Jelenleg

23
látogatónk van

Papírmakettezés: mi is az a papírmakett???

8 éve 5 hónapja #153894 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka

Sziasztok ez egy picit off téma lesz bocsi érte..

Olyas valaki segítségét kérném, aki jártas a rendes makett (műanyag) készítésben. Van egy Italeri Leopard makett, de a lánctalpat nem tudom rátenni.A bontatlan dobozból való gyári lánctalp túl kicsi nem ér kőrbe. Valakinek valami ötlet hogy mit lehetne tenni, esetleg aki találkozott hasonló problémával, hogyan küzdötte le? köszi szépen


Érdekes, hogy nem ér körbe. én eddig csak 1 műanyag makettet raktam össze, ha jól emlékszek egy T-54-est, annak nem volt baj a lánctalp hosszával, és én sima kerékpár gumi ragasztót használtam hozzá. Ezzel nem is lett volna baj, mert megfogta, csak a kicsi fiam elkezdett játszani vele, így elengedett a ragasztás. :)
Talán vidd vissza a boltba ahol vetted, és próbáld meg kicseréltetni a láncot, de jobb ha vársz még nálam tapasztaltabb emberke válaszára. Közben eszembe jutott a ragasztáshoz még ezt ajánlanám:
Figyelem: Spoiler!


Nagyon jó kis ragasztó, ez biztos megfogja mint állat, és a maradékot bármi más ragasztására fel tudod használni. :)


Köszönöm szépen a segítséget. Mondjuk a ragasztással nem lenne gond csak azzal, hogy maradna egy ujjnyi rés az meg fura lenne :S boltba nem tudom visszavinni mert netről rendeltem több mint 2 hete :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #156910 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
VK 1602 :)






3 fényforrás, ~18 millió poligon, 18-20 perc volt a render idő / kép.

Még nincs teljesen kész, pár apró biszbaszt kellene még rátenni, valamint textúrát is kellene rá festeni, de az pepecs meló nagyon :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Toydolls2, Seewan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157022 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ha sikerül lefesteni és küldesz majd belőle egy 1080p-s verziót, rakok rá feliratot és kirakom letölthető háttérként ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan, CrossMetal1, smok3_hun, JackassJana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157613 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
Megpróbáltam egy hozzászólásba tenni de "413 Request Entity Too Large" hibát dobott vissza :(

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, JackassJana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157615 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, JackassJana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157617 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Seewan, Szete58, Mikszi67, JackassJana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157677 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
Gratula Smok3, nagyon jól néz ki a kis VK. Ügyes vagy! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, smok3_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #157751 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
Köszönöm, bár lehetett volna szebb is , csak a gépem már nem bírja :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164267 Írta: ez_g4me
Megválaszolva: ez_g4me
Üdv!

Lenne egy gyors kérdésem.Szeretném öcsémet meglepni a kedvenc tankjának makettjével(műanyag) csak azt nem tudom milyen eszközökre lesz szükségem az összeállításhoz:

www.modellfutar...Stalin

Sosem csináltam még ilyet, hogyan kezdjek hozzá?Csipesz, ragasztó oké de festék alatt pontosan mit kell érteni?

Köszi előre is

ui:bocs ha nem jó helyen kérdeztem meg, még nem szocializálódtam túl jól a fórumokhoz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164287 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Modell-makett szaküzletben rengeteg jó féle festék közül válogathatsz, annak megfelelően is, hogy ecsettel vagy pisztollyal szeretnél festeni. A színt az adott makett leírásánál találod, vagy történelmi fotók, esetleg múzeumi kiállított darabok alapján magad próbálod meghatározni.
Szike beszerzése is javasolt, ezzel lehet a legszebb vágást csinálni.

Üdv!

Lenne egy gyors kérdésem.Szeretném öcsémet meglepni a kedvenc tankjának makettjével(műanyag) csak azt nem tudom milyen eszközökre lesz szükségem az összeállításhoz:

www.modellfutar...Stalin

Sosem csináltam még ilyet, hogyan kezdjek hozzá?Csipesz, ragasztó oké de festék alatt pontosan mit kell érteni?

Köszi előre is

ui:bocs ha nem jó helyen kérdeztem meg, még nem szocializálódtam túl jól a fórumokhoz.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ez_g4me

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.