20
látogatónk van

(13 szavazat)
Írj egy hozzászólást

Örömmel jelentjük be a Leopard Mission torna döntőjét! Ne hagyd ki a show-bajnokságunkat, ahol külön kupák várnak a kezdő és tapasztalt játékosokra és a profi katonákra. A győztesek jutalma akár 96.000 játékbeli arany vagy 300.000 forint is lehet!

A döntőre augusztus végén kerül sor egy magyarországi harckocsibázison, ahol a versenyzők valódi Leopard 2A7 harckocsik mellett játszhatnak, és a győztes csapat tagjait elvisszük egy győzelmi körre az egyiken!

Ne feledjétek, hogy szombaton a profi, míg vasárnap a normál kategória 2. selejtezős körei kerülnek megrendezésre 17 órától a Digital Warriors - Leopard Mission 3v3 verseny égisze alatt. Az 1. kör videóit itt tudjátok visszanézni. Várunk Mindenkit nézőként is szeretettel!

(16 szavazat)

Ne feledjétek, hogy most hétvégén már a selejtezőket nézhetitek majd Dani2999 és Tankelit tolmácsolásában! Pontos menetrend a hajtás után, várunk Mindenkit!

(15 szavazat)

Figyelem! A Normál kategória nevezői között egy Tier VIII-as prémium tankot sorsolunk ki!