0.9.10 minipatch

8 éve 5 hónapja #156616 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
xvm is frissult ha valaki addonokkal játszik egy probt meger.. nekem elmult az akadozasom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Golza

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156621 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen

xvm is frissult ha valaki addonokkal játszik egy probt meger.. nekem elmult az akadozasom.


Hol frissült? :( Mivel nem találom :) ...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #156625 Írta: Fosmester
Megválaszolva: Fosmester

Sziasztok!

Kaptunk ma valami mini patchet vagy mit....
Aki modokat használ, annak nyilván megint azt írja a WOT a frissítés utáni belépésnél, hogy ismét frissítsd a klienst.
Megoldás a szokásos:

World of Tanks\res_mods\0.9.10\scripts\entity_defs\account.def

file kitörlése. Ezután működik.

Üdv!


1; Másold a res/scripts/entity_defs/account.def fájlt a res_mods/0.9.10/scripts/entity_defs mappába.

Hát nem műkszik

A törléssel működik, köszi!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerGrey

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #156646 Írta: PanzerGrey
Megválaszolva: PanzerGrey

Sziasztok!

Kaptunk ma valami mini patchet vagy mit....
Aki modokat használ, annak nyilván megint azt írja a WOT a frissítés utáni belépésnél, hogy ismét frissítsd a klienst.
Megoldás a szokásos:

World of Tanks\res_mods\0.9.10\scripts\entity_defs\account.def

file kitörlése. Ezután működik.

Üdv!


1; Másold a res/scripts/entity_defs/account.def fájlt a res_mods/0.9.10/scripts/entity_defs mappába.

Hát nem műkszik

A törléssel működik, köszi!

Már tisztára azt hittem megőőőőőrülök,ettől az új sz@rtól.Csak ugrált,szaggatott,megállt. :sick: Erre puff,itt a megoldás.Én csak a törlést próbáltam és siker. :) Ezer hála és köszönet. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156648 Írta: Golza
Megválaszolva: Golza
Másnak nem szaporodtak meg az ammorackek :blink: ? Egész este csatánként 2-3 ammoracket láttam, adtam vagy kaptam, olyan tankok is amelyek abszolut nem ammorack érzékenyek 1 lövéstől dobták a tornyukat, (IS6 full HP, Su-101 full HP) :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156657 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Szerintem nem most szaporodtak meg a modulsérülések hanem már jóval korábban...

Az hogy CW tele van modulra lődöző aimbottal, egy dolog... de randomban is gyakoribb az ammorack üzemanyagtartály motor.. sérülés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #156679 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

Másnak nem szaporodtak meg az ammorackek :blink: ? Egész este csatánként 2-3 ammoracket láttam, adtam vagy kaptam, olyan tankok is amelyek abszolut nem ammorack érzékenyek 1 lövéstől dobták a tornyukat, (IS6 full HP, Su-101 full HP) :huh:

Azok nem,de artyból mintha még több lenne,nagyon hiányoztak,minden csatában legalább 3...Most éppen 5-5 volt,és spotot követeltek,ahelyett hogy maguknak spotolnának...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156680 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
t54e4 egymásután 2* nyírtak ki ammorackel.. T54 med 3 egymás utáni lövés ammorack.. persze a 3. mar kupakkal együtt..tier 8 angol med első görgő előröl:ammorack sofőr lánc, sima lőszerrel..A fiúk a WG-nél kissé túl tolták.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156682 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

t54e4 egymásután 2* nyírtak ki ammorackel.. T54 med 3 egymás utáni lövés ammorack.. persze a 3. mar kupakkal együtt..tier 8 angol med első görgő előröl:ammorack sofőr lánc, sima lőszerrel..A fiúk a WG-nél kissé túl tolták.

Mindent el tudnak rontani,ha akarják...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156688 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Tegnap háromszor fagytam ki fullra Fisermensz géjen egy csata alatt (csak Ctrl+Alt+Del-re reagált mindháromszor, Alt+F4-re semmit, kurzor is fagyott))... :sick: eredmény 0 dmg, de legalább nyertünk és túléltem. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156699 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Az egész WG-nek :evil: :lol: ;)


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156733 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Én megköszönöm írásod mert nekem nem indult és már újramodolás előtt voltam, köszi mégegyszer...

Annyira ügyesek vagytok :)
Mondjuk nem pont az olyan playerekre gondoltam, akiknek a szar is ízetlen, hanem azokra, akik elkezdik újra telepíteni a wot-ot, mert nem indul. Annak idején ezen az oldalon osztották ezt meg velünk a modok készítői és igen a modok okozzák, speciál nekem az xvm.
Segítő szándékkal írtam be és nem azért, hogy kifigurázzátok!
Nyilván itt mindenki okos és ügyes :) Szerintem mindenki örülne ha a hasonló kommentek helyett építő jellegű hozzászólásokat vésnétek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #156735 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Röviden - De...
Ma 4 ammoracket kaptam, és adtam vagy 3-at másoknak. Utoljára a T54 dobta le a tornyát full HP-ről, na ekkor hagytam abba mára a játékot :-(

Másnak nem szaporodtak meg az ammorackek :blink: ? Egész este csatánként 2-3 ammoracket láttam, adtam vagy kaptam, olyan tankok is amelyek abszolut nem ammorack érzékenyek 1 lövéstől dobták a tornyukat, (IS6 full HP, Su-101 full HP) :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #156924 Írta: sipmester
Megválaszolva: sipmester
Nem tudom a ruszkik megint mit tettek a vodkába, de az új kis mikor pecsükkel megint beleszartak a játékba. Elvittem ma a Pz IV H-t pár körre, sniper nézetnél olyat mozdult a kép lövés után.... azt hittem az egeret mozdítottam meg. De nem, ezt csinálja mindig, szabályosan rosszul lettem, azt hittem behányok.... ezek hülyék....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157013 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem csak a Dinamikus kamera opció kapcsolódott be? Az imitálja az ágyú visszarúgását lövés után - nézd meg nincs-e bekapcsolva a menüben. (én is rühellem amúgy)

Nem tudom a ruszkik megint mit tettek a vodkába, de az új kis mikor pecsükkel megint beleszartak a játékba. Elvittem ma a Pz IV H-t pár körre, sniper nézetnél olyat mozdult a kép lövés után.... azt hittem az egeret mozdítottam meg. De nem, ezt csinálja mindig, szabályosan rosszul lettem, azt hittem behányok.... ezek hülyék....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.