9.7 átütés nerf

9 éve 1 hete #107193 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

A Charioteer fun lenne, ha lenne gundepje és kicsit jobb gun stat. Jobban forgó torony már meddé tenné, szóval azt nem merném kívánni :D

A 268 áütés papíron jól mutat, csak a többi T8 TD 300 közeli/feletti goldot kap, ő viszont egy 210 átütésű HE lövedéket, szóval itt már hátrányban van.


Jah. De hát nem lehet jó mert angol és azok el vannak átkozva...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107194 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

A Charioteer fun lenne, ha lenne gundepje és kicsit jobb gun stat. Jobban forgó torony már meddé tenné, szóval azt nem merném kívánni :D

A 268 áütés papíron jól mutat, csak a többi T8 TD 300 közeli/feletti goldot kap, ő viszont egy 210 átütésű HE lövedéket, szóval itt már hátrányban van.


Jah. De hát nem lehet jó mert angol és azok el vannak átkozva...


El bizony :D Én szeretem őket, de tényleg nem tartoznak a legjobbak közé.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107206 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Eddig is elég nyilvánvaló volt, hogy az ISU ágyúja erősen unbalanszolt. Most elvennének 20 mili átütést, még mindig a legnagyobb átütéssel és alfával rendelkezne és itt sírtok. WP


Az ISU az átütésért a töltésidővel, célzésidővel, pontossággal fizet. A 8-as TD-k között az ISU(BL-10) a leglassabban töltő, legtovább célzó és a legpontatlanabb. Mi marad ha csökkentik az átütését? Nagy sebzés, sok célzás, sok töltés, pontatlanság, közepes dpm. Az egyetlenegy előnyét a nagy átütést elveszik, mintha az IS-7 toronypáncélját levennék 150mm-re. Mi lenne belőle? Egy nulla.


Az alfa miatt fizet a töltésidővel. Mellesleg a DPM-e is átlag feletti...
A célzásidő azért nem releváns szerintem, mert úgyis egy bokorban fogsz kempelni álcaháló+bino duóval. A pontosságról már nyilatkoztam, hogy szerintem egyáltalán nem olyan vészes, mint ami papíron van.


DPM átlag feletti? ISU 2660.
A SU-101-nek 3000, T28 2750, Jagdp2 2620, Rhm 2660, AT15 2880,
Szerintem ez nem álag feletti.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107207 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Filler, nagyon vicces, de látom nem érted a lényeget. Semmi baj, majd ha nem lesz már TD a csatákban, megérted...talán.


A kisfilm amit linkeltem, Neked csak vicces, akkor csak ennyi jött le belőle.
Majd, ha annyit fogsz TD-vel játszani, mint én, megérted miért tettem be.


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107224 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Figyelem: Spoiler!

DPM átlag feletti? ISU 2660.
A SU-101-nek 3000, T28 2750, Jagdp2 2620, Rhm 2660, AT15 2880,
Szerintem ez nem álag feletti.


Charioteer 2400, AC 48 2400, Ferdi 2555, Proto 2500.
T28 ráadásul lassú, mint a szar, jóhogy kap egy kis DPM kompezációt. AT15 szintén ugyanez és még kis átütésű is, arról nem is beszélve, hogy 3-4x kell meglőnie az ellenfelét, hogy annyi sebzést okozzon, mint az ISU. SU-101 szintén fika átütéssel rendelkezik.

Nem elég kiemelni azt a 2-3 tankot, aminél rosszabb a DPM-e, meg kellene említeni a többit is, úgy érzem...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107227 Írta: Attila27
Megválaszolva: Attila27

Figyelem: Spoiler!

DPM átlag feletti? ISU 2660.
A SU-101-nek 3000, T28 2750, Jagdp2 2620, Rhm 2660, AT15 2880,
Szerintem ez nem álag feletti.


Charioteer 2400, AC 48 2400, Ferdi 2555, Proto 2500.
T28 ráadásul lassú, mint a szar, jóhogy kap egy kis DPM kompezációt. AT15 szintén ugyanez és még kis átütésű is, arról nem is beszélve, hogy 3-4x kell meglőnie az ellenfelét, hogy annyi sebzést okozzon, mint az ISU. SU-101 szintén fika átütéssel rendelkezik.

Nem elég kiemelni azt a 2-3 tankot, aminél rosszabb a DPM-e, meg kellene említeni a többit is, úgy érzem...


De a többi az kappa. (Csak mert szereted! :evil: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bogancs79

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107228 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Figyelem: Spoiler!

DPM átlag feletti? ISU 2660.
A SU-101-nek 3000, T28 2750, Jagdp2 2620, Rhm 2660, AT15 2880,
Szerintem ez nem álag feletti.


Charioteer 2400, AC 48 2400, Ferdi 2555, Proto 2500.
T28 ráadásul lassú, mint a szar, jóhogy kap egy kis DPM kompezációt. AT15 szintén ugyanez és még kis átütésű is, arról nem is beszélve, hogy 3-4x kell meglőnie az ellenfelét, hogy annyi sebzést okozzon, mint az ISU. SU-101 szintén fika átütéssel rendelkezik.

Nem elég kiemelni azt a 2-3 tankot, aminél rosszabb a DPM-e, meg kellene említeni a többit is, úgy érzem...


De a többi az kappa. (Csak mert szereted! :evil: )


Absolutely fucking love it :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107233 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Filler, az egyik kedvenc és legtöbbet játszott osztályom a TD, így hát tudom miről beszélek. Egyébként a videó nem illik ide, hiszen ott az E100-nak az a baja, hogy mindig kilövik és állandóan nyafog, hogy a többi osztályt tüntessék el, esetünkben korántsem ez a helyzet, nem kérem, hogy mindent tüntessenek el, sőt még azt se kérem, hogy bármit is nerfeljenek, nem ezt mondtam, csak te kiforgatod a szavaimat, mert így kioktathatsz, igazából nem is tudom miért. Pusztán kicsit soknak érzem a TD-ket sújtó nerfmennyiséget az utóbbi időkben.
Ott van példának az E4, régen nagyon szerettem, az volt az első 10-esem, elfogadtam minden előnyével és hátrányával eggyütt, aztán egyszer csak levettek az alfájából, pontatlanabbá tették, növelték a menet közbeni szórását, leszedték a látótávját és most az penjét sem hagynák meg. És ez szerintet komolyan rendben van? Vagy másik példa ott a Foch 155, régen egy jó TD-volt, jó páncél, jó ágyú, féltek tőle, aztán nerfelték, annyira, hogy randomban már alig látni, idáig azt mondom,hogy háát oké, de most megint kitalálták, hogy még így is OP. Mióta is van benn a játékban az ISU, a BL-10-el? Hosszú évek óta, ha annyira OP lenne, már akkor leszedték volna a penjét, éveken keresztül nem zavart senkit, mert a hátrányai kompenzálták az előnyeit.
Némi racionalitást várnék a WoT fejlesztőitől és tőled is, amennyiben ez kivitelezhető.

UI: A "vicces" szót direkt olyan szókörnyezetbe raktam, hogy süssön róla az irónia, úgyhogy kinek is nem jött le és mi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107235 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Hát szerintem a BL-10 T8ban mindig is OP volt. 286 átütés T10 alfával párosítva két szinttel lejjebb eléggé odaver.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107250 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Viszont van hozzá egy papír test (a lövegpajzson kívül), egy a szintjében nagyon hosszú töltésidő, nem valami acélos pontosság és célzásidő. Amíg az ISU lő egyet, a proto kb 2-t és az máris kb 800 dmg, amit minnt tudjuk az ISU-nál nem mindig ad be. Nem beszélve arról, hogy az ISU felépítményének oldala úgy ahogy van ammorack, és hát ha oldalt áll valakinek, akár tudja az a weakspotot, akár nem, oda fog lőni. Az ISU-nak a legnagyobb ereje abban volt, hogy Tier 10-ben jobban boldogul, mint a többi T8 TD. Sokszor szívja meg azért, mert nagyon nagy a töltésideje, ez az ára a szintjében hatalmas alfának. A szintjében, igen mindent átvisz, de minimális célzás (nem toronyra lősz)mellett melyik T8 TD nem (max a Su-101) Ettől TD, mert tankok ellen van tervezve, akkor hadd üsse már át őket, az ISU-t akármelyik med leforogja, ugyanúgy mint a Proto-t a T28-at, vagy a Ferdit is. Sajnos ha kiállsz elé, akkor beléd lő, de annyi módon ki lehet trükközni. Nehogy már az legyen a baj, hogy megsebez, ha kiállsz az ágyúja elé. Attól nem lesz semmi OP, hogy van egy tulajdonsága, amit ki lehet trükközni, de sokan nem teszik. Az nem a TD-k hibája, ha valaki képtelen ellenük játszani még úgy is, hogy egyre inkább nerfelve vannak, és egyre több a városos és csőpálya, ahol nem lehet elbújni egy bokorba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107251 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Már mondtam, hogy a célzásidő szerintem annyira nem releváns egy olyan járgánynál, amivel a bokorban kempelsz a meccs nagy része alatt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107283 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
hiaba lovok en a lovegpajzs melle, kb a tank felet betakarja, es 30%be tuti belelovok, ahogy a SU152nel is, az meg vissza 800 a kilogo pixelre... just hate it.

amugy rhm-et megutaltam a sok bokorba gubbaszto passziv jatek miatt, ki akartam problani vmi roham td-t, mint a foch155, a teli jatekmodbol grindeltem is hozza bakakat, de lehet ugy nez ki feleslegesen:(

azert szerintem szamit a celzasi ido, mert nekem pl SU100al nem volt midnig idom rendesen becelozni mindent ha hatul acsorogtam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107290 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Mivel egyre kevesebb az olyan pálya ahol lehet bokorban gubbasztani, és mivel általában nem csak egy pontot nézel forgás nélkül, igenis számít a célzásidő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107304 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Mivel egyre kevesebb az olyan pálya ahol lehet bokorban gubbasztani, és mivel általában nem csak egy pontot nézel forgás nélkül, igenis számít a célzásidő.

igen ezt mondom en is h. forogni kell, de meg egy rhmnek is szepen szetesik a celkereszt ha csak a tornyat mozgatod.
A fauna irtas engem is zavar. De ezt leszamitva szerintem, a TD-k mostmar balanceba vannak a tobbi osztallyal. Szerintem ez az atutes nerf se olyan rossz dolog, a medeknek, meg egyet is ertek vele valamelyest, csak ne lennenek ilyen csopalyak, ahol eselyed nincs a flankelesre, mert igy megolik a kreativ jatekot. Bar lehet ez nem az oroszok erossege:D, bar engem meg mindig az artyk zavarnak a legjobban, foleg amikor le akarod forogni es mozgasbol oneshotol, na atttol :angry: :angry: :angry: :angry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 1 hete #107432 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Három éve regisztráltam a játékba, nem játszok valami sokat ezt mutatja az is hogy 3 év alatt csak 12k csatát hoztam össze, de megéltem elég sok patch-et. Akkoriban sokkal élvezetesebb volt a játék, igaz hogy +/- 3 tier volt de mégis játszhatóbb volt. Volt csatám hetzerrel amikor 1vs1 küzdöttem egy tigerrel, és nem az volt hogy semmi esélyem. A végén kilőtt a tiger de nem maradt csak 10 hp-ja és nem 400m-ről lövöldöztem golddal (csak aranyért lehetett venni, az meg nem volt) , hanem 100m-en belül , bujkáltam, ház körül keringtünk és ha ügyesebb vagyok meg tudtam volna fogni. Tier 4-el tier7-et. Vagy a SU-85! 107mm-es ágyúja volt! 300 sebzés 167 pen! Tier5-ben! Nem volt gond ha Tier8-ba rakott, el lehetett vele boldogulni volt átütés, elvégre ezért találták ki a páncélvadászokat, hogy szétszedje a nehéz tankot. Más volt a wot.
Az ISU a BL-10-el ennek a régi kornak az utolsó emléke, de most kiherélik ezt is. Majd figyeljétek meg el fogunk szép lassan jutni a sokak álltal várt +/-1 tier-hez. Csak az a baj, hogy azért lesz +/-1tier, mert annyira lenerfelnek mindent, hogy +2 tier-ben egyszerűen életképtelen lesz minden. Álca nerf, látótáv nerf, pontosság nerf, pen nerf, hamarosan gold pen nerf, kitudja milyen nerf. Ezek a 8 bit-es szarok is csak azért vannak, hogy felkészítsenek minket, hogy szokjuk.
"Egyforma tankokkal fogtok játszani, majmok."

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.