Jelenleg

5
látogatónk van

Karelia

7 éve 10 hónapja #190899 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

attól még hogy kikerülöm a problémát még megmarad mégis ki az a hülye aki azt kiszokja kapcsolni?! nem mellékutat keresek hanem javitást várok mert ez akkor sem normális


Figyelj, ilyen stílusban ne beszélj, főleg akkor nem, ha valamilyen jellegű segítséget kérsz. Egyébiránt pedig örömteli lenne, ha normális magyar nyelven írnál, mert rossz olvasni a soradat.
Az a problémád, hogy szerinted nehéz védeni Karelia-n. Pedig te vagy maga a superhero. Most 1. vagy továbbra is nehéz lesz, és bosszankodsz. 2. Kikapcsolod azt a játékmódot és nem bosszankodsz, ezáltal minket sem bosszantasz. 3. Védekező csatában te is védekezel, a csapat is védekezik és sima győzelem lesz.
Itt nem tudom, hogy milyen jellegű javítást vársz, mi nem tudunk belenyúlni a játék szerkezetébe...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #190971 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91
na látom ez a forum is csak diszenk van... vicces hogy szerintetek én úgy látom hogy rossz a pálya de én tapasztaltam mindig vesztünk ja és védel és a csapat is véd akkor nyerünk na ez hülyeség ezért vesztünk mindig... és hogy necsak ti panaszlodjatok rám akkor elmondanám hor nagyot csalódtam ebben a fórumba hülyének nézitek az embert azt látom ha irok valamit azzal itt mindenkinek csak baja van... mellesleg sajnálom ha nemtetszik a magyarom felvidéki vagyok és nekem sem tetszik a ti magyarotok a hülyes stílusotok stb most ezzel is bajotok lessz már miért is ne lenne magyarok vagytok nemde és amúgy a ti soraitokat sem valami jó olvasni de mind1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #190973 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
Ha mindenki szembe jön az autópályán először megnézném én jó irányba megyek e és nem kezdem el átkozni az autópályaépítő céget és a többi autóst...

Egyébként én is felvidéki vagyok mégis zavar ahogy írsz. Nem a helyesírással van a bajom (sokan nem írnak helyesen és mégis olvasható) - inkább azzal, hogy mindent egybegyúrsz összefüggő szöveggé.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Bicsek86, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #190983 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91
engem meg az idegesitt ha valaki nemtud ékezeteket rakni. Amúgy ha pont raksz a mondat végére és utánna következő mondatot irod az nem egybegyúrt szöveg? Szerintem ugyanaz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #190985 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Nemrégiben megváltunk a cégnél egy "munkatárstól" de hihetetlen milyen sokáig tolerálták, hogy nem csinált semmit.
Ja, hogy ez miért ugrott be? Hát, nem is tudom... vajon mennyi fas izé... baromságot kell összeírogatni, hogy valakit kirakjanak a fórumról? :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #190987 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

engem meg az idegesitt ha valaki nemtud ékezeteket rakni. Amúgy ha pont raksz a mondat végére és utánna következő mondatot irod az nem egybegyúrt szöveg? Szerintem ugyanaz


En az eletben is igy beszelek. Egy velemszuletett rendellenesseg miatt keptelen vagyok az ekezetes maganhangzokat kimondani vagy leirni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Bence0721, viktor9421, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #190988 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91

attól még hogy kikerülöm a problémát még megmarad mégis ki az a hülye aki azt kiszokja kapcsolni?! nem mellékutat keresek hanem javitást várok mert ez akkor sem normális


Figyelj, ilyen stílusban ne beszélj, főleg akkor nem, ha valamilyen jellegű segítséget kérsz. Egyébiránt pedig örömteli lenne, ha normális magyar nyelven írnál, mert rossz olvasni a soradat.
Az a problémád, hogy szerinted nehéz védeni Karelia-n. Pedig te vagy maga a superhero. Most 1. vagy továbbra is nehéz lesz, és bosszankodsz. 2. Kikapcsolod azt a játékmódot és nem bosszankodsz, ezáltal minket sem bosszantasz. 3. Védekező csatában te is védekezel, a csapat is védekezik és sima győzelem lesz.
Itt nem tudom, hogy milyen jellegű javítást vársz, mi nem tudunk belenyúlni a játék szerkezetébe...


én figyeljek a stílusomra??? Lehet nem ide illő a dolog de más témában feltettem egy kérdést és így válaszoltak rá.

Norbi91 beküldte:
srácok nemtudtok mondani valamit a Super Pershing páncéljáról? nemnormális az a tank nem is értem
miért nem nerfelik vagy hogy egyáltalánn miért számitt mednek amikor keményebb a heavyknél is 235-ös pennel nemlehet belőni pedig sokkal vékonyabb annál a páncélja...

bocsi, de nyers leszek:
Tipikus retard mentalitás: ,,hö köcsög sp, nem tudom átlőni nerfeljék most". Gyengepontoknak utánnanézni mégcsak véletlenül sem fordul meg a fejedben, pedig van neki... Nem a tankkal van baj, hanem veled.

de ugye nekem kell figyelni a stílusamra.
Másik dolog meg te támadtál le először hogy bemertem írni egy 3 éve létező topicba de mind1. Utánna meg 2x elmondtad ugyanazt a hülyeséget amit amúgy is tudtam. Nem veszekedni akarok de nemlett volna egyszerűbb mondani valami értelmeset? Taktikát tuti helyet vagy hogy ti is tapasztaltatok e ilyesmit stb... 1x irtam ide valamit forumra és már mindenkinek a főellensége lettem nagyon örülök neki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #190991 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

engem meg az idegesitt ha valaki nemtud ékezeteket rakni. Amúgy ha pont raksz a mondat végére és utánna következő mondatot irod az nem egybegyúrt szöveg? Szerintem ugyanaz


En az eletben is igy beszelek. Egy velemszuletett rendellenesseg miatt keptelen vagyok az ekezetes maganhangzokat kimondani vagy leirni.


Pákó talán te vagy az? :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #190999 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

engem meg az idegesitt ha valaki nemtud ékezeteket rakni. Amúgy ha pont raksz a mondat végére és utánna következő mondatot irod az nem egybegyúrt szöveg? Szerintem ugyanaz


En az eletben is igy beszelek. Egy velemszuletett rendellenesseg miatt keptelen vagyok az ekezetes maganhangzokat kimondani vagy leirni.


Pákó talán te vagy az? :P


Lebuktam...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, viktor9421

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191010 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91

engem meg az idegesitt ha valaki nemtud ékezeteket rakni. Amúgy ha pont raksz a mondat végére és utánna következő mondatot irod az nem egybegyúrt szöveg? Szerintem ugyanaz


En az eletben is igy beszelek. Egy velemszuletett rendellenesseg miatt keptelen vagyok az ekezetes maganhangzokat kimondani vagy leirni.


ha nem tevagy Pákó akkor keress fel egy logopédust :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191014 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Azt javaslom, Te meg keresd fel a „Szakasztársat keresek” fórumszálat, s írj valami ehhez hasonlót oda:

„Sziasztok! Nagyon nem megy Karélián a védekező harcmód. Hiába teszek bármit, bukjuk. Nem, nem akarom kikapcsolni, meg szeretném tanulni, hogy itt hol, merre és mit is kellene csinálnom, hogy jól csináljam. Ha valaki tanácsot-tanácsokat adna erre, és/vagy bejönne velem, s megmutatná és elmagyarázná ezt a pályát, amelyen szerintem rajtam valamiféle átok ül, nagyon megköszönném! Köszönöm előre is! Ja, a játékbeli nevem ugyanez: Norbi91”

Nem © a szöveg, nyugodtan szabhatod/varrhatod tetszésed szerint!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191016 Írta: Norbi91
Megválaszolva: Norbi91

Azt javaslom, Te meg keresd fel a „Szakasztársat keresek” fórumszálat, s írj valami ehhez hasonlót oda:

„Sziasztok! Nagyon nem megy Karélián a védekező harcmód. Hiába teszek bármit, bukjuk. Nem, nem akarom kikapcsolni, meg szeretném tanulni, hogy itt hol, merre és mit is kellene csinálnom, hogy jól csináljam. Ha valaki tanácsot-tanácsokat adna erre, és/vagy bejönne velem, s megmutatná és elmagyarázná ezt a pályát, amelyen szerintem rajtam valamiféle átok ül, nagyon megköszönném! Köszönöm előre is! Ja, a játékbeli nevem ugyanez: Norbi91”

Nem © a szöveg, nyugodtan szabhatod/varrhatod tetszésed szerint!


ezt a hülye szöveget hagyd csak meg magadnak de köszönöm azért bár újat nemtudntál mondani csak a szokásosat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191017 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Sztem nem a legjobb emberrel kezdtél már ami a nyelvészetet illeti de Te tudod....

Samy

Azt javaslom, Te meg keresd fel a „Szakasztársat keresek” fórumszálat, s írj valami ehhez hasonlót oda:

„Sziasztok! Nagyon nem megy Karélián a védekező harcmód. Hiába teszek bármit, bukjuk. Nem, nem akarom kikapcsolni, meg szeretném tanulni, hogy itt hol, merre és mit is kellene csinálnom, hogy jól csináljam. Ha valaki tanácsot-tanácsokat adna erre, és/vagy bejönne velem, s megmutatná és elmagyarázná ezt a pályát, amelyen szerintem rajtam valamiféle átok ül, nagyon megköszönném! Köszönöm előre is! Ja, a játékbeli nevem ugyanez: Norbi91”

Nem © a szöveg, nyugodtan szabhatod/varrhatod tetszésed szerint!


ezt a hülye szöveget hagyd csak meg magadnak de köszönöm azért bár újat nemtudntál mondani csak a szokásosat

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #191019 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Use your brain ;) egyik legjobb pálya. Pont,hogy nem annyira csöves, mint az újak. Még a magamfajta átlag játékosnak is jól megy rajta, csak lesni kell a minimapot. Az meg ,hogy gyenge csapatod van, mindegyik pályán hátrány.



Védekezés csatán lett meg pl a HTC TD 15-öm, aminek nagyon örülök... písz
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #191020 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Nincs mit, szívesen! Sajnos túl sok benned a negatív kisugárzás. Ha ragaszkodsz ehhez a hozzáállásodhoz, nem tud segíteni neked senki. Dixit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.