9.10 teszt szerver

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #142051 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo
Kérésre type 5 tier 10-es heavy néhány csata után:

Frontpáncél egész jó, ha nem lőnek goldot, ha lőnek akkor sem nagyon rossz. Az oldala érzésre rosszabb mint az E100. Torony troll, de nem lehet igazán beforgatni. Sidescrape nem működik, mert olyan a páncélja, mint a tiger P-nek, hogy van egy letörés az elülső sarkán. Ágyúja picit jobban céloz, mint az E100-é. A gold ammoja AP.
Ha nincs arty és kevés a tier 10-es TD, akkor OP tud lenni, de pár csata alapján inkább az idióták ellen jó. Ja és az ammorack minden második csatában besárgul. Jó gundep, de torony weakspot, ami viszi a parancsnokot. Track+sebzés működik, ha túl van forgatva. Nálam az vált be, ha forgatás helyett riszáltam az elejét, hogy ne lőjenek weakspottot.

Vélemény: A beígért arty átalakítás előtt én hozzá nem nyúlok a vonalhoz az biztos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Mercenary, VindiqueV, Sunhair

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142073 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Szerintem ezt a szöveget már te is unod, én meg főleg. Azon túl, hogy ezer éves még csak nem is saját gondolat. Erőltesd már meg magad picit.


Gondolom ezt a saját irományodra is értetted...ugye?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142074 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Kérésre type 5 tier 10-es heavy néhány csata után:

Frontpáncél egész jó, ha nem lőnek goldot, ha lőnek akkor sem nagyon rossz. Az oldala érzésre rosszabb mint az E100. Torony troll, de nem lehet igazán beforgatni. Sidescrape nem működik, mert olyan a páncélja, mint a tiger P-nek, hogy van egy letörés az elülső sarkán. Ágyúja picit jobban céloz, mint az E100-é. A gold ammoja AP.
Ha nincs arty és kevés a tier 10-es TD, akkor OP tud lenni, de pár csata alapján inkább az idióták ellen jó. Ja és az ammorack minden második csatában besárgul. Jó gundep, de torony weakspot, ami viszi a parancsnokot. Track+sebzés működik, ha túl van forgatva. Nálam az vált be, ha forgatás helyett riszáltam az elejét, hogy ne lőjenek weakspottot.

Vélemény: A beígért arty átalakítás előtt én hozzá nem nyúlok a vonalhoz az biztos.


Köszönöm...de a Sunhairt még mindig nagy S-sel írjuk mert ez a nevem ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142345 Írta: Diablo1469
Megválaszolva: Diablo1469

Másnak is van teszt szerón ilyen problémája?


Hali!
Nekem is ilyen problémám van. Mi a baj és mit lehetne tenni ellene????

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142646 Írta: CaMp3rHuN
Megválaszolva: CaMp3rHuN
Vki tudna adni valami kézzelfogható információt, h a Type 5 heavyt maus/ WT auf E100-zal hol kell meglőni? Kicsit felemások nekem, sokan átlövik, mások meg egy csomószor pattannak róluk... Én szinte biztos, h a Maust húzom majd ki helyetük, az egy csoda....... Volt, h 11k felfogott sebzést kaptam és mivel test serverren vagyunk, ennek 99%-a gold volt :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142665 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
van neki egy olyan kis "dobogó" jellegű öv vonala, ami kimagaslik a testről. nah az olyan h ha beforgatod a japót, akkor is lesz azon az övvonalon olyan rész, ami a te puskádra merőleges lesz, én előszeretettel lőttem ott :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CaMp3rHuN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142685 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

van neki egy olyan kis "dobogó" jellegű öv vonala, ami kimagaslik a testről. nah az olyan h ha beforgatod a japót, akkor is lesz azon az övvonalon olyan rész, ami a te puskádra merőleges lesz, én előszeretettel lőttem ott :)


Így talán egyszerűbb :)
type 5 armor model
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CaMp3rHuN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142712 Írta: CaMp3rHuN
Megválaszolva: CaMp3rHuN

van neki egy olyan kis "dobogó" jellegű öv vonala, ami kimagaslik a testről. nah az olyan h ha beforgatod a japót, akkor is lesz azon az övvonalon olyan rész, ami a te puskádra merőleges lesz, én előszeretettel lőttem ott :)


Igen, ott én is próbáltam, de nekem nem vitte át mindig.....Majd próbálkozom vagy végre én is kipróbálom azt a ****** híres E100-at és full heattal fogom lőni, azzal remélem, átviszi :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142713 Írta: CaMp3rHuN
Megválaszolva: CaMp3rHuN
Így talán egyszerűbb :)
type 5 armor model [/quote]

Köszi,lusta vagyok leszedni a Tank Inspectort...... de azért küldjetek pls egy linket, néha előjön a krónikus buzgóságom :) XD ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142717 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76

Így talán egyszerűbb :)
type 5 armor model


Köszi,lusta vagyok leszedni a Tank Inspectort...... de azért küldjetek pls egy linket, néha előjön a krónikus buzgóságom :) XD ;)[/quote]

Parancsolj :)

tankinspector.s...ad-hu/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CaMp3rHuN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #142738 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0
Hat nem tudom emberek. Nekem nem tetszenek a japan heavyk, a medek normalisabbak. Ugyhogy ha japan kell en maradok annal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #143092 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, mert nem tudok belépni a teszt szerverre. Azt írja ki, hogy: "az internet beállításaim hibásak". Eddig még soha nem volt ilyen problémám. (új jelszó-régi jelszó probléma kizárva) A normál játék gond nélkül fut.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #143179 Írta: Rambooo
Megválaszolva: Rambooo
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy ez a Kanonejagpanzer ezt meglehtlesz venni a prémshopba normál prémtank lesz ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #143199 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Elég valószínű hogy az lesz,mert nyilván kell egy E25 kettő. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.