönés 1 hónapja 9 órája #278417

• Ynnegaf
  • Ynnegaf profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 59
dies beküldte:
Lassan több moderátor van,mint alap tag. Számomra az a furcsa,hogy egy moderátor aktív fórumozó,bár ezen túl teszem magam,viszont el kéne olvasni a kibaszott szabályzatot a modiknak is. Nem fikázunk másokat,stb...

Ráadásul egyre inkább hasonlít a moderálási stílus az AnimeAddicts színvonalára, ahol ha valami nem tetszik, ellenérvelés helyett bannolnak. Nekem is kezd elegem lenni ebből a mentalitásból, pedig anno kimondottan azért szerettem ide írogatni, mert jó volt a közösség, és értelmes moderátorok voltak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky, user99

Elköszönés 1 hónapja 9 órája #278418

• Hunti
  • Hunti profilkép
  • Távol
  • Moderátor
  • Köszönetek: 1674
dies beküldte:
Jacktor+2 aktív moderátor van.Ez sok lenne?
Moderátor vagyok, ettől még lehet magánvéleményem.Ez benne is van az ÁSZF-ben.
Amit meg írtam általánosságban írtam, senkit nem neveztem meg konkrétan, ha magadra vetted így jártál.

Ynnegaf beküldte:

Ráadásul egyre inkább hasonlít a moderálási stílus az AnimeAddicts színvonalára, ahol ha valami nem tetszik, ellenérvelés helyett bannolnak. Nekem is kezd elegem lenni ebből a mentalitásból, pedig anno kimondottan azért szerettem ide írogatni, mert jó volt a közösség, és értelmes moderátorok voltak.
wotinfo.hu/inde...racio
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 9 órája Írta: Hunti.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Ankhiszesz, straubbazsi

Elköszönés 1 hónapja 9 órája #278420

• dies
  • dies profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
Pont erről vau.. Már megint igazam van...Örülök,hogy magadra ismertél,ezek szerint helyzet nem reménytelen. shaking

Elköszönés 1 hónapja 7 órája #278423

• Thothem
  • Thothem profilkép
  • Távol
  • Ezredes
  • Köszönetek: 1383
Halkan megjegyzem, hogy nemrég nulltoleranciát vezettek be moderálás terén. Nem ok nélkül. Már késő miatta picsogni...

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

Elköszönés 1 hónapja 7 órája #278425

• dies
  • dies profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
Vágom én,ha nekem címezted :P , nem picsogok, nem szokásom. Csak közzöltem a véleményem, akkor lehet dumálni bármiféle szabályokról ha mindenkire vonatkozik,addig csak blabla. És még arra is rá kell jönnöm,hogy bizonyos stílushoz elég - é a grófi birtok, vagy esetleg valami iskolai végzettség is feltétel.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások

WOTINFO FACEBOOK CSOPORT