Replay elemzés is?

5 éve 2 hónapja #285885 Írta: MDavid1995
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok, ha valaki egy replay fájlról szeretne elemzést kérni azis megoldható vagy muszáj ,hogy videó legyen? Plusz, olyan elemzést si lehet kérni, hogy esetleg mit lehetett volna még kihozni a csatából? Mit csináltak volna máshogy a profik? Vagy jól érzem és tényleg annyi volt az adott csatában?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285888 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Sziasztok, ha valaki egy replay fájlról szeretne elemzést kérni azis megoldható vagy muszáj ,hogy videó legyen? Plusz, olyan elemzést si lehet kérni, hogy esetleg mit lehetett volna még kihozni a csatából? Mit csináltak volna máshogy a profik? Vagy jól érzem és tényleg annyi volt az adott csatában?


Szia,

alapvetően jó lenne, ha le tudnád menteni, de ha valamiért nincs rá mód töltsd fel a replay filet a wotreplays.eu/ -ra és add meg a linkjét. Valaki biztos lesz aki legenerálja, vagy így is bevállalja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285897 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Valamennyire megpróbáltam megszerkeszteni, de sajnos meló miatt a haverom hangját nem tudtam leszedni belőle, így jobb hang nélkül nézni. Leginkább az lenne a kérdésem, hogy leszámítva az Obj 263-ra lőtt 3 béna lövést, mit lehetett volna még szerintetek kihozni belőle?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aranyhorda

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285904 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars

Valamennyire megpróbáltam megszerkeszteni, de sajnos meló miatt a haverom hangját nem tudtam leszedni belőle, így jobb hang nélkül nézni. Leginkább az lenne a kérdésem, hogy leszámítva az Obj 263-ra lőtt 3 béna lövést, mit lehetett volna még szerintetek kihozni belőle?


Nekem azt írja nem érhető el
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285907 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Töltsd fel a replayt, megnézzük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285921 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Azóta megoldottam a videónak el kell indulnia mostmár. De azért a biztonság kedvéért feltöltöm :)

Melléklet:

Fájlnév: 20190103_0...otreplay
Fájlméret:1,795 KB
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285927 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

Valamennyire megpróbáltam megszerkeszteni, de sajnos meló miatt a haverom hangját nem tudtam leszedni belőle, így jobb hang nélkül nézni. Leginkább az lenne a kérdésem, hogy leszámítva az Obj 263-ra lőtt 3 béna lövést, mit lehetett volna még szerintetek kihozni belőle?


A videó most már működik. Az akadémia témakörben jó lenne színvonalas dolgokat feltölteni. Az első egy perc szánalmas a káromkodások miatt. Ennél még az is jobb, ha némítva töltöd fel.
A kedve is elmegy az embernek, hogy végignézze. Később sem lett jobb...
A 8 kill összejött, ami ritkán adatik meg a játékosoknak. A szakmai elemzést majd megteszik az unikumok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285931 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Nem arra szánt videó, hogy kikerüljön bármilyen oktatásként a hangra meg előre felhívtam a figyelmet. Nincs időm szerkesztgetni is, mivel délutános vagyok egész héten így nem érek rá szenvedni vele. Ha nem tudsz építő jellegű választ adni, akkor bölcsebb, ha csöndben maradsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285937 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Figyelem: Spoiler!

A videó most már működik. Az akadémia témakörben jó lenne színvonalas dolgokat feltölteni. Az első egy perc szánalmas a káromkodások miatt. Ennél még az is jobb, ha némítva töltöd fel.
A kedve is elmegy az embernek, hogy végignézze. Később sem lett jobb...
A 8 kill összejött, ami ritkán adatik meg a játékosoknak. A szakmai elemzést majd megteszik az unikumok.


Az akadémián belül van lehetőség replayeket beküldeni elemzésre, nem kell, hogy epic kör legyen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285941 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Valamennyire megpróbáltam megszerkeszteni, de sajnos meló miatt a haverom hangját nem tudtam leszedni belőle, így jobb hang nélkül nézni. Leginkább az lenne a kérdésem, hogy leszámítva az Obj 263-ra lőtt 3 béna lövést, mit lehetett volna még szerintetek kihozni belőle?


A legelején a szikla mellett elbújsz, előre-hátra billegsz, nem értem, hogy miért. Végig spoton voltál proxyból a Ru miatt, ezért kitolhattad volna a tornyod, hogy az áthaladókat lődd. Amúgy szerencséd is volt, mert nem kaptál lövést a dombról, pedig a Ru spotolt, és a táras med lőhetett volna.

A T-34-3 elé elfordított toronnyal mentél ki töltés közben, pedig tudtad, hogy téged néz (fél perce spotoltad a helyén). Tök feleslegesen dobtál el HP-t.

A TD-t a házak között szépen lőtted, bár 5 lövésből 2 sebző találat annyira nem jó. A 3 missből egy volt a te sarad, a többi az ágyú miatt volt.

Az eredmény szép, a játék maga szerencsés (TVP megölette magát, Ru védtelen volt, az Obj. 263 nem veled foglalkozott, a T-34-3 el sem próbált bújni, mikor letáraztad, a TDknek esélyük sem volt a tár ellen).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan_II, MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285944 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Köszi :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285981 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Ezt hol vesztettük el? És az 50TP heroikus küzdelme sem semmi. :trollol: wot-record.com/...v150tp
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285987 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Ezt hol vesztettük el? És az 50TP heroikus küzdelme sem semmi. :trollol: wot-record.com/...v150tp

Le kellett töltenem a visszajátszást, mert ez a minimap a videóban engem "kinyírt". No offense, de nem tudom, te hogy igazodsz ki ezen, azok a proxy spot körök többet takarnak mint használnak.

1. Miután láttátok, hogy a balra, a hegy felé a Pershingen kívül senki sem megy és aztán ő is visszafordul, az artynak halálos ítélet volt odamenni.
2. Az STRV 103 sem tudom mit képzelt ott középen, totál védtelenül.
3. A Bulldogotok feleslegesen állt ott a jobb oldalon, hiszen a BC önmagában képes kispotolni azt a részt, viszont középre senki sem ment.
4. Az AMX 13 90 is hamar kiesett és így máris light hátrányba kerültetek, egy olyan mapon ami nyílt és map kontroll fenntartása érdekében komoly aktív spot tevékenységre van szükség.
5. A 252U egy TD/sniper pozícióban? No comment.
6. Aztán az IS-3 átrohanása a heavy sorra is "epic" volt.
7. Ahelyett, hogy az 50TP-t toligáltad, (aki totál életképtelen, de erről majd később), hamarabb át kellett volna fordulnod a bal oldali feljáró irányába, hiszen azok a tankok spoton voltak.

Aktív spot tevékenység hiányában, felesleges is tovább elemezni a csatát, az egész halálra volt ítélve, hiszen 3 oldal is nyitva maradt az ellenfélnek és be is gyalogoltak szépen. Persze az a pozíció ahova álltál, arra épít, hogy majd középen vagy balról és jobbról bejönnek a heavy-k és szét lehet őket lőni, de ez csak akkor működik jól, ha megvan a map kontroll és egyszerre egy felé kell csak figyelni.

A magad részéről hozzátetted a csatához amit lehetett, viszont a szakasztáraidnak szólj, ha artyval van akkor figyelje már a mapot, hogy arra az oldalra ne menjen ahol senki sincs. A G1/H1 jóval ideálisabb lett volna a számára. A másik pedig a light. Felesleges volt jobb oldalra a dombokra kimennie, hiszen ott volt a BC, viszont fel kellett volna tűnnie neki, hogy középen senki sem spotol.

Az 50TP a meccs végi jelentés alapján bár sebzésben úgy tűnik tette a dolgát, de a sebzést nem jókor és nagyon nem jó helyen tolta ki. Ez egy tipikus példa arra, hogy az csak egy dolog, ha megfelelő mennyiségű sebzést tol ki valaki, de nagyon nem mindegy hogy azt hol és a csata melyik fázisában teszi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cortez31, Turan_II, Aur1n

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285989 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Nagyon gyors véleményt kérek a csatáról?
Én azt látom, hogy a 3 semmit sebző csapattárs miatt buktunk, de külső szemlélőktől is kérnék egy cáfolást vagy igazolást, hogy én rontottam-e valamit.
Link

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285991 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Köszönöm! :thx3:
Igazából csak jelzésként toltam, tisztában voltam vele, hogy kevés vagyok hozzá, meg egyébként sem volt célom kitolni vele. Csak hátha észreveszi magát. Az 50TP-vel kapcsolatban meg úgy gondolom, hogy a heavy-nek nem csak az a dolga, hogy sebzést osszon, hanem hogy "nyeljen" is el. Annyival kevesebb jut másnak.
Tudom, hogy a legtöbben tisztában vannak vele, de a topic céljának megfelelően a kezdők kedvéért azért megjegyezném, hogy azért sem szerencsés heavy tankkal bekempelni td mellé, mert amikor lövés után spotot kap, az egyébként "láthatatlan" TD is kapni fog az arty-k áldásából.
Köszönöm, hogy időt szántál rá és megnézted a replayt.
Ui. A minimappal kapcsolatban igazad van, csak lustaságból nem alakítottam még át. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.