Jelenleg

21
látogatónk van

Új különelges Angol/Magyar nyelvű streem a twichen

6 éve 8 hónapja #244501 Írta: HUN_Sector
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Add elő így: :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10, FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #244504 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Minőségi tartalom

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #244632 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen

Add elő így: :)


Háttttttöööööö.... Ez beteg... :dancing: :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #244636 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Éés még egy admin sem zárolta ezt a topikot? :ohmy: :huh: :lol:

(Egyébként nekem nincs bajom a kattintgatással, csak kíváncsi leszek, mikor fedezi fel a "nagy többség" ezt a témát...s máris kezdetét vehetné egy újabb fantörpikus shitstorm...már majdnem hiányolom... :troll: :evil: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #244638 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Nem látok olyan problémát, ami miatt ez gond lenne. Azért mert az arty a téma?

Nem a témát fogjuk zárolni, hanem azokat moderálni akik úgy adnak hangot az elégedetlenkedésüknek , ahogy az nem a fórumra való.

Van arty topik is, ott is egész jól megvannak a kommentelők.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #244657 Írta: kukázoltán
Megválaszolva: kukázoltán

Éés még egy admin sem zárolta ezt a topikot? :ohmy: :huh: :lol:

(Egyébként nekem nincs bajom a kattintgatással, csak kíváncsi leszek, mikor fedezi fel a "nagy többség" ezt a témát...s máris kezdetét vehetné egy újabb fantörpikus shitstorm...már majdnem hiányolom... :troll: :evil: )


Huh szerintem azért nem volt és nem is lesz itt shitstorm mert:
1) senki nem kényszerítheti adott esetben a kollégát arra, hogy ne artyzzon, és ez ugyan úgy igaz mindenkire!
2) shitstorm arty témában szinte kivétel nélkül mindig abból adódott, hogy egy lövéseznek (ami mostanság ritka mint a rózsaszín holló), arty paraméter változások, illetve az arty szükségszerűségének vitatása!

Valamit magára adó kommentelő nem köt bele abba, hogy más mivel, hogyan, miért játszik. Persze trollok mindig voltak és lesznek is, de őket figyelmen kívül kell hagyni (ami tudom, egyáltalán nem egyszerű dolog, de legalább elvesszük tőlük az örömöt)! :troll:
Magamból kiindulva utálom az artykat, de nem erőltetem senkinek sem, hogy hanyagolja, mindenki játsszon azzal amivel úgy érzi, hogy szórakoztató... maximum csata után kap egy üzit amin gyorsan túlteszi magát (arty "nerf" óta ez is elég ritkán fordul elő velem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #244952 Írta: ArtyFanatic
Megválaszolva: ArtyFanatic
Köszönöm a tanácsot hun sector szerencsére angolul ettől joban tudok :) Bár igy adnám elő biztosan sokkal szórakoztatob lenne :)

Bár ezt félek a csak angolul tudó nézők nem tudnák értékelni :(

WG érdekes modon elég sokszor rakja a T7 es önjáró lövegimet T5-T6 tankok elleni csatába... SU-14-1 top lövegel már képes 1 lövésre T-34 medet vagy AT-2 láőes a garázsba küldeni :( Hellcatröl nem is beszélve.
Ez szerintem nem jó igy.

Szerintem ez vami MM hiba lehet. Vagy csak annyira sokan játszanak T8 al és felette hogy nem jut már T9-T8 as tank a T7 es tankoknak??? Normál tankal nem játszom ezért ezt nem tudom. Ezzel kapcsoaltban mik a tapasztlatok? T7 más tankokat is 10 böl 7x legfelülre rakja az mm? T7 artykat általában igen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #244973 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
@kukázoltán

Ha megnézed, a nép fele még most is azon "sír", hogy szerintük ez nem is volt nerf a tüzéreknek...meg láttam én már olyat is, hogy "még nagyobb OP-k, mint régen"...szóval... :ohmy: :lol:
Persze megint csak dumálnak, ahelyett, hogy kipróbálnák (és nem 2 meccsen!), mit is lehet velük most alkotni+mennyi dmg, xp meg kredit jár egy-egy kör után...hamar abbamaradna a sok 'jajveszékelés' szerintem... :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #244980 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99

@kukázoltán

Ha megnézed, a nép fele még most is azon "sír", hogy szerintük ez nem is volt nerf a tüzéreknek...meg láttam én már olyat is, hogy "még nagyobb OP-k, mint régen"...szóval... :ohmy: :lol:
Persze megint csak dumálnak, ahelyett, hogy kipróbálnák (és nem 2 meccsen!), mit is lehet velük most alkotni+mennyi dmg, xp meg kredit jár egy-egy kör után...hamar abbamaradna a sok 'jajveszékelés' szerintem... :whistle:


Régebben megvolt a hetes arty,nem mentem vele nagy köröket...most visszavettem nemrég(már eladtam...) mert küldiket csináltam vele...nem egész két hét alatt 10 küldi meglett,eddig a leggyorsabban bármelyik küldetés közül...sima legényekkel....amikor játszottam vele,kishíja volt,hogy nem kértem bocsánatot az ellenféltől,amit műveltem velük...néhány kép,hogy mennyire "nehéz" a játék vele (a képek 3 nap alatt készültek...):













Bele sem merek gondolni,mit műveltem volna fullosan,kiskillezett legényekkel.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245012 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Ez mind szép és jó, csak ha megnézed, talán 1 meccsben, ha túllépted a 2k dmg-et, egy 7-es arty-val...régebben ezt 5-6-osokkal röhögve meg lehetett lövöldözni, T7-ben meg egy max. átlagos körnek számított...nem beszélve arról, hogy mennyit változtattak/könnyítettek pl. a személyes küldetések meg az adott arty-hoz tartozó wn8 elvárásain...mert amennyire emlékszem, nagyrészt ilyen "kábíts összesen 100-200s-et ellenséges tankot" meg hasonlók vannak...azt meg kb. nem nagy kunszt összepötyögtetni...régebben, mikor pl. első 3-ban kellett lenned...dmg még so-so, de xp alapján...kissé más világ volt... :)
Wn8 szempontjából pl. 6-os FV arty-val (amit konkrétan tudok) 1k dmg már "überf@sza" kék stat...még pár száz dmg és lila...szóval...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.