SEGÍTSÉG! [régi]

4 éve 7 hónapja #290186 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

nos igen a kékülés volt a ludas


Valahol van logika a dologban, mint a büntetés része... :)

Mondjuk ez sehol sincs leírva a játékban, hogy kékülés esetén extra jutalmakat sem kapsz, de jó tudni.
Téma zárolva.
4 éve 7 hónapja #290447 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok!
Egy olyan furcsasággal szenvedek pár napja, hogy valahányszor idelátogatok a wotinfo-ra, a chrome azt írja ki h "Az Ön kapcsolata nem privát", a keresőmezőben meg pirossal azt h "nem biztonságos", meg hogy az oldal tanúsítványa lejárt. Van valami ötletetek h ez mitől lehet? A fórumban a hozzászólok profilképeit sem mutatja. Ezt az egészet csak a wotinfón csinálja :(
Előre is köszi a segítséget!
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290628 Írta: esem
Megválaszolva: esem
Sziasztok!

Egy kis problémám lenne.
Elég rég játszottam a játékkal, viszont, ma amikor be akartam lépni és bejött a töltőképernyő kidobott az asztalra. Hiába próbálom újra behozni az ablakot, az újra- és újra ledob.
A legfrissebb verziót futtatom és modok sem voltak sohasem telepítve.
Valakinek van valami tippje a dolog orvosolására?
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290629 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290630 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Sziasztok!

Egy kis problémám lenne.
Elég rég játszottam a játékkal, viszont, ma amikor be akartam lépni és bejött a töltőképernyő kidobott az asztalra. Hiába próbálom újra behozni az ablakot, az újra- és újra ledob.
A legfrissebb verziót futtatom és modok sem voltak sohasem telepítve.
Valakinek van valami tippje a dolog orvosolására?


Nekem meg ahányszor el akarom indítani a Wotot annyiszor kap kékhalált a gépem.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290632 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!

Egy kis problémám lenne.
Elég rég játszottam a játékkal, viszont, ma amikor be akartam lépni és bejött a töltőképernyő kidobott az asztalra. Hiába próbálom újra behozni az ablakot, az újra- és újra ledob.
A legfrissebb verziót futtatom és modok sem voltak sohasem telepítve.
Valakinek van valami tippje a dolog orvosolására?


Nekem meg ahányszor el akarom indítani a Wotot annyiszor kap kékhalált a gépem.

A beállítás fájlt (preferences.xml) töröld ki, hátha úgy helyrejön a játék.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gabi418
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290635 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Sziasztok!

Egy kis problémám lenne.
Elég rég játszottam a játékkal, viszont, ma amikor be akartam lépni és bejött a töltőképernyő kidobott az asztalra. Hiába próbálom újra behozni az ablakot, az újra- és újra ledob.
A legfrissebb verziót futtatom és modok sem voltak sohasem telepítve.
Valakinek van valami tippje a dolog orvosolására?


Nekem meg ahányszor el akarom indítani a Wotot annyiszor kap kékhalált a gépem.

A beállítás fájlt (preferences.xml) töröld ki, hátha úgy helyrejön a játék.


Köszönöm, ez tényleg megoldotta, működik.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290676 Írta: Silence666
Megválaszolva: Silence666
Sziasztok!
Támadt egy apró gondom a minimappal. Jelenleg olyan mintha folyamatosan nyomnám a ctrl-t és nagyítja a térképet. Elég zavaró, hogy a monitor hatodát elveszi. A mod mindegy, hogy mi van fent, mert kipróbáltam mod nélkül is és ugyanaz a helyzet, újratelepílepítést is csináltam már. Valami ötlet, hogy hogyan tudnám visszaállítani az eredeti méretre?

Válaszokat előre is köszönöm.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290677 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!
Támadt egy apró gondom a minimappal. Jelenleg olyan mintha folyamatosan nyomnám a ctrl-t és nagyítja a térképet. Elég zavaró, hogy a monitor hatodát elveszi. A mod mindegy, hogy mi van fent, mert kipróbáltam mod nélkül is és ugyanaz a helyzet, újratelepílepítést is csináltam már. Valami ötlet, hogy hogyan tudnám visszaállítani az eredeti méretre?

Válaszokat előre is köszönöm.


A backspace melletti valamilyik gombokkal lehet nagyítani/kicsinyíteni. Arrafelé keresgélj.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Silence666
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290678 Írta: Silence666
Megválaszolva: Silence666

Sziasztok!
Támadt egy apró gondom a minimappal. Jelenleg olyan mintha folyamatosan nyomnám a ctrl-t és nagyítja a térképet. Elég zavaró, hogy a monitor hatodát elveszi. A mod mindegy, hogy mi van fent, mert kipróbáltam mod nélkül is és ugyanaz a helyzet, újratelepílepítést is csináltam már. Valami ötlet, hogy hogyan tudnám visszaállítani az eredeti méretre?

Válaszokat előre is köszönöm.


A backspace melletti valamilyik gombokkal lehet nagyítani/kicsinyíteni. Arrafelé keresgélj.


Tényleg, meglett, ó a nagyítás, ü a kicsinyítés, csak el ne felejtsem :D
Köszönet érte.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290679 Írta: Adanasz
Megválaszolva: Adanasz
Sziasztok. kéne egy kis segítség. Sms-ben vettem goldot. Annak rendje és módja szerint elküldte az aktiváló kódot. A problémám a kód beírásával van. Mi a pontos formátum ahogy kéri? a szünetek kellenek? a kisbetű-nagybetű számít?
Ha jól értelmezem akkor 2 space, aztán egy karakter. Utána megint 2 space majd 8 karakter. Vagy nem ez a helyes beírási forma?
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290680 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Nem kell space - t közé tenni, egyben kell beírni a kapott kódot nem tudom lényeges e a kis és nagy betű használata, én mikor sms - ben vásároltam azt írtam be amit a WG küldött pld: M577428R - így.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290686 Írta: Adanasz
Megválaszolva: Adanasz
igazad volt. Köszönöm a segítséget. Arra kell figyelni még hogy a kártyáshoz képest a kód beírása után kell neki pár perc míg megjelenik az accounton.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290951 Írta: csont76
Megválaszolva: csont76
üdv! a játékba a plusz barázdát milyen tipusu tankra lehet felszerelni?
mert a játékba nincs infó róla.
válaszokat elöre is kösz.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290953 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

üdv! a játékba a plusz barázdát milyen tipusu tankra lehet felszerelni?
mert a játékba nincs infó róla.
válaszokat elöre is kösz.


Hi,

Ez bizony egy jó kérdés. Végiglestem a tankjaimat, de egyedül az MKA-nál találtam ilyen lehetőséget.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.