Jelenleg

27
látogatónk van

Jelentkezés

4 éve 6 hónapja #290829 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Mindenkit szívesen látunk!

Holnap reggel 9-kor! (9:00-10:30 ; EU 2-es szerveren)
"Gyakorló kedzőknek / haladóknak"


Na hogy ment az oktatás? Osztálylétszám?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290848 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Hali, jól sikerült.

6-an végig voltak, de a vége fele tudtunk egy 4v4-et is játszani. Voltak tapasztaltabbak is ("haladók") velük majd szakaszban nézzük át a gyakorlatiasabb részeket.
Szerintem jó volt a hangulat. Sokan utána is rámírtak és megköszönték, volt akivel tudtam is szakaszozni utólag. Jó látni mikor valaki már egyből próbálja alkalmazni a hallottakat! :)

Ellenben jelezném, hogy most hétvégén nem tudok lenni; de szívesen venném ha valaki megtartaná az alkalmat. A héten keressetek bátran a szakasszal kapcsolatban.

Jövő hét után (tehát 28.-án) szándékomban áll tartani még ilyen gyakorlót. SZeretnék előre is megkérni mindenkit, hogy készüljön kérdéssel, illetve TS-Discord valamelyikét helyezze üzembe mert 6-8 játékosnak már nem tudok játékban beszélni és egyben mutogatni is.
Várom azokat is akik már voltak, főleg ha gyakorlati helyzetre/legénység skillezésre vagy flszerelésre vonatkozó kérdéseik lennének!

Mindenkit szívesen látunk!

Holnap reggel 9-kor! (9:00-10:30 ; EU 2-es szerveren)
"Gyakorló kedzőknek / haladóknak"


Na hogy ment az oktatás? Osztálylétszám?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, bandras32, Istiger1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #291041 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Sziasztok,

Most szombaton szeretnék tartani ismét egy gyakorlót EU2-es szerveren 10 óra körül. Játékon belül ugyan ezzel a névvel megaláltok. Aki jönne azt kérném, hogy kérdéseit hozza magával; kérésre szituációt elemezhetünk vagy pályákra kérhettek tippet.
A kommunikáció discord (vagy ts-en?) keresztül fog történni így ajánlanám a programok előkészítését. (discord böngészőből is fut, nem igényel különösebben semmit)

Várok minden érdeklődőt! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #291063 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
Sziasztok

A toborzó program keretein belül, keresek olyan játékost aki szívesen részt venne a "kiképzésben".

Részvételi feltételek:
Ha új vagy akkor kevesebb, mint 200 csatával kell rendelkezned.
Ha visszatérő vagy, akkor pedig olyan játékosnak kell lenned, aki az elmúlt 60 napban nem játszott.

Amit ajánlok:

-Tippek trükkök ( ha esetleg még nem olvastál, vagy nincs tudomásod róluk )
- Jó hangulatú szakasz :)
- Jutalmak mint :
Kötvények , festés, emblémák jelvények és egy általad választott tier 7-es prémium tank a következőkből :
*SU122-44
*Dicker Max
*Panther/M10
*Tiger 131
*Sherman VC Firefly
*KV-122
Vagy ha ezek nem kellenének akkor 1,900,000 kredit

Ha felkeltettem érdeklődésedet bátran keress meg itt az oldalon, vagy esetleg wotban=>szkazi2 néven.

Ui:
Elsősorban új tagok jelentkezését várom, de nem utasítom vissza a már haladókat sem sőt,
kitudja lehet még én is tanulok valami újat általad :)

Üdvözlettel:

Lordi999_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291067 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Am lordi ez nem tank akadémia amit írtál... mi itt nem nyerészkedünk a gyakorlókkal viszont te a 8-as tankért mész. Esetleg hírdetsd ezt a megfelelő topikban

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #291069 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
Kedves Echiron

Emailben értekeztem erről jacktorral, és ő linkelte be ezt a topicot, hogy próbálkozzak itt első körben.

Am te melyik topicot preferálnád?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291073 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
www.wotinfo.hu/...184467

Kedves Echiron

Emailben értekeztem erről jacktorral, és ő linkelte be ezt a topicot, hogy próbálkozzak itt első körben.

Am te melyik topicot preferálnád?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291074 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
Hát egy próbát valóban megér, de...

Ez nem olyan topic mint, pl a fórumban a toborzó ahol klánok hirdetnek tagfelvételt, hanem egy frissítéssel kapcsolatos hír amihez van hozzászólás.

Emiatt kérdeztem jactort, hogy akkor most létrehozhatok-e ennek egy különálló fórumbeli témát, vagy hol tehetek vele egy próbát ahol úgymond nem zavarok :)

Amit pedig írtál, hogy nyerészkedni próbálok ezt nem vélném igaznak hisz ki is írtam, hogy ha az illető kezdő, akkor abban az esetben segítek neki megtanulni a játék apróbb cseprőbb dolgait.(Ha ő is szeretné) Tanulásának jutalma pedig gyümölcsözni fog, és még úgymond ajándékot is kap.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291077 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
én szeretnék tanulni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291079 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
Kedves hunwotan

Ha ezt komolyan gondoltad akkor természetesen játszhatunk együtt a jutalmakért, de a statisztikád alapján inkább én tanulnék tőled :) Ha ezt téged nem zavar és ezen felül részt akarsz venni a buliban, akkor vegyél fel wotban : szkazi2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291373 Írta: PetrovPali
Megválaszolva: PetrovPali
Sziasztok, én is szeretnék jelentkezni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #291391 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
A jelentkezéseket átraktam egy új topicba=> Fórum / WOTINFO FÓRUM / Játékon belüli tartalom / Toborzó Program 2.0

Továbbiakban itt lehet jelentkezni, a számodra szimpatikus játékosoknál :)

JELENTKEZÉSEK : www.wotinfo.hu/...am-2-0

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #296952 Írta: hegi71
Megválaszolva: hegi71
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni egy nálam profibb játékostól. Kb. egy éve játszom rendszeresen a játékkal és ha lassan is, de folyamatosan fejlődtem valamelyest. Az utóbbi időben azonban egyszerűen nem találom a helyem, nem tudom hova menjek, mit és hogyan csináljak. Nem tudok magamtól tovább fejlődni, pedig bőven rám férne.

Szívesen tanulnék olyantól, akinek van türelme ahhoz, hogy - akár csatában - elmagyarázza, milyen szempontok szerint indul el ebbe, vagy abba az irányba, miket vesz figyelembe, mit miért csinál. Ígérem, hogy igyekszem megfogadni a tanácsokat, illetve okulni a kritikákból.

Előre is köszönöm, ha valaki szán rám némi időt.

Üdv. hegi71

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #296954 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni egy nálam profibb játékostól. Kb. egy éve játszom rendszeresen a játékkal és ha lassan is, de folyamatosan fejlődtem valamelyest. Az utóbbi időben azonban egyszerűen nem találom a helyem, nem tudom hova menjek, mit és hogyan csináljak. Nem tudok magamtól tovább fejlődni, pedig bőven rám férne.

Szívesen tanulnék olyantól, akinek van türelme ahhoz, hogy - akár csatában - elmagyarázza, milyen szempontok szerint indul el ebbe, vagy abba az irányba, miket vesz figyelembe, mit miért csinál. Ígérem, hogy igyekszem megfogadni a tanácsokat, illetve okulni a kritikákból.

Előre is köszönöm, ha valaki szán rám némi időt.

Üdv. hegi71


Hello!
Az elején egy gyors észrevétel. 3000 csatával még messze nem kell tier 8+ tankokkal játszanod a fent említett ok miatt.

A szakaszozást alapból nem tartom jó ötletnek. Egyrészt, ha túl nagy lesz a szakadék tudásban közted és a szakasztárs között, akkor előjönnek olyan problémák, hogy :
1) Neki alapvető dolgokat nem magyaráz el
2) Ha követed oda, ahova megy és nem szól, hogy ne gyere utánam, akkor elsők közt fognak kilőni.
3) Lehet, hogy teljesen más beállítottságúak vagytok és ami az egyiknek még belefér, a másiknak már nem.

Én ezért szoktam javasolni a streamerek nézését, mivel ugyan úgy elmondják, hogy mit miért csinálnak vagy épp mit nem csináltak jó és cserébe, úgymond, nem rontjátok egymást terét.

Akiket tudok javasolni:
Scheff, alias MrCiff Magyar streamer aránylag sokat beszél a miértekről. Pozitívum még, hogy nem Ku@a anyázásokból áll a stream, ami ismételten egy tanulást elősegítő tényező

Dani2999_ Szintén egy magyar streamer. Leginkább Scheffre hajaz játékstílusban, bár még nagyon új a streamerek között.

Damaszkin Róla nem tudok sok mindent mondani, mindösszesen szoktam látni, hogy sűrűn streamel. Ha jól rémlik régebben vagy még most is úgy játszik lila szinten, hogy nem lő goldot.

Ezen felül vannak még Youtube csatornák, ahol kiemelendő a
HardcoreLetsPlay World of tanks (sajnos csak replayeket tesz fel kommentár nélkül, de nem szerencse, hanem inkább skill alapú replayeket),
DezGamez (Ő az aki mindent is csinál)
Skill4ltu (élő csatákat csinál minden nap különböző tankokból)
Iyouxin (fentebb leírtam).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #296955 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
A sok link miatt nem tudtam egyben küldeni:

Azonban ha megy egy kicsit az angol, akkor őket mindenképp ajánlom:
Orzanel Eléggé nyugodt streamer. Nála leginkább csak a "hangulat" és a játék van meg. Nem mindig magyarázza el a dolgokat.

iyouxin Srácnak van egy stílusa ez tény, többnyire én sem bírom tovább nézni, mint fél óra. Azonban a Youtube csatornáján tartalmas videókat szokott felrakni, ami miatt mindenképp megéri benézni hozzá

skill4ltu Egy mókásabb Orzanel. A streamjén kiemelendő, hogy semmiféle toxicitást nem tűr meg, tehát fiatalabb és idősebb nézők is ugyan úgy jól érezhetik magukat rajta.

dakillzor Őt csak abban az esetben ajánlom, ha nem zavar a káromkodás és a néha indokolatlan vinnyogás. Egyébként a felsoroltak közül szerintem játékmechanikailag ő van a toppon, így tőle lehet a legtöbbet eltanulni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.