Jelenleg 208 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hete 2 napja #301929 Írta: werz
Megválaszolva: werz
OKs. Tudom, hogy az egyik legrosszabb játékos vagyok. 8és fél éve játszom nem igazán fiettem sosem. karácsonykor, De akkor sem adta jól a dobozokat. Öreg is vagyok már ehhez. De. hidd el próbálok tanulni. Amit látok a videókban, az hogy céloz, lő és talál. Hát én hiába. Mondták tanuljam a gyenge pontokat. igen tanultam, tanulom.. Megint de. A lövésem oda megy ahová akar. Párbajnál az ellenfél mindig előbb észlel és lő, hiába vagyok kimaxolva. Ezeket nem értem. Rengeteg az elveszett lövésem. Nagyon soka lepattanó. Az a baj, hogy függő lettem.. :) Nem tudom abbahygni, de elkeserítő. Más. Mondtam egy barátomnak akinek messze jobb a statisztikája, hogy játszon az accomon. Tudom, tilos, csak próbaképp. Hát mit össze szentségelt utána, hogy ez nem lehetséges. Na ezért is írtam. VAn tapasztalatom. Van egy másik accom is. fizttem rá. sokkal jobb.. Ez így van

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 2 napja #301930 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

werz beküldte: OKs. Tudom, hogy az egyik legrosszabb játékos vagyok. 8és fél éve játszom nem igazán fiettem sosem. karácsonykor, De akkor sem adta jól a dobozokat. Öreg is vagyok már ehhez. De. hidd el próbálok tanulni. Amit látok a videókban, az hogy céloz, lő és talál. Hát én hiába. Mondták tanuljam a gyenge pontokat. igen tanultam, tanulom.. Megint de. A lövésem oda megy ahová akar. Párbajnál az ellenfél mindig előbb észlel és lő, hiába vagyok kimaxolva. Ezeket nem értem. Rengeteg az elveszett lövésem. Nagyon soka lepattanó. Az a baj, hogy függő lettem.. :) Nem tudom abbahygni, de elkeserítő. Más. Mondtam egy barátomnak akinek messze jobb a statisztikája, hogy játszon az accomon. Tudom, tilos, csak próbaképp. Hát mit össze szentségelt utána, hogy ez nem lehetséges. Na ezért is írtam. VAn tapasztalatom. Van egy másik accom is. fizttem rá. sokkal jobb.. Ez így van

Ezért már megérte ma benézni ide :D 

Most őszintén kérdezlek: Fogja valaki a kezed vagy alapból sikerül ilyen mértékű hülyeséget írni? 
Rossz játékos vagy, idősebb vagy mint az átlag, de elvárod, hogy állandóan nyerj és tőled fiatalabb játékosoktól legyen jobb refelexed, mikor nem is "tréningezel" (mert gondolom nem csinálsz semmit, amivel javítanád a reflexeidet)? 

Itt tényleg lassan az lesz, hogy elvi alapon kell minden jötmentnek 100%WR-t mert ellenben jönnek a sírással, hogy "Rossz játékos vagyok, de dögölne meg mindenki, mert én akkor is úgy akarok nyerni, hogy nézegetem a pittypangokat pályán maxra húzott grafika 5fps-el, mert engem csak a háborús fixem-faxom érdekel csak. Hát miaz már, hogy ilyen flancos billentyűzetet meg egeret kell használnom? Fckin pay to win of course :crybaby: :babyrage:"

1 hete 2 napja #301931 Írta: Clutch
Megválaszolva: Clutch
WoT-hoz aztán óriási reflexek kellenek amúgy xd

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #301932 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Clutch beküldte: WoT-hoz aztán óriási reflexek kellenek amúgy xd

Majd ha esetleg 40-50+ korodban is játszol, rájössz, hogy nem csak a jó ping, hanem bizony az is kell :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hete 2 napja #301933 Írta: Clutch
Kerekes szarokon kívül szerintem nem szükséges semmihez reflex a WoT-ban

Ellenben helyzetfelismerés anná inkább

1 hete 2 napja #301934 Írta: werz
Hidd el egésznap tréningezek, hogy a fiatalabbak ne haljanak meg,,,, A reflexem nem annyira rossz.. Amit leírtam, szerintem igaz. De ez az én véleményem, természetesen..
Fenntartom. A tapasztal is ez. Ennyi

1 hete 1 napja #301941 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

werz beküldte: OKs. Tudom, hogy az egyik legrosszabb játékos vagyok. 8és fél éve játszom nem igazán fiettem sosem. karácsonykor, De akkor sem adta jól a dobozokat. Öreg is vagyok már ehhez. De. hidd el próbálok tanulni. Amit látok a videókban, az hogy céloz, lő és talál. Hát én hiába. Mondták tanuljam a gyenge pontokat. igen tanultam, tanulom.. Megint de. A lövésem oda megy ahová akar. Párbajnál az ellenfél mindig előbb észlel és lő, hiába vagyok kimaxolva. Ezeket nem értem. Rengeteg az elveszett lövésem. Nagyon soka lepattanó. Az a baj, hogy függő lettem.. :) Nem tudom abbahygni, de elkeserítő. Más. Mondtam egy barátomnak akinek messze jobb a statisztikája, hogy játszon az accomon. Tudom, tilos, csak próbaképp. Hát mit össze szentségelt utána, hogy ez nem lehetséges. Na ezért is írtam. VAn tapasztalatom. Van egy másik accom is. fizttem rá. sokkal jobb.. Ez így van

Értem. Magam is régóta játszom már és mind többször érzem (akár csak korom okán is), hogy már nem úgy, mint régebben, bár a statom még nem kezdett visszaeseni, de ez valószínűleg annak köszönhető, hogy az egyre több tapasztalatom még kompenzálja az öregedő testet. :) Ha videóst nézek, ott azt látom, hogy a rávitt célkeresztet stabilan tartja a célponton, mintha "odaragasztották" volna, hibá mozognak a tankok összevissza. Amikor én célzok, akkor lassabb is vagyok, sokkal kapkodósabban és pontatlanabbul csinálom ugyanezt és nem megy jól a célkereszt ponton tartása mozgás esetén, ezáltal a célkör is jobban szétugrik, meg a lövés sem olyan pontos és ennek ereménye gyakran a kritikus és ide-oda szálló lövedék. Néztem vissza "gyanús" replayeimet kikockázva és rá kellett döbbennem, hogy legtöbbször ez a helyzet, egyszerűen nincs olyan skill-em, mint ami a streamereknek van és emiatt nincs is olyan eredményem. Persze ez én vagyok, nem tudom nálad mi a helyzet, de ha valami hasonló, az sok be nem adott lövést megmagyarázna, ami pedig erősen hatása van a győzelem megszerzésére is. Nyilván van olyan, amikor totál mozdulatlan célpontra lövök úgy, hogy bőven kivártam a szűkülést és mégis elmegy a lövedék a földbe vagy az égbe, ez valóban bosszantó, mert ez egyértelműen csak az RNG.
A "nem megy jól és gyakran dühöngök, de nem hagyom abba, mert függő vagyok" dolog mindent megmagyaráz. Ha nem hagyod abba, de nem változtatsz az elvárásaidon, akkor folyamatosan újratermeled a frusztrációidat és dühöngeni fogsz, annak pedig semmi értelme, de nyilván ezt te is tudod.
Manipulálja-e a WG a játékot? Ha valaki akar, akkor talál erre utaló jeleket, de bebizonyítani nem fogja tudni (a WG pedig sosem fogja bevallani), hiszen mindent is rá lehet fogni az RNG-re és a user errora és hát vagy az előbbi igaz vagy az utóbbi, de nem is ez a lényeg szerintem. A játék olyan amilyen és ezen úgy sem fogunk tudni változtatni. Amin tudunk, az a hozzáállásunk. Ha azt gondoljuk, hogy manipulált, akkor a helyes döntés az uninstall. Ha azt gondoljuk, hogy RNG és user error és ez elfogadható számunkra, hogy ez egy ilyen játék, akkor játszunk vele. Ha azt gondoljuk, hogy manipulált és mégis maradunk, mert függők vagyunk... nos ez a legrosszabb.

1 hete 1 napja #301944 Írta: werz
Majdnem így van és mégsem. :)

6 napja 8 órája #301974 Írta: werz
Nos akármi is a véleményetek most az enyém még jobbban fenntartom. amióta bannoltak, nem volt egy jó csatám sem. nézem. a lövéseim elmennek a fenébe.. vagy egyszerűen nem ütik be az ellent.. Szóval igenis van valami bünti annak aki nem fizet. Hangsúlyozom van egy fizetős accom is. azon jóval "ügyesebb" vagyok..Érdekes..

6 napja 7 órája - 6 napja 7 órája #301975 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Szia! 
Sokszor érezzük úgy, hogy "nem enged nyerni" a játék. Nekem is volt már rengeteg ilyen csatám. Nehéz bevallani, de az esetek 99,99%-ban én hibáztam. Nem mehet minden lövés be, téged se sebez meg minden lövés, amit rád adnak le. Ma pl Leo Pta-val mentem, a nagyon pontos ágyúval, 11/3/2 (lövés/találat/átütés). Következő csatában, meg 9/9/9. 

Nem fizettem egy árva forintot se, soha a WG-nek, ajándékból se jött semmi. Az a célom, hogy teljesen Free to play játékosként meg tudjam szerezni az Obj. 260-at (Már nem kell sok hozzá :D) Itt az accom, nézd meg nyugodtan, egy átlagos (de inkább az alatti a játéktudásom): wot-life.com/eu...53030/ Ezen a fiókon kezdtem, ezen tanultam meg játszani. Nagyjából 12000 csata után jutottam el odáig, hogy tudjam odáig, hogy felismerjem, azt hogy a saját döntéseink miatt jövünk ki jól/ rosszul az adott helyzetből. 

Próbálj meg úgy lőni, hogy amikor úgy érzed becéloztad jól a tankot, akkor várj egy fél másodpercet. Nekem akkor szokott menni össze vissza a lövésem, ha nem célzok megfelelően. Kicsit romlani fog a DPM, de így legalább be fog menni a lövés. Remélem tudtam segíteni! Ha gondolod szívesen megyek veled pár kör szakaszt is!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

6 napja 7 órája #301976 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

werz beküldte: Nos akármi is a véleményetek most az enyém még jobbban fenntartom. amióta bannoltak, nem volt egy jó csatám sem. nézem. a lövéseim elmennek a fenébe.. vagy egyszerűen nem ütik be az ellent.. Szóval igenis van valami bünti annak aki nem fizet. Hangsúlyozom van egy fizetős accom is. azon jóval "ügyesebb" vagyok..Érdekes..

Nem akarlak meggyőzni arról, hogy nem is azt érzed, amit érzel, szóval igazából csak az a fontos, hogy te mit gondolsz végül. Ha ezt, akkor ezt. Ez a lényeg. Kérdés, hogy mit kezdesz ezzel? Játszol a fizetős/bannolatlan acc-oddal tovább vagy eme meggyőződés birtokában itthagyod az egészet vagy maradsz és rossz szájízzel játszol tovább a free to play accoddal (is)?

5 napja 11 órája #301982 Írta: Clutch
PZoli nem semmi, hogy milyen kitartóan beszélgetsz el a botokkal 

5 napja 5 órája #301989 Írta: werz
Nos, sokszor lebotoznak, így már nem zavar. Csak jól esett kiírni magamból. Ennyi

5 napja 4 órája #301991 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Ma ritka szar a felhozatal.Élvezhetetlen a játék a WG botoktól.

Betanított magfizikus

5 napja 2 órája #301993 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Mentem 5 kört rankedben,felejthetetlen élmény volt a sok 10 éves majom.Be is fejeztem a szezonra

Betanított magfizikus

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.