1.0 tapasztalatok

6 éve 5 napja #271567 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Nekem tegnap első csatánál 9 mp volt hátra kezdésig, mire betöltött, második körnél már 20 mp.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271572 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Így dobott be a pályára:



Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.


Ez úgy néz ki, hogy tényleg "dobott be a pályára".

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271574 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Így dobott be a pályára:



Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.


Ez úgy néz ki, hogy tényleg "dobott be a pályára".

Legalább nem a textúra alá, vagy valamelyik háztetőre.
De tényleg, ez igencsak ijesztő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271576 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Bakker, most látom, hogy nem a visszaszámlálót kéne lesni a képen. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271578 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida
A játék fos lett.Eddig is voltak vadbarmok,most több lett.6csata ma,1 nyertes,6tokken meg jött.Fele azt se tudja merre menjen.Elöbbi csatába az összes heavy a b áziskörön belül volt.6 heavy vazz.Ellen artyk 4 lövésböl kikapta mind a 6ot.2 arty volt,beszort közéjük.1 percbe 0:6 volt az állás.Okés hoigy újak a mappok,vagyis átt lettek dolgozva.Voltak képek is,bemutatok is az új elrendezésröl.na meg eleve ha nem ismerem a mappot,akkor is kimozdulok,fedezék legyen hogy szarrá ne löjenek.Azt is észrevettem,sokan dezertálnak már a csata elején.Elsö csatába 3an lettek zöldeskék szinüek mert dezertáltak,vagy sajátot löték mert szóltak nekik hogy mozduljanak ki.eu1 seron 4 csata,most elöbb eu2n meg 2.de édes mindegy,faszkalapok vannak mindkét seron.WG meg a faszára huzhatja a 100tokenböl kijövö 3as prémtankját.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271579 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

A játék fos lett.Eddig is voltak vadbarmok,most több lett.6csata ma,1 nyertes,6tokken meg jött.Fele azt se tudja merre menjen.Elöbbi csatába az összes heavy a b áziskörön belül volt.6 heavy vazz.Ellen artyk 4 lövésböl kikapta mind a 6ot.2 arty volt,beszort közéjük.1 percbe 0:6 volt az állás.Okés hoigy újak a mappok,vagyis átt lettek dolgozva.Voltak képek is,bemutatok is az új elrendezésröl.na meg eleve ha nem ismerem a mappot,akkor is kimozdulok,fedezék legyen hogy szarrá ne löjenek.Azt is észrevettem,sokan dezertálnak már a csata elején.Elsö csatába 3an lettek zöldeskék szinüek mert dezertáltak,vagy sajátot löték mert szóltak nekik hogy mozduljanak ki.eu1 seron 4 csata,most elöbb eu2n meg 2.de édes mindegy,faszkalapok vannak mindkét seron.WG meg a faszára huzhatja a 100tokenböl kijövö 3as prémtankját.

Nem a játék fos, hanem a játékosállomány.Nem mindegy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Szete58, Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271581 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Így dobott be a pályára:



Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.


Ez úgy néz ki, hogy tényleg "dobott be a pályára".

Én feljelentettelek volna hogy "tétlen, bot"
:whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271582 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

A játék fos lett.Eddig is voltak vadbarmok,most több lett.6csata ma,1 nyertes,6tokken meg jött.Fele azt se tudja merre menjen.Elöbbi csatába az összes heavy a b áziskörön belül volt.6 heavy vazz.Ellen artyk 4 lövésböl kikapta mind a 6ot.2 arty volt,beszort közéjük.1 percbe 0:6 volt az állás.Okés hoigy újak a mappok,vagyis átt lettek dolgozva.Voltak képek is,bemutatok is az új elrendezésröl.na meg eleve ha nem ismerem a mappot,akkor is kimozdulok,fedezék legyen hogy szarrá ne löjenek.Azt is észrevettem,sokan dezertálnak már a csata elején.Elsö csatába 3an lettek zöldeskék szinüek mert dezertáltak,vagy sajátot löték mert szóltak nekik hogy mozduljanak ki.eu1 seron 4 csata,most elöbb eu2n meg 2.de édes mindegy,faszkalapok vannak mindkét seron.WG meg a faszára huzhatja a 100tokenböl kijövö 3as prémtankját.

Nem a játék fos, hanem a játékosállomány.Nem mindegy.


A játékosállományt meg a játék rendezi össze nem??? Az se lenne rossz ha pl csataszám alapján pakolná össze a játékosokat.Ok,van 30-40k csatás idiota is,ez nem vitás,de azért összedobni egy 2k csatást 60-70k csata feletissel.5-7.5k csatás,10k-15k csatás,stb lenne kuapcba.Vagy valami más csoportositási modszer.Új grafika miatt tutti lesz aki abbahagyja,már most is van.2 éve játszok,de most hogy van ez az új grafika,meg már mikor elkezdödöt a hühó miatt,ilyen fos nem volt még a játék.Mikor elsö 3 csatát nyomtam ezzel az új grafikaval,mondom fasza meg minden jó,3 csatából 2 gyöztes,azt utána meg bukó hátán bukó.Csata végén meglesem mit produkált a csapat,sebzéseket,15böl kb 3-4 ember sebzet,többi 0.érdekes mert ellenél a legkisebb sebzéses is lött le tölünk 600at legalább.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271583 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Hajnalban volt 1 jó kis bugom kb 10 méterrel előttem volt egy kb 1000 hp-s batchat25 én amx 13 105-el full tár ( 3 lőszer) első lövés rendesen mintha elnyelte volna nem lepattanó vagy bármi hanem egyszerűen mintha elnyelte volna... biztos eltaláltam mert mondom kb 10 méterrel voltunk egymástól és semmi nem volt közöttünk tisztán láttuk egymást meg m8nden...Eleg kellemetlen volt mit ne mondjak... :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271585 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1
Akinek bántja a szemét , hogy sok minden van fa kö fü meg a grafika
azzoknak ajánlom a

Battle City -t . Egy 2018-ban megjelent játéknál aminél képesek még most is kiírni hogy béta pedig most lett 1.0(ami a megjelenést jelenti.) igen is legyen ilyen a grafika , a játék élmény akkor fog javulni ha az RNG eltűnik, és az MM megjavul a spotrendszerel együtt, ami katasztrofális .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271586 Írta: -
Megválaszolva: -
Figyelem: Spoiler!


Én láttam már 72k, 80k, 120k, meg 200k csatás idiótát is, aki elhitte magáról, hogy mekkora spíler, zsebRommelkedett ezerrel, és a 800 WN8-at alig érte el, hacsak nem a földet súrolta szikrázva. El nem hinné az ember, hogy mennyi időt ölnek bele egyesek a játékba úgy, hogy semmit nem hajlandóak megtanulni, mert azt hiszik hogy "ők már mindent tudnak". Ja... aztán amikor a betonba döngölöd, még te leszel a cheater, és még egyéb más is...

Ez a csataszámos megoldás sajnos nem ment meg senkit. Szerintem egy heavyweight oktatókampány-sorozat segítene sokat a játékon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271587 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Így dobott be a pályára:



Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.


Miért mondja mindenki az FV után h TD?

Nem mondják azt, h VK HT pl.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271588 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Így dobott be a pályára:



Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.


Miért mondja mindenki az FV után h TD?

Nem mondják azt, h VK HT pl.


Mert az FV-ből volt HT is. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271589 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Így dobott be a pályára:



Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.


Miért mondja mindenki az FV után h TD?

Nem mondják azt, h VK HT pl.


Mert az FV-ből volt HT is. ;)

Még most is van.+van még FV med és arty is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271590 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Való igaz, eszméletlen a játékosállomány.
Nem mondom én sem vagyok egy top guy, de amikor 8an vannak ugyanabban a cellában és várnak a nem tudom mire. 3 arty mellett. Amikor megindulnak az sem jobb nem néznek semerre lemmingtrain a vágóhídra.
Nem tudom mit csináltak ennyi botot kreált a wg vagy mi?
Egyedül harcolok 2 is7el, meg egy Vk val senki fülét sem mozgatja. Az ellenség persze ugyan ilyen, ahol feltünik az első, ott jön a többi szépen sorban. Ha senkit sem látsz akkor tuti biztos az utolsó bozótban kempelnek, nyugodtan odalőhetsz, valakit biztos eltalálsz.
Egyszerűen el vagyok képedve mik vannak, mintha az összesnek kivillantotta volna Will Smith az agyát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Donovitu, Ankhiszesz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.