Jelenleg 234 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #302860 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Mentem a maussal 4 kört, 4 15-2, vagy annál rosszabb vereség.
Persze a 19 lövés, 15 találat, 3 átütés feltette az i-re a pontot, top tankként, 2 tierrel kisebbek ellen... Egy is 3 alvázát nem ütötte át ez a szar, kínomban már prémmel lőttem, az sem.
Kövi kör, 6 lövést kaptam, mind beütött, max sebzés, nyekk

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #302862 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

HUN_Sector beküldte: Mentem a maussal 4 kört, 4 15-2, vagy annál rosszabb vereség.
Persze a 19 lövés, 15 találat, 3 átütés feltette az i-re a pontot, top tankként, 2 tierrel kisebbek ellen... Egy is 3 alvázát nem ütötte át ez a szar, kínomban már prémmel lőttem, az sem.

Volt ma egy meccsem, ahol hasonlóan lágy hullámok rezgették meg a lelkem.

wotreplays.eu/s...dffe18

A végén az AE állva, mozgás közben, közelről, messziről, mindenhonnan 

Utána megkukkantottam a battle hits-ben, a srácnak vagy élete RNG-je volt, vagy rásegített valamivel, mert ilyen mákom nekem még sosem volt az AE-vel, mint amit leművelt.

1 hete 5 napja #302873 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Sziasztok!Régen írtam már a fórumra,ráadásul ide még szerintem soha.De ez nálam azért kiverte a biztosítékot.Ez egy kedves honfitársunk és nem nagyon értettem,miért volt így rám állva. 

Melléklet:

Fájlnév: is4.wotreplay
Fájlméret:942 KB

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Mellékletek:

1 hete 5 napja #302874 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

tiger beküldte: Sziasztok!Régen írtam már a fórumra,ráadásul ide még szerintem soha.De ez nálam azért kiverte a biztosítékot.Ez egy kedves honfitársunk és nem nagyon értettem,miért volt így rám állva. 

Melléklet:

Fájlnév: is4.wotreplay
Fájlméret:942 KB

Már én is akartam írni sokszor, csak inkább nem, nehogy sértődés legyen. Igen,sajnos a Magyarok is agyhalottak, szép számmal.

1 hete 2 napja - 1 hete 1 napja #302885 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Elmondaná nekem valaki mi történik a csata vége előtt 2:45-kor?

Artival ez rendszeres a "buff" óta, egy-egy lövés a levegőben beledurran a nagy semmibe (nálam legalábbis így látszik).

Melléklet:

Fájlnév: replay_las...otreplay
Fájlméret:1,893 KB

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #302887 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Rohamnyuszi beküldte:

HUN_Sector beküldte: Mentem a maussal 4 kört, 4 15-2, vagy annál rosszabb vereség.

wotreplays.eu/s...dffe18

Utána megkukkantottam a battle hits-ben, a srácnak vagy élete RNG-je volt, vagy rásegített valamivel, mert ilyen mákom nekem még sosem volt az AE-vel, mint amit leművelt.

Azt hittem, hogy véletlenül rossz replayt töltöttél fel. Kemény lehet tolni a játékot, ha ilyen csaták után úgy érzed, hogy szerencsétlen voltál. Esetleg a wot nagy hackere ellen játszottál, aki megbuherálta a Phase1 szórás értékeit.

Persze kontextus számíthat, boosterek pörögtek e? Mi a helyzet a másik 29 játékossal, prémium-booster arányok, merre fúj éppen a wg szele? Van itt energia a topikban, érdemes lehet jobban utána menni, megkutatni a dolgot.

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...ylists
Gunmarks: i.imgur.com/M4Kvdv9.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #302889 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Igen jó érzékkel nyúltak hozzá az artykhoz. Tisztán látszik az eredménye, köszönjük. Mindent ugyanúgy csinálok mint eddig, ugyanúgy játszom, ugyanazokkal a vasakkal. No komment... 
Mellékletek:

1 hete 1 napja #302891 Írta: Rohamnyuszi

Ba_nshee beküldte:

Rohamnyuszi beküldte:

wotreplays.eu/s...dffe18

Azt hittem, hogy véletlenül rossz replayt töltöttél fel. Kemény lehet tolni a játékot, ha ilyen csaták után úgy érzed, hogy szerencsétlen voltál. Esetleg a wot nagy hackere ellen játszottál, aki megbuherálta a Phase1 szórás értékeit.

Persze kontextus számíthat, boosterek pörögtek e? Mi a helyzet a másik 29 játékossal, prémium-booster arányok, merre fúj éppen a wg szele? Van itt energia a topikban, érdemes lehet jobban utána menni, megkutatni a dolgot.

Ezt ha jól emlékszem válaszként töltöttem fel, példával élve arra, hogy van amikor valakinek mindent bead a játék és van amikor semmit sem. Nem volt azzal a csatával semmi gond, eltekintve a hibáktól, amiből ügye tanulunk, plusz mementóként marad meg az emlékezetemben mint a japán med vonal stock-os gyöngyszeme.

Az AE abban a csatában nem tudott "hibázni", emlékeim szerint mozgás közben, kilógó pixelt, minden talált amit csak lehetett.

Az utalást is vettem  . Ott sem a konteó sejtés, sokkalta inkább a vicces oldal volt részemről fókuszban amikor megosztottam mélyreható vigadalmam a credit booster WR-arányáról, több alkalommal is.

De akkor még Te is játszol ha jól sejtem, a régi arcok többségének már híre hamva sincs, vagy csak nekem kerüli el a figyelmem, hogy még az oldalon vannak....

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #302894 Írta: Ba_nshee
@Rohamnyuszi
Ha jól emlékszel? Amellett, hogy négy napja volt, beidéztem a párbeszédet. : )
A klasszikus dühöngésre ezzel a felütéssel reagáltál:
"Volt ma egy meccsem, ahol hasonlóan lágy hullámok rezgették meg a lelkem."
Ha én képzeltem oda, hogy milyen érzelmekkel jöttél ki a csatáról, akkor én képzeltem oda.
Talán azt is odaképzeltem, hogy a wot közösség elterjedt jó szokásának nyomvonalán, csak úgy mellékesen, csak úgy miért ne, csak úgy bármilyen épkézláb alap nélkül megvádoltál valakit esetleges csalással. (Csak tetézi, hogy a szituációban releváns csalás - az észszerűség határain belül - nem létezik.)
Ha már pedig viccelődünk, akkor a felütéshez és a vádhoz viszonyítva viccesnek találtam az ahhoz képesti csatában látott kontrasztot. Mondhatnám, hogy gyanúsan rásegítettél valamivel a lényegi páncéllal nem rendelkező tankod védelmére és az autoaim működésére egyaránt. ;)
szerk.:
Ha pedig csalással megvádolni valakit bizonyos kontextusban akár vicces/viccelődés is lehet, hidd el, hogy a hozzászólásod többségi olvasata nem ez volt.

Félreértettem a korábbi hozzászólást is.

Ez most egy stock sta1 húzásról szólt, ergo a kimagasló eredményt nem is vártam, ugyanakkor az, hogy boosterek alatt ilyen brutálisan alacsony a WR, mondjuk úgy még szokatlan is lehetne, ha nem lenne konstans a jelenség.

Ezt azért raktam ki ide, mert jó ideje kb ilyen nyerési arányokat tapasztalok ha mennek a boosterek, aztán mit ad az ég, amint lejár sorban nyerek 5 meccset még akkor is ha közben teát főzök és hozzá sem érek a billentyűzethez.

Ez viccelődés volt, nem konteó. Legalábbis, biztosan nem a konteó volt fókuszban a reflexiód szerint. Oké? Mármint, ha jól esik csak úgy humorból beállni a (szintén) rendkívül elterjedt boosteres (nem) konteós sorba, akkor hajrá! "You do you", ahogy mondani szokták.
Én személy szerint, szívesebben látnám ezeket a hozzászólásokat moderálva. Nem olvasom már rendszerességgel a fórumot, de ebbe szinte minden alkalommal belefutok. Ami egyrészt, nyilvánvalóan negatív hatással lehet különböző olvasókra és általában véve a légkörre, másrészt, ha már az észszerűség határait említettem, ez a boosteres "elképzelés" még azonos univerzumban sincsen azzal a kerítéssel. Nem egy, nem kettő szintjén a hipotézisnek.
(Ugyanakkor, baromi könnyű lesz magunknak alátámasztani, ha... Még elfogult mintavételezésnek sem tudjuk hívni, mert mintavételezésről valójában szó sincs ezeknél! Csak ilyen szentimentális úton megy a dolog, hogy például "megpörgettem a boosteres rulettet, szarul ment a játék, érdekes, kiraktam ide". Ha meg booster nélkül megy szarul játék... oh, arra is vannak ötletek, egyet se féljünk!)

Én is játszom még, mi a kapcsolat? Meglehetőst jó viszonyban vagyok az RNG-vel, varianciával, és relatív jó viszonyban a játékkal is. A legutóbbi patchet különösen magasan értékelem. A csalásokat pedig nem tartom jelentőséggel bíró problémának a wotban. (Ráadásul, aktívan küzdenek ellene és egymilliószor jobb a helyzet, mint amikor kezdtem.) Meglepő valami másért, hogy játszom még?

Mindezzel együtt, tudod/sejted, hogy nincs veled "személyes" problémám, hosszú évek óta látjuk egymás nevét fel-felbukkanni, volt számtalan hozzászólásod az oldalon, amit értékeltem, és a viccet is értem időnként. Aztán éppen a "nem konteós konteó" hozzászólásod után volt, hogy megint nem nyitottam meg a fórumot egy hétig. Talán azt éreztem benne - akár beleképzelve, akár nem - megtestesülni, hogy bármiféle előrelépés helyett csak még tovább megy negatív irányba a közösség és a wotos kommunikáció. Ami egy ilyen egyedi irányból volt kellemetlen, a többi meg csak a szokásos (és az oka az elhaló aktivitásomnak, nem pedig a játék). A ma reggeli kávém mellett beleolvastam a fórumba, láthatóan igen gyorsan sikerült felcukkolni magamat.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, Tankpeti

1 hete 1 napja #302895 Írta: Rohamnyuszi

Ba_nshee beküldte: @Rohamnyuszi
Ha jól emlékszel? Amellett, hogy négy napja volt, beidéztem a párbeszédet. : )
A klasszikus dühöngésre ezzel a felütéssel reagáltál:
"Volt ma egy meccsem, ahol hasonlóan lágy hullámok rezgették meg a lelkem."
Ha én képzeltem oda, hogy milyen érzelmekkel jöttél ki a csatáról, akkor én képzeltem oda.
Talán azt is odaképzeltem, hogy a wot közösség elterjedt jó szokásának nyomvonalán csak úgy mellékesen, csak úgy miért ne, csak úgy bármilyen épkézláb alap nélkül megvádoltál valakit esetleges csalással. (Csak tetézi, hogy a szituációban releváns csalás - az észszerűség határain belül - nem létezik.)
Ha már pedig viccelődünk, akkor a felütéshez és a vádhoz viszonyítva viccesnek találtam az ahhoz képesti csatában látott kontrasztot. Mondhatnám, hogy gyanúsan rásegítettél valamivel a lényegi páncéllal nem rendelkező tankod védelmére és az autoaim működésére egyaránt. ;)

Félreértettem a korábbi hozzászólást is.

Ez most egy stock sta1 húzásról szólt, ergo a kimagasló eredményt nem is vártam, ugyanakkor az, hogy boosterek alatt ilyen brutálisan alacsony a WR, mondjuk úgy még szokatlan is lehetne, ha nem lenne konstans a jelenség.

Ezt azért raktam ki ide, mert jó ideje kb ilyen nyerési arányokat tapasztalok ha mennek a boosterek, aztán mit ad az ég, amint lejár sorban nyerek 5 meccset még akkor is ha közben teát főzök és hozzá sem érek a billentyűzethez.

Ez viccelődés volt, nem konteó. Legalábbis, biztosan nem a konteó volt fókuszban a reflexiód szerint. Oké? Mármint, ha jól esik csak úgy humorból beleállni a (szintén) rendkívül elterjedt boosteres (nem) konteós sorba, akkor hajrá! "You do you", ahogy mondani szokták.
Én személy szerint, szívesebben látnám ezeket a hozzászólásokat moderálva. Nem olvasom már rendszerességgel a fórumot, de ebbe szinte minden alkalommal belefutok. Ami egyrészt, nyilvánvalóan negatív hatással lehet különböző olvasókra, másrészt, ha már az észszerűség határait említettem, ez a boosteres elképzelés még azonos univerzumban sincsen azzal a kerítéssel. Nem egy, nem kettő szintjén a hipotézisnek.
(Ugyanakkor, baromi könnyű lesz magunknak alátámasztani, ha... Még elfogult mintavételezésnek sem tudjuk hívni, mert mintavételezésről valójában szó sincs ezeknél! Csak ilyen szentimentális úton megy a dolog, hogy például "megpörgettem a boosteres rulettet, szarul ment a játék, érdekes, kiraktam ide". Ha meg booster nélkül megy szarul játék... oh, arra is vannak ötletek, egyet se féljünk!)

Én is játszom még, mi a kapcsolat? Meglehetőst jó viszonyban vagyok az RNG-vel, varianciával, és relatív jó viszonyban a játékkal is. A legutóbbi patchet különösen magasan értékelem. A csalásokat pedig nem tartom jelentőséggel bíró problémának a wotban. (Ráadásul, aktívan küzdenek ellene és egymilliószor jobb a helyzet, mint amikor kezdtem.) Meglepő valami másért, hogy játszom még?

Mindezzel együtt, tudod/sejted, hogy nincs veled "személyes" problémám, hosszú évek óta látjuk egymás nevét fel-felbukkanni, volt számtalan hozzászólásod az oldalon, amit értékeltem, és a viccet is értem időnként. Aztán éppen a "nem konteós konteó" hozzászólásod után volt, hogy megint nem nyitottam meg a fórumot egy hétig. Talán azt éreztem benne - akár beleképzelve, akár nem - megtestesülni, hogy bármiféle előrelépés helyett csak még tovább megy negatív irányba a közösség és a wotos kommunikáció. Ami egy ilyen egyedi irányból volt kellemetlen, a többi meg csak a szokásos (és az oka az elhaló aktivitásomnak, nem pedig a játék). A ma reggeli kávém mellett beleolvastam a fórumba, láthatóan igen gyorsan sikerült felcukkolni magam.

Látod azt magam sem gondoltam volna, hogy bárkire ilyen hatással lehetne egy bejegyzés amit néhanap az oldalra írok. De értem, hogy mire utalsz, természetesen van benne ráció, még ha személy szerint nem is szándékom beleállni a konteógyártásba.

Személy szerint már jó ideje elengedtem azt a részt, ahol mély átéléssel tudnám magamévá tenni a játék bármely aspektusát, sokkalta inkább csak laza időtöltésre szolgál, mindazonáltal ez táptalaja lehet az ilyen szituációknak, lévén korábban ez másként volt.

Szóval köszi a visszajelzést, nagy valószínűséggel jobb ha a jelenlétet a moderátori szerepkörre szorítom vissza, elkerülendő az ilyen félreértéseket. 

A kérdésemben, hogy játszol-e még, semmi több nem volt, szimplán jó pár "régi motoros" van akit nagyon régen nem láttam sem a játékban, sem az oldalon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #302896 Írta: Ba_nshee

A kérdésemben, hogy játszol-e még, semmi több nem volt, szimplán jó pár "régi motoros" van akit nagyon régen nem láttam sem a játékban, sem az oldalon.

Áh, rendicsek! :) Bocs, másként olvastam.

Szóval köszi a visszajelzést, nagy valószínűséggel jobb ha a jelenlétet a moderátori szerepkörre szorítom vissza, elkerülendő az ilyen félreértéseket. 

Semikképpen sem akarnám ezt elérni! Talán csak óvatosabban járva egy-egy ilyen igencsak klasszikus baromság dolog körül? Ha engem kérdezel. Ettől még viccelődni lehet és talán érdemes is ezekkel is, talán csak engem talált meg bal lábbal. Ahogy te is írtad, dühöngősbe érkezett "vidám percek" helyett.
(Jöttek is rá nyomban a "nekem is" és egyéb válaszok! :) )

5 napja 13 órája - 5 napja 13 órája #302916 Írta: k.wot
Megválaszolva: k.wot
Sziasztok,

Tudja valak, hogy mi a faszért az ebr kapta a nagykalibert?

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Mellékletek:

5 napja 5 órája #302918 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy
Lehet eltaláltál/vizbefolytottál csapattársat, függetlenül, hogy nincs teamdmg.

Abashed the Devil stood, And felt how awful goodness is
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

2 napja 1 órája #302934 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Mostanában divat hogy a játék kb 2 éves problémáiról a streamerek videókat csinálnak. Egy valamit hiányolok ezekból a videókból. Senki sem tér ki a játék egyik legnagyobb problémájára, történetesen arra, hogy a játékosok fele gyakorlatilag tétlen/bot címszóval kaphatná a perma bannt

Persze értem én hogy cink lenne a saját nézőközönség felét fogyatékosnak nevezni, de attól még a probléma valós

Csak 10-en !!! nem tudtak 100 xp-t legalább elérni. 

Ez volt a csapat: 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie, fabyzol3

1 napja 23 órája #302935 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

AssistKing beküldte: Ez volt a csapat: 

A galambposta nevű játékossal én is játszottam vagy két napja. Onnan tudom, hogy épp kilőtt...   

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.