CW - Clan Wars

1 éve 8 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306021 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Iron Age - Jutalmak
(Beépítve a szabályleírás pdf-jébe)
A jutalmak, melyek a Személyes Fame pontokból kiválthatóak (szintén megtekinthető játékon belül; a Klán fülön; az esemény menüjében)
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #306036 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Iron Age - Licit engedély & Információk
Ez csak plusz figyelmeztetés, nehogy valaki kifusson az időből: a Licit engedély legyártására csak 08.01. 10:00-ig van lehetőség, így aki még nem kezdett bele, de szeretne licitálni a nyereménytankokra (lásd a topic korábbi szekcióit) az ne feledkezzen el róla.

Továbbiakban időpontok (melyek a kampány időtartama alatt fontosak):
  • A kampány vége: 2022.08.01. 10:00
  • Utolsó csatanap: 2022.07.31. (22:00 órás csaták)
  • A licit engedély (Permit) legyártásának a legkésőbbi elkezdése: 2022.07.30. 02:00 (hajnal) (más esetben nem készül el a kampány vége előtt).
Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #306044 Írta: Megtorlo
Megválaszolva: Megtorlo
Sziasztok, 
Ki mit mond a licitre? Kevesebb a tank de nincs megint chifi. Szerintem az emberek újra el kezdenek bízni a téli kampányban,hogy lesz. Előzőben 38k körül volt én lehet most kevesebbre tippelnék. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306053 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG
Sziasztok!


Elsőnek: megint nagy köszönet Tankpeti munkájának! Bár a mostani CW-n nem vettem aktívan részt, de mindig jó átolvasni megnézni mi történik a klánélet csúcsán.


@Megtorlo: Igen kevesebb a tank. És szerintem kevesebben is vesznek részt a mostani CW. (Nyári szünet, üdülés, Chieftan hiány).


Szerintem a liciten elég lesz 25k  kötvény.  A múltkorinál sokan kivéreztették magukat (pl én is 81k-t tettem a Chieftan-re, és sokan all-in-nel mentek) Azota voltak kötvényes eventek pl. karaván , obj. 780. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tankpeti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306058 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Iron Age - Licit (nyereménytankokért)
 

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF


Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306063 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Iron Age - Végeredmény
Gratulálok minden résztvevő klánnak az elért eredményeihez!
A top 5500-ba kerüléshez 1385 pont elérése volt szükséges (jelenlegi állás szerint), ez várhatóan még pár ponttal csökken majd.
Hátralévő események:
  • 2022.08.01. 10:00 | A kampány vége és a Licit engedély megszerzésének határideje.
  • 2022.08.02-03. | A kampány során szabálysértő játékosok és klánok eltávolítása a Hall of Fame-ből, illetve a jutalmaik befagyasztása.
  • 2022.08.04. 10:00** | A jutalmak kiválthatóságának kezdete, a Licitálás kezdete.
  • 2022.08.18. 10:00 | A jutalmak kiválthatóságának a vége, a Licitálás vége, a Műhelyből kiváltható nyereménytankok összeszerelési idejének a vége.
  • 2022.08.18. 10:00** után | A licitet nyert játékosok által kiválasztott tankok garázsba kerülése. A licitet nem nyert játékosok kötvényének visszautalása.
  • 2022.08.18-19. | A műhelyből kiváltott nyereménytankok és felszerelések garázsba kerülése.
Remélem hasznos információkkal sikerült segíteni a közösséget (vagy legalábbis az olvasókat) idén is.

Figyelem: Spoiler!

Klánlista: hamarosan (...)
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510, PZoli, Papamacy, atis123Juve

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306064 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Iron Age - Magyar eredmények (...ha más nem, akkor én...)
Javítva: www.wotinfo.hu/...306075
UI.: Ha egy MAGYAR klán úgy látja lemaradt róla, szóljon! (Ingame, facebookos megosztások, vagy ezen poszt alatt)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510, PZoli, Papamacy, atis123Juve, _tothjanos_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306065 Írta: alfonzka33
Megválaszolva: alfonzka33
A -775- (Get Ready) magyar klán lemaradt!
Ettől eltekintve jó lett a táblázat csak a 2d skin helyeket is jó lett volna látni, az Advance-on vivott győztes csaták számát, a befoglalt területek számát is de így is jó!
By a klán eggyik tisztje, Alfonzka33
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306066 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_
Ennek a táblázatnak kb. a top klánok helyezését leszámítva nem sok értelme van, mert sokan a klán fame pontokat elhasználták a tankszerző helyre esélyes klántagok pontgyűjtését segíteni! ;) Mi is pénteken még a világtérképren 219-ek voltunk, de a zömét a klán fame pontoknak elnyomtuk bidelésre (lehet nem jól írtam! :) ), így 8 -an esélyesek tankszerzésre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306067 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

A -775- (Get Ready) magyar klán lemaradt!

Hamarosan javítom, köszi a jelzést :)

Ettől eltekintve jó lett a táblázat csak a 2d skin helyeket is jó lett volna látni, az Advance-on vivott győztes csaták számát, a befoglalt területek számát is de így is jó!
By a klán eggyik tisztje, Alfonzka33

Mint tudod, nem én szoktam ezt a táblázatot készíteni, a semmiből egy ilyet összedobni (lekérdezések, függvények, stb...) kicsit több meló, mint ha később futtatni kell majd csak.

Mindenesetre köszönöm a visszajelzést, a 2D skinnel könnyedén kiegészíthetem. :)

A foglalt területek egy folyamatosan nyomon követendő dolog kellett volna, hogy legyen, így azt nem tudom megoldani így utólag (az utolsó nap területeinek önmagában nem sok jelentősége van).
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306068 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Ennek a táblázatnak kb. a top klánok helyezését leszámítva nem sok értelme van, mert sokan a klán fame pontokat elhasználták a tankszerző helyre esélyes klántagok pontgyűjtését segíteni! ;) Mi is pénteken még a világtérképren 219-ek voltunk, de a zömét a klán fame pontoknak elnyomtuk bidelésre (lehet nem jól írtam! :) ), így 8 -an esélyesek tankszerzésre.
 

A játékosok többsége tisztában van a szituációval az ilyen esetekre, hidd el: én is :)
Ha megtörténtek a játékos tiltások, minden frissítés megtörténik a táblázaton, ahogy azoknak kell.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306069 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: alfonzka33

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306070 Írta: atis123Juve
Megválaszolva: atis123Juve
Azt talán a klánlogból ki lehet vadászni, mert nekem úgy tűnt, hogy ott minden ott van. Nem elsőre egyértlemű formában, hogy x befoglalta y területet, de vmi z pont átkerült y-hoz x-ért vívott csata során. Mondjuk, ezt klánonként kivadászni, már minimálisan scriptelési tudást feltételez.

A foglalt területek egy folyamatosan nyomon követendő dolog kellett volna, hogy legyen, így azt nem tudom megoldani így utólag (az utolsó nap területeinek önmagában nem sok jelentősége van).

 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306071 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Azt talán a klánlogból ki lehet vadászni, mert nekem úgy tűnt, hogy ott minden ott van. Nem elsőre egyértlemű formában, hogy x befoglalta y területet, de vmi z pont átkerült y-hoz x-ért vívott csata során.
 

Természetesen ez is egy megoldás volna, a probléma ezzel, mint mondtam, hogy a semmiből csinálok mindent, és van amivel még én sem szívesen tökölök ennyit: nem a tudás hiánya a probléma, hanem az idő (plusz ebből nekem nincs hasznom, lévén nem streamelek, nem videózok, stb...).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306072 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Iron Age - Nemzetközi eredmények (weboldal)
Amennyiben valaki kíváncsi erre, esetleg érdekli, hogy honnan jöttek a képek (magyar vonatkozások).
+ Amennyiben van egy kis szabadideje valakinek és 1-1 klánhoz beállítaná annak a nemzetiségét, azt megköszönöm:
LINK: www.epresbogre....at=ALL
Rövid leírás:
  • Keresés: Minden klán kereshető a böngésző keresőjével.
  • Kiválasztás: Kiválasztható egy nemzet, az oldal bal felső sarkában (már ami be van állítva neki). Az "ALL" az összes klánt megjeleníti. URL-ben is módosítható.
  • Nemzet beállítása: Az adott klán leg-jobboldali rublikájában ki lehet választani a nemzetét.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.