Jelenleg

22
látogatónk van

Siegfried Line

11 éve 3 hónapja #45 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #9772 Írta: Maharet
Megválaszolva: Maharet
Ez jó! Ezt a pályát szeretem, itt szokott 5-6 killem lenni és az 1000-1200as sebzés. Mindkét oldalról jó indulni.
A várost én csak HT-nek ajánlom, tili-tolira, amíg a MT és TD be nem "áll" és be tud lőni.
TD-vel nem rossz a mezőn lévő bunkerek takarásában "lopózni" előre. És kiszedni ami eléd kerül. Persze nem árt, ha van 2-3 Med, hogy támogasson, vagy scout-oljon neked, ezzel a taktikával én rendszeresen hátbakapom a Városban farkasszemet néző Ellen HT-kat, és Durr Fenék, de minimum oldal, 3 kill átlag.
Arty-k átlagban a kis tóhoz sunnyognak onnan kempelnek a jobb sarokban lenn.
Vagy más esetben a térkép bal oldalán a fák takarásában.
Fent az A vonalon kempelnek az artyk, azután szépen le vagy fel szoktak lopózni az 1es vonalon ( bal oldal ).
Összegezve jó kis pálya ez, az egyik nagy kedvencem, kiismerve, jó taktikával sima nyerés, de ha lemming trained van bukta 3 perc alatt.

Med-del és TD- vel is nagy csatákat lehet itt lehozni. HT-ről nem tudok nyilatkozni, merthogy nincs...és sztem nem is lesz.
De ezt remélhetőleg pótolja valaki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #17627 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Csatlakozom, tényleg jó pálya.
StugIII-al itt lett meg a 6 kilövésem. Igazából ha a városban indulok, akkor menekülő 1-es kifelé. Változó, hogy melyik részre, le a tóhoz, avagy az erdős, aztán rejtőzés. :whistle:
Megvárom míg elszabadulnak a lövegek és szép csendben szurkálás. :evil:
Nem rossz a várfallal szemből ugyanez, fedezék van, bunker van. Itt viszont egyedül meglephető vagy! Tapasztaltam nem egyszer... :angry:
Személy szerint KV-1S-el is valami hasonlót szoktam elkövetni. Az esetek nagy többségében beválik itt. Még akkor is ha vesztes csata. Ennél viszont 90%-ban kihagyom a szemközti részt. Itt a lassú töltés -15 sec- miatt kerülöm a város belsejében a sűrű eseményeket. (Ez nem tanács, csak vélemény! ;) )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19512 Írta: krixt
Megválaszolva: krixt
Énis szeretem ezt a pályát, a város két oldala jó ütközőpálya, ha meg a két végéről indul, és topok között vagyok, akkor valamikor beronygyolok középre, és a várba lassan felkúszókat megszórom...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.