Jelenleg 272 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 napja #302297 Írta: Jugoszláv indián
Megválaszolva: Jugoszláv indián
Szerintem a wg-nek le kéne védetnie az 5-15 szimulátori  jogokat 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #302298 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Szerintetek van rá esély, hogy a WG bevezeti azt, hogy max 1 arty legyen csapatonként? Elmegy az embernek a kedve a játéktól az artyk miatt. Az elmúlt 10 csatámban átlagosan 2,7 arty volt a csapatokban. Nem lehet ellenük mit tenni. Már a tököm is ki van azzal, hogy 3 arty ellen kell minden meccsben játszani. Super Conqi-val mentem, (300 HP) kivételével mindet az artyk lőtték le. Nem lehet nehéztankkal játszani manapság. Más is tapasztalja ezt, hogy ennyire elszaporodtak az artyk?

1 hónapja 2 napja #302302 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

pannoniacaptain beküldte: Szerintetek van rá esély, hogy a WG bevezeti azt, hogy max 1 arty legyen csapatonként? Elmegy az embernek a kedve a játéktól az artyk miatt. Az elmúlt 10 csatámban átlagosan 2,7 arty volt a csapatokban. Nem lehet ellenük mit tenni. Már a tököm is ki van azzal, hogy 3 arty ellen kell minden meccsben játszani. Super Conqi-val mentem, (300 HP) kivételével mindet az artyk lőtték le. Nem lehet nehéztankkal játszani manapság. Más is tapasztalja ezt, hogy ennyire elszaporodtak az artyk?

Nekem arty játékosként sokkal nagyobb gondom ennél az a sok szemét kis debil kerekes rally autó. Szerintem csak a mikró pöcsüek játszanak vele. Na ők b@sszák szét az egész játékmenetet, pláne amikor 4-5 ilyen kis szarházit tesz be a  játék! Bocsi, de lassúak vagytok és bénák nehéz tankkal, nekünk ingyen potya HP! :-) Idegesítő amikor kábítunk titeket? Erősítsd meg kérlek hogy nagyon frusztráló, mindig jól jön egy kis  plusz motiváció! :p
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

1 hónapja 2 napja #302305 Írta: empa07
Megválaszolva: empa07
Nekem az a legfurcsább, hogy kb május 7 óta a nyeretlen csaták megsokszorozódtak (a ping problémán túl)
Zuhan a winrate-em, mint még soha előtte (ez nem azt jelenti hogy profi vagyok, de ez most már nagyon zavaró)

1 hónapja 1 napja #302307 Írta: 69eb9e5389b0dfd69c0047d9587b9e2f
Megválaszolva: 69eb9e5389b0dfd69c0047d9587b9e2f
értem szóval egy noob szar vagy aki még sír is uninstal és megváltás nekünk is egy gyökérrel  kevesebb

1 hónapja 1 napja #302309 Írta: empa07
Megválaszolva: empa07

69eb9e5389b0dfd69c0047d9587b9e2f beküldte: értem szóval egy noob szar vagy aki még sír is uninstal és megváltás nekünk is egy gyökérrel  kevesebb

Háááát, ha ezért a hozzászólásért csináltál egy új profilt, akkor elég komoly problémáid lehetnek.

1 hónapja 1 napja #302314 Írta: janesz406
Megválaszolva: janesz406
Nem lenne az arty-kal baj ha wg nem kabitassal szopatna a nepet. Mondjuk EBR kerekekkel mindent levesz meg az arty lovest is.

Pont most fogyott el!

1 hónapja 1 napja #302315 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Évekkel ezelőtt ment a sírás, hogy az arty 1 hitel tankokat. Kaptak az arty-k egy nerfet így kicsit sebeznek de stunnolnak. Most ezen megy a sírás. Most akkor döntsétek el melyik volt a jobb. Artykkal azért játszanak elegen, hogy ne lehessen azt mondani, hogy akkor most nem lesznek többet a játék része.

A kerekes tankokról meg igazából az a baj, hogy egyes tankok 40-50 év eltolódással kerültek egy tierbe. A kerekes tankok egy szükséges evulúciója volt a tankoknak. De nem az 1940-es években! Sosem értettem a WG miért nem csinál 15 vagy 20 tiert, teszi be a modern tankokat és járműveket, ezzel adna egy  új élményt a játékosoknak és vagy egy fél100 új járművet. ヽ(ー_ー)ノ
A kerekes tankok gyorsak, erős lövegük van és olcsóak.. ez a fő oka annak, hogy több tucat ország ilyen járművekbe fektetett rengeteg fejlesztést. Pl: az olasz B1 Centauro 
(mondjuk azért megnézném 1-2 "régi motoros" arcát is amikor egy 110-el repesztő táras td-t beresztenek a játékba, ami ráadásul "kis" mérete miatt valszeg jó álcát is kapna) 

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

4 hete 2 napja #302333 Írta: Blackmoon
Valaki nyert legalább egyetlen csatát az elmúlt 2 napban? Sírva röhögök már. Leszorzózni egy tankot? Kizárt! Lehetetlen küldetés. A nyerj 3 csatát napi küldiket reflexből pörgetem már tovább.... Agyhalott zombi tomato szarházi banda!

4 hete 2 napja #302337 Írta: Gyaluskiraly
Megválaszolva: Gyaluskiraly

Blackmoon beküldte: Valaki nyert legalább egyetlen csatát az elmúlt 2 napban? Sírva röhögök már. Leszorzózni egy tankot? Kizárt! Lehetetlen küldetés. A nyerj 3 csatát napi küldiket reflexből pörgetem már tovább.... Agyhalott zombi tomato szarházi banda!

Gondolom a másik csapat tagjai nyertek nem? Pupák Blackmoon

4 hete 2 napja #302338 Írta: Blackmoon

Gyaluskiraly beküldte:

Blackmoon beküldte: Valaki nyert legalább egyetlen csatát az elmúlt 2 napban? Sírva röhögök már. Leszorzózni egy tankot? Kizárt! Lehetetlen küldetés. A nyerj 3 csatát napi küldiket reflexből pörgetem már tovább.... Agyhalott zombi tomato szarházi banda!

Gondolom a másik csapat tagjai nyertek nem? Pupák Blackmoon

Úgy értettem, innen, közüllünk... Fafej Gyluskirály 

4 hete 1 napja #302343 Írta: VonZsak
Megválaszolva: VonZsak
Szerintem a kérdés úgy helyes, hogy okoz-e bármilyen örömöt, kikapcsolódást a játék az elmúlt napokban (egy hétben), ha normál felhasználó vagy.
Ha a Battle Passt nem húztam volna ki 119-ig, akkor hagynám a fenébe az egészet, mert játszhatatlan. És nem hiszem, hogy csak a társakon múlik, ezt már többször leírtam. Igen, van, hogy bénázik a csapat. De lássuk be, akármilyen tierben, kettővel magasabb tankok ellen, akik ráadásul prémek (uram bocsá, még tárasak is), esélyed sincs. Mire ellövök egyet (ami jó eséllyel pattan a prémről), kettőt, de lehet biztos betalál. Szóval szerintem kezd játszhatatlan lenni és vagy feladod az elveid és fizetsz, vagy szép csendben abbahagyod, mert nem éri meg a ráfodított idő, amit elvileg azért fordítasz rá, hogy kikapcsolj.

4 hete 1 napja #302344 Írta: LoriP
Megválaszolva: LoriP
Tegnap egy 1/10 után nyomtam alt+F4-et, ma is rápróbáltam, 0/6 lett. Ez zsinórban akkor már 1/16. Biztos csak az én hibám, hogy 2 perc alatt került az a 16 csapat -3k -4k HP hátrányba. Szal egy pár napig szerintem megint hagyom ezt a fost.

4 hete 1 napja #302349 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Egy ideje a játék folyamat: nem talál, nem talál, nem, talál, lepattan, lepattan, lepattan, és kb. 8-0-ra vezet az ellenfél. A wg-nél a kapzsiság tönkretette a szórakozást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper

3 hete 6 napja - 3 hete 6 napja #302370 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Egész meccs alatt a K1-ben kempelt, mondhatni rajta ment el a meccs.
Wotnoobians - World of Tanks replays (wot-record.com)

Mellékletek:

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.