Jelenleg

71
látogatónk van

Élnék a lehetőséggel

4 éve 10 hónapja #288944 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
@Petya439 neked a legnagyobb bajod, hogy nem tudsz artizni de nem is baj ha klikkerek sorát gyarapítod :D

Elnézve a profilod több oldalon is azt látom elég ritkán játszol így trendeket elég nehéz lenne felhúzni; nagyjából olyasmit láttam kirajzolódni mint nálam is... szépen lassan (nagyon lassan) haladsz felfele de nálad ez a 2100 látszik tetőzni (ami teljesen korrekt). Én jobban játszok light-al te meg jobb vagy TD-vel... akár még segíthetnénk is egymást ;D

Az a gond ,hogy aki már elérte a 1600-at az már ugye jó játékosnak számít így hacsak nem kiugróan gyenge valamivel a statja akkor kicsitt mélyebb elemzést kíván az ,hogy mi az amiben még fejlődhetsz => közös játék vagy replay-ek. Sokszor a random faktor is játszik ilyenkor hiszen 2000 körül elmondható, hogy az ember tud játszani így ha helyzet adódik valószínűleg hozni fogja a számokat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MrWolfiee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288962 Írta: Mheadwe
Megválaszolva: Mheadwe
Ha valaki ír valami hasznosat azt köszönöm szépen :)

hu.wot-life.com...eadwe/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #288988 Írta: Páncélvadász11
Megválaszolva: Páncélvadász11
Sziasztok egy elemzést kérnék szépen magamról.
A játékbeli nevem 3CsiNu
Előreis köszönöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288995 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok egy elemzést kérnék szépen magamról.
A játékbeli nevem 3CsiNu
Előreis köszönöm


Huuu, neked komoly segítségre van szükséged. :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288998 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Ha valaki ír valami hasznosat azt köszönöm szépen :)


@Mheadwe Nálad úgy látom ,hogy mindent kipróbáltál 14K csata alatt; az összes nemzetet az összes típust de úgy érzem nem találtad meg azt, hogy mi is az amiben igazán jó vagy.

A legjobb teljesítményed relatíve jól páncélozott vagy jó álcával rendelkező tankokkal van. Ezt sokaknál láttam és szerintem ez azt jelenti, hogy nem használod megfelelően a tankjai; vagy nem mész velük "jó helyre" / rosszul mozogsz a csapattal, nem tudod hogy használd ki őket.

Én azt mondanám első sorban, hogy próbáld meg eldönteni mikkel akarsz játszani. Nem érthet mindenki mindenhez; nem azt mondom ne játsz a többi tankal csak azt ,hogy fókuszálj inkább 1-2 típusra. Pl én nagyon szeretem a mozgékony és jó látótávolságú tankokat = lightok azon belül is a gyengém a kínai lightok de kb minden tierben. Ezen felül az orosz td-ket tanulgattom most mert nagyon bejön a stílusuk; de mint látod orosz heavy-kkel is játszok elég sokat.

Ettől eltekintve látom, hogy fejlődsz de hát ezen a szinten hacsak nem egy 1000-esel nyomsz jobb köröket akkor nagyon-nagyon lassú lesz a fejlődés mértéke. Pozitív, hogy tier 10-ben az átlagod a jelenlegi owerall fölötti érték ami azt jelenti, hogy nem rosz a teljesítményed magas szinten! :)
Amúgy szerintem ha nem változtatsz semmi akkor egy olyan 1200 körül tetőzni fog a teljesítmény ami így is a "jó" kategória, ha neked ez megfelel az se rossz.

Ha gondolod nagyon szívesen megyek el szakaszba, vagy beszélgetek veled, hogy rágyere hogyan is és mivel szeretnél játszani; mivel tudnál jobban érvényesülni. Ha pár ponton meg tudjuk változtatni a játékod akkor simán elérhetsz 1400-1500 körüli statra 20K játékra!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mheadwe

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289000 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Sziasztok egy elemzést kérnék szépen magamról.
A játékbeli nevem 3CsiNu
Előreis köszönöm


Húúúú, 3CsiNu, ritkán látni igazán vérbeli kezdőt mostanság. Igazság az, hogy nehéz úgy bármit is mondani, hogy 2000 csatád van és csak tier 6ig jutottál.
hu.wot-life.com...33985/

Neked ami nagyon kell az az ,hogy megtanuld ezt a játékot, hogy kell játszani, hogy kell benne gondolkodni.
Látom nagyon sok ágba belekezdtél de fontos lenne, hogy céltudatosan válassz ki egy ágat (ezzel együtt egy játéstílust/tanktípust) és kezdj el azon haladni/tanulni.

Én játékban gyakran szakaszozok kezdőkkel vagy olyanokkal akik fejlődni akarnak; ha érdekel a dolog keress meg (ugyan ezzel a névvel játszok) vagy egy hasonlóan tapasztalt játékost!
Úgy nézem a klánodban a leirbag_m nevű játékosnak van egyedül fogalma arról kb mit csinál :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289006 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok.

Énis kérhetnék egy elemzést? Bár tudom, mostanság nem sok csatám van, így arról érdemben nehéz beszélni, de úgy overall-ban kíváncsi lennék egy véleményre. Előre is köszi :)

hu.wot-life.com...d1995/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289009 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Sziasztok.

Énis kérhetnék egy elemzést? Bár tudom, mostanság nem sok csatám van, így arról érdemben nehéz beszélni, de úgy overall-ban kíváncsi lennék egy véleményre. Előre is köszi :)

hu.wot-life.com...d1995/


Hát Dávid valóban mostanában nem játszottál túl sokat így nehéz lenne megmondani milyen "görbén" haladsz éppen.

owerallban annyit tudtam leszűrni ,hogy lightozni nem nagyon tudsz :D (no offense) ellenben jól játszol heavy-vel és td-vel nagyátlagban => rhm, skorpion jg e 100... szóval hozod azt mit elvárnak azoktól a tankoktól.

De azt nem értem, hogy Wz-120 -on hogy van 800 csatád meg az AMX 13 90-en 1700 (mert az a kettő sokat húzott lefele)... mert annyira nem jók ,hogy indokolt lenne :D BDR G1... mi van veled ember? Kezdem azt hinni valami mazohista hajlamod van... TOG... najó... hagyjuk is ezt.

Lengyel tankokkal meglepően jól megy neked, lehet inkább azokat kéne erőltetned akkor ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289010 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

Sziasztok.

Énis kérhetnék egy elemzést? Bár tudom, mostanság nem sok csatám van, így arról érdemben nehéz beszélni, de úgy overall-ban kíváncsi lennék egy véleményre. Előre is köszi :)

hu.wot-life.com...d1995/


Hát Dávid valóban mostanában nem játszottál túl sokat így nehéz lenne megmondani milyen "görbén" haladsz éppen.

owerallban annyit tudtam leszűrni ,hogy lightozni nem nagyon tudsz :D (no offense) ellenben jól játszol heavy-vel és td-vel nagyátlagban => rhm, skorpion jg e 100... szóval hozod azt mit elvárnak azoktól a tankoktól.

De azt nem értem, hogy Wz-120 -on hogy van 800 csatád meg az AMX 13 90-en 1700 (mert az a kettő sokat húzott lefele)... mert annyira nem jók ,hogy indokolt lenne :D BDR G1... mi van veled ember? Kezdem azt hinni valami mazohista hajlamod van... TOG... najó... hagyjuk is ezt.

Lengyel tankokkal meglepően jól megy neked, lehet inkább azokat kéne erőltetned akkor ;)


Lightozni utálok, még a spot oldallal nincs is gondom, de a lövöldözés nem az én terepem, mondjuk nem is igyekszem megtanulni :D A küldikhez elég ennyi.

Azokkal a hulladékokkal meg azért lett sok csatám, mert az elején nem tudtam, melyik ágakon kell elindulni, mert senki nem volt, aki elmagyarázná, így magamtól indultam arrafelé, dehááááát. Jah, nem sok sikerélmény volt velük épp ezért rengeteg csata kellett a továbbjutáshoz. :D

A Lengyel tankok tényleg bejönnek főleg a nehéz ág, a nehéz tankokat szeretem, meg a medekkel is elvagyok. Inkább az a baj, hogy a Frontline meg a Rangsorolt mellett randomozni nem sok kedvem van, főleg az új francia lightok óta.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #289058 Írta: DieGo_HUN
Megválaszolva: DieGo_HUN
Sziasztok
Én is szeretnék kérni egy elemzést, egyrészt már nem nagyon tudom növelni a wn8amat, másrészt rankedben alacsony rangon is nehezen boldogulok most. Játékosnevem ugyanaz, mint itt. Wn8 növelés alatt nem arra gondolok, hogy pár tankkal tudjam húzni, hanem általánosságban szinte bármivel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289061 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Sziasztok
Én is szeretnék kérni egy elemzést, egyrészt már nem nagyon tudom növelni a wn8amat, másrészt rankedben alacsony rangon is nehezen boldogulok most. Játékosnevem ugyanaz, mint itt. Wn8 növelés alatt nem arra gondolok, hogy pár tankkal tudjam húzni, hanem általánosságban szinte bármivel.


Diego nem tudom mire ez a pesszimizmus... A wn8 valóban nehezen növelhető ennyi csatánál de már rég befutottál a "kék" szintbe szóval szerintem nincsen itt gond. Mások a fél karjukat adnák ha így tudnának játszani xD
A rankeddal meg a hullámzó teljesítménnyel kapcsolatban meg mindenkinek van ilyan h szarul adja vagy nem olyan a hangulat.

Arty alacsony azt gondolom te is látod; nem kell klickerkedni neked is azt mondhatom.

De nézd meg nekem is ilyen; havi átlagom 1800 heti 2100 napi megint 1800... most így megy :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289072 Írta: DieGo_HUN
Megválaszolva: DieGo_HUN

Sziasztok
Én is szeretnék kérni egy elemzést, egyrészt már nem nagyon tudom növelni a wn8amat, másrészt rankedben alacsony rangon is nehezen boldogulok most. Játékosnevem ugyanaz, mint itt. Wn8 növelés alatt nem arra gondolok, hogy pár tankkal tudjam húzni, hanem általánosságban szinte bármivel.


Diego nem tudom mire ez a pesszimizmus... A wn8 valóban nehezen növelhető ennyi csatánál de már rég befutottál a "kék" szintbe szóval szerintem nincsen itt gond. Mások a fél karjukat adnák ha így tudnának játszani xD
A rankeddal meg a hullámzó teljesítménnyel kapcsolatban meg mindenkinek van ilyan h szarul adja vagy nem olyan a hangulat.

Arty alacsony azt gondolom te is látod; nem kell klickerkedni neked is azt mondhatom.

De nézd meg nekem is ilyen; havi átlagom 1800 heti 2100 napi megint 1800... most így megy :(


Hát köszi az infót, csak már nem érzem azt, hogy fejlődnék vagy jobban menne a játék, főleg így ranked közbe, és gondoltam hátha kapok vmi tippet. Artyval csak nagy ritkán játszom, azokat is inkább csak azért, hogy egyszer ki legyen húzva minden tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289075 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Rankedben az számít, hogy hajlandó vagy-e önző módjára viselkedni vagy sem.
A ranked egy biztonságosabb random csata. Ha nyerésre áll a csata, akkor előre kell menni sebezni és fraget lopni. Átlag 2k kombi és 1 kill már fix chevron szerzés. Ha vesztésre állsz, akkor meg campu hátul és lopkodni a fraget. Sajnos erről szól az egész.

Amúgy meg, ha nem megy a ranked és ezt magadnak írod (a te tudásodra), akkor annyi még észrevehető, hogy a X-es tankjaiddal nem kiemelkedő az átlagod. Szóval vagy a mostani meta tankokkal menj vagy játsz úgy, ahogy fentebb írtam

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289083 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Rankedben az számít, hogy hajlandó vagy-e önző módjára viselkedni vagy sem.
A ranked egy biztonságosabb random csata. Ha nyerésre áll a csata, akkor előre kell menni sebezni és fraget lopni. Átlag 2k kombi és 1 kill már fix chevron szerzés. Ha vesztésre állsz, akkor meg campu hátul és lopkodni a fraget. Sajnos erről szól az egész.

Amúgy meg, ha nem megy a ranked és ezt magadnak írod (a te tudásodra), akkor annyi még észrevehető, hogy a X-es tankjaiddal nem kiemelkedő az átlagod. Szóval vagy a mostani meta tankokkal menj vagy játsz úgy, ahogy fentebb írtam


A jelenlegi ranked rendszerben csaknem minden tank megtalálhatja a helyét. Ami pedig a biztonságos random csatát illeti... ha olyanok lennének (felépítésileg, és helyezkedésileg) a játékosok, mint rankeden nagyobb rangok fele, akkor kimondottan érdekes lenne minden meccs. Sajnos a fragek lopkodása valós, de ez csak közelebb tolja az egészet a csapatmunka irányába: a legkisebb hp-s a fókusz, mert akkor fogynak az ágyúk, nő a nyerési esély.
(Én a halálcsillag megvételével megkaptam a "IX-es" nyereménytankom, szóval abba is hagytam a rankedet ;) )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289094 Írta: Problem95
Megválaszolva: Problem95
Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy elemzést. Tippeket, trükköket szívesen fogadok. Játékosnév: Problem95

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.