Jelenleg

50
látogatónk van

Leopárd /első makett

8 éve 9 hónapja #130238 Írta: rokkerz
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Üdv,nemrég kezdtem el foglalkozni makettezéssel,gondoltam dobok fel egy-két képet az első tankról.


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Maxxsus, CrossMetal1, Szete58, PanzerGrey, Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130401 Írta: Maxxsus
Megválaszolva: Maxxsus
Szép lett :) Kezdésnek nagyon jó :)
Látszik hogy pontosan és tisztán dolgozol, belekötni sem tudok :)
Egy jó tanács azért van: legközelebb egy világos vagy sötétebb szürke filccel húzd ki a látható éleket közvetlen a kivágás után, mert nagyon virítanak fehéren. Ha ezt megteszed, nem nagyon fog látszani hogy papír :)
A másik: vegyél félfényes lakkot, s kend le ecsettel az egészet: tartós lesz a makett, merevebb-keményebb, jobban összefogja még a ragasztón felül is, valamint sokkal jobban kiadja a tank textúráit is :)
Amúgy milyen ragasztót használsz? :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, rokkerz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130430 Írta: rokkerz
Megválaszolva: rokkerz
Köszi,amúgy a te írásaidból+képekből lestem el ezt azt.A második makett egy m4a3e8 de szerintem elég sz@r lett.Később teszek fel képeket arról is.
A ragasztó amúgy Pritt sulifix,nekem ez bevált,nem túl gyorsan köt viszonylag lehet még igazgatni egy picit a ragasztás után.
Még annyit szeretnék kérdezni hogy a spray lakkok nem-e jók?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Maxxsus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130473 Írta: Maxxsus
Megválaszolva: Maxxsus
Én is Pritt Universal oldószermentes általános ragasztót + Pritt Stift-et használok :) Rengeteget kísérleteztem még annó amikor épületeket készítettem papírból, s ezek váltak be a legjobban :)
Jó a lakk-spray is, valaki a hajlakkra is esküszik. De sztem mivel fújni kell, nem lehet szép tiszta munkát vele végezni, megfolyhat, s anyagilag sem takarékos ha az 1/4-e mellé vagy a levegőbe pocsékolódik. Én személy szerint megmaradok a lassabb de megbízhatóbb ecsetelős módszernél :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.