Jelenleg 212 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hete 2 napja #302530 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Rohamnyuszi beküldte:

Armored Warfare-ben (már) és Warthunder-ben nincsenek artyk ;)
(bár előbbiben ott vannak a rakétát lövő light tankok az utóbbiban meg a bombázók/helikopterek)

Nem hiszek a tér létezésében...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 2 napja #302532 Írta: Jugoszláv indián
Megválaszolva: Jugoszláv indián
xanaxot nyugtatókat rendesen szedni itt a hétvége az állatkert 100% pörög

1 hete 1 napja #302534 Írta: fshrmn09
Megválaszolva: fshrmn09

Bulcsu beküldte:

werz beküldte: a mai átlagom 33% win. 25 bukóval.. fasza.. de nyomni kell.

Elmúlt 28 napra vetítve nekem is csak 49% a winrate. A vesztes csaták többsége (kivéve azt a néhányat amit én bafok el) olyan hogy 30-48%-os winrate-ű csapattársak közé pakol a MM (mivel ezek vannak többségben), így nem kell valószínűségszámítási zseninek lenni, hogy ezek a meccsek bukták OP tankok nélkül. Kellene nekik egy külön liga, de ugye akkor ki akarna tankot venni aranyért/KP-ért? Én is hajlok arra, hogy feladom a free to play álláspontom és veszek egy progett46-ot, su 130 ba*ógépet stb. ha majd lehet.
(Bár ajándék tankot és aranyat bárkitől elfogadok.   )

Nekem az elmúlt 3-4 nap Progetto 46-tal 11 győzelem / 23 vereség mellé. Ma ebből 5 bukó után lett 1 győzelem úgy hogy kitoltam átlag 1900 sebzést. Tényleg kellene egy külön liga az olyan játékosoknak akiknek 35-40% körüli a Winrate-jük. A tapasztalatom, hogy nem is akarja megismerni a pályákat, a tankok használatát. Én sem vagyok egy top játékos, de ami az elmúlt 1.5 évben megy az már kiakaszt. Tele van a játék agyhalott csapatjátékra használhatatlan gémerekkel. Elfogadom, hogy nem csak a győzelem van, de az hogy nekem is a 25-30%-ra csökken mert ilyenekkel kell egy csatát letolni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

5 napja 20 órája #302546 Írta: VonZsak
Megválaszolva: VonZsak
Sziasztok,
én továbbra is - és mindig:) - árnyalni fogom a képet. (Hiszen a leggyakoribb, hogy az egysejtű, bot, alsós stb-ként jellemzett játékosok mindig a hibásak:) Én általában tudom, mikor voltam hülye/béna/türelmetlen. 
Viszont:
Ha nem vagy prémium felhasználó, akkor cseszheted a tudásodat és a szuper skilles legénységedet, és azt is, hogy mennyire gondolod jónak magad egy adott tankkal.
Amit én látok a csaták jó részében: a 15-ből, 6-8 prémium tank, csak goldot lőnek természetesen. Miután egy táras tank belédver elég hamar pár aranyat, mert ugye a prémesek a legritkább esetben hibáznak (mondjuk a Borrasq. nevezetű istencsapása), nagyon nehéz szépnek, vagy okosnak lenni. A mai leosztásban például három ilyen táras csoda jött szembe, plusz hátulról két super hellcat támogatta őket.. 
Nyugodtan adhatnak tanácsot ilyenkor a nálam sokkal okosabbak (akik mindenkit egybitesnek titulálnak), hogy mit is kellene ilyenkor csinálni, mondjuk egy VI-os nem prém tankkal?! 
Sőt arra is, hogy miként vannak olyan csaták, amikor tiszta zöld az ellenfél, betölti a célkeresztet és mégis 6-ból semmi találat, míg az ellen kirobban a domb/fal mögül és mozgásból telibetalál. Erre is várok bárkitől elfogadható magyarázatot, vagy okosítást.
Vagy amikor folyamatosan két tierrel nagyobb tankokkal pakol össze (fordítva valahogy nagyon ritkán ad be csatába, érdekes ez is). És szinte mindegyik lövés pattan.
De arra is nyilván van magyarázat, hogy a T28-ast valahogy lehetetlen szemből belőni (nekem), de ha én választom, mindig megtalálják a gyenge pontot. És amikor az ember utánaolvas, hogy milyen csalási lehetőségek, meg mod-ok vannak, akkor maximum annyit tehetsz, hogy megpróbálod élvezni, hogy tankozhatsz.
Vagy kikapcs és rájössz, hogy egy-két nap pihenő nem a világ vége.
Jó játékot mindenkinek.

5 napja 6 órája #302549 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

fshrmn09 beküldte:

Bulcsu beküldte:

werz beküldte: a mai átlagom 33% win. 25 bukóval.. fasza.. de nyomni kell.

Elmúlt 28 napra vetítve nekem is csak 49% a winrate. A vesztes csaták többsége (kivéve azt a néhányat amit én bafok el) olyan hogy 30-48%-os winrate-ű csapattársak közé pakol a MM (mivel ezek vannak többségben), így nem kell valószínűségszámítási zseninek lenni, hogy ezek a meccsek bukták OP tankok nélkül. Kellene nekik egy külön liga, de ugye akkor ki akarna tankot venni aranyért/KP-ért? Én is hajlok arra, hogy feladom a free to play álláspontom és veszek egy progett46-ot, su 130 ba*ógépet stb. ha majd lehet.
(Bár ajándék tankot és aranyat bárkitől elfogadok.   )

Nekem az elmúlt 3-4 nap Progetto 46-tal 11 győzelem / 23 vereség mellé. Ma ebből 5 bukó után lett 1 győzelem úgy hogy kitoltam átlag 1900 sebzést. Tényleg kellene egy külön liga az olyan játékosoknak akiknek 35-40% körüli a Winrate-jük. A tapasztalatom, hogy nem is akarja megismerni a pályákat, a tankok használatát. Én sem vagyok egy top játékos, de ami az elmúlt 1.5 évben megy az már kiakaszt. Tele van a játék agyhalott csapatjátékra használhatatlan gémerekkel. Elfogadom, hogy nem csak a győzelem van, de az hogy nekem is a 25-30%-ra csökken mert ilyenekkel kell egy csatát letolni...

Félek, ha sokakat dühít, akkor előbb utóbb játszhatunk magasabb tierben is kettőspontos botok ellen, mert ha már a Progettóval is ez van... :)  Kisebb tierben kipróbáltam, de nem nagy élmény ellenük játszani, pont az ember-ember elleni agyjáték része veszik el a játéknak. Egy bot ellen próbálj meg például blöffölni. Pl.: apátságos pályán próbáltam T2 lighttal, nem lehetett kicsalni a  full hp-s cruisert a "neki rendelt" helyről NY-on. K-en elég hp-s m2light  Hangyafaroknyi hp-val nem volt más választás: foglaltam. Nyertünk, de épphogycsak. (+viselkedés alapján nem csak a kettőspontosak voltak a botok, az egyik csapattárs épp leállt a foglaló kör mellett foglalás helyett és a madarakban gyönyörködött) És még jelenteni se lehet őket.    Meg megnézni a statjukat. Kíváncsi lennék pedig.

3 napja 8 órája #302559 Írta: tybur0n
Megválaszolva: tybur0n
eddig minden ok...

Mellékletek:

3 napja 8 órája #302560 Írta: tybur0n
Megválaszolva: tybur0n
menni fog ez

Mellékletek:

3 napja 2 órája #302569 Írta: nojbi007
Megválaszolva: nojbi007
Csodálkozik az ember, miért nem spotol a light...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tybur0n

1 napja 18 órája #302586 Írta: VonZsak
Valaki élvezi még ezt a fostaliga játékot?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: reflmix

1 napja 18 órája #302587 Írta: reflmix
Megválaszolva: reflmix
 Most ezt a kommentet a 0 km es zsír új billentyűzetemen küldöm, annyira élvezem hogy apro darabokra basztam a klaviatúrámat, ha tudsz más játékot amit nyugottan  lehet és egyjátékos, fizetek, vagy meghívlak egy kajára amit akarsz, mert ez így tovább ha megy csak áttétes tumor nő az emberben nem játékkedv. undorito.

1 napja 6 órája #302588 Írta: VonZsak
MInden szavaddal egyetértek. Én azt várom egy játéktól, hogy kikapcsoljon és örömet okozzon. Az, amikor estére befordulok és ezt a családom is látja, akkor az már rég nem arról szól, hogy élvezzük a játékot.
Ha nagyon mélyre megyek, akkor visszatérek az 1993-as panzer generalhoz:)))) Bár nem ugyanaz az élmény, mégis jobban közelít a fair playhez, mint itt.
Tegnap egymás után 3x rakott be nagyobb tierbe játszani, csupa prénes, aranyfiúval. Ilyenkor, ha nem mozdulsz, hanem hátulról próbálsz segíteni, hogy legalább egy láncot lelőj, akkor bot vagyok, meg camper. Ha előre megyek, akkor ostoba, mert azonnal agyonlőnek. De a tegnapi nap csúcspontja az volt, hogy két csatában is telibevert a meccs elején az ellen tüzérsége, úgy, hogy nem volt spot...

1 napja 6 órája #302589 Írta: reflmix
Megválaszolva: reflmix
PONT ott a lényeg ahogy írtad, kikapcsoljon, örömet okozzon egy szar melós nap után hazaérve lájtiba és hiába mondja az ember hogy "nem kell komolyan vennI"  meg hülyeség idegeskedni, de aki ezeket mondja ugyan ugy vágja haza a tv-t ha a kedvenc csapata veszít fociban. Olyan ez mint a cigi, tudod hogy hazavágja a szervezeted de csak szívod azt a szart.Leg addiktívabb játék a világon.... Vicc az egészben hogy én is 2000-res évek körüli játékokkal nyugtatom magam, meg Euro Truck Sim.-al.... Hiába fél napot végig vezetem a valóságban. 

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.