SEGÍTSÉG!

2 hete 1 napja #302178 Írta: Saber
Megválaszolva: Saber
Szeretném megkérdezni, hogy lehet beállítani azt , hogy mutassa a tank és a játékos nevét rövidités nélkül a játékban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #302180 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Szeretném megkérdezni, hogy lehet beállítani azt , hogy mutassa a tank és a játékos nevét rövidités nélkül a játékban.

Csata közben nyomd le a CTRL-t, majd kattints bal egérgombbal a nyíllal jelölt ikonra.Ha jól tudom, ezt a beállítást megjegyzi, így nem kell minden csatakor eljátszanod. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hete 6 napja #302184 Írta: Saber
Megválaszolva: Saber
Nagyon Köszönöm.

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #302210 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Ez hogy lehet?
Két amerikain orosz egyenruha  és tankosfejvédő és amerikai rendfokozat,az amerikai arty-n.

Mellékletek:

1 hete 1 napja #302221 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Tommybear beküldte: Ez hogy lehet?
Két amerikain orosz egyenruha  és tankosfejvédő és amerikai rendfokozat,az amerikai arty-n.

Nem a kék papiruszok beváltásáért kapott legénység? (Biztos ruszki tervrajzért ruszki egyenruha.  )  Ott tapasztaltam hasonlót.

1 hete 23 órája #302225 Írta: 5gmann
Megválaszolva: 5gmann
Kedves Mindenki!
Napok óta / 05.08-05.10 között/ 830 as pinggel lépekbe a játékba, csata elindulása után ez leesik 630-420-275 re változóan. Mi lehet az oka.
Nvidia GTX 750 kártya frissitve. Wot grafika a Wotban optimalizálva az ajánlott gombon.
UPC- Vodafonos coax net Pécsen, speedtest mérés13 ping, 501-270-420 letöltés és 22 feltöltés!!??
Van valakinek ötlete??
Továbbá a játékok végén kapok jutalon tokent, kis kék felkiáltó körrel, ezzel mit tudok kezdeni? Nem a baatlepastos token.... olyan sima token..:)
Köszönöm a segítő válaszokat!

1 hete 22 órája #302226 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

5gmann beküldte: Kedves Mindenki!
Napok óta / 05.08-05.10 között/ 830 as pinggel lépekbe a játékba, csata elindulása után ez leesik 630-420-275 re változóan. Mi lehet az oka.
Nvidia GTX 750 kártya frissitve. Wot grafika a Wotban optimalizálva az ajánlott gombon.
UPC- Vodafonos coax net Pécsen, speedtest mérés13 ping, 501-270-420 letöltés és 22 feltöltés!!??
Van valakinek ötlete??
Továbbá a játékok végén kapok jutalon tokent, kis kék felkiáltó körrel, ezzel mit tudok kezdeni? Nem a baatlepastos token.... olyan sima token..:)
Köszönöm a segítő válaszokat!

Ezekért kár volt új témát nyitni, ezeket már máshol is megkérdezték.
A ping probléma a vodafone-nál van, elég sokan kitárgyaltuk már. Ideiglenes megoldásnak jó bármelyik VPN, bár a jobbakért fizetni kell vagy próbaverziósak. Bármilyen tokennél érdemes megnézni, hogy éppen milyen időszakos küldetések mennek a játékban. Általában egy küldetést vagy jutalmat oldanak fel, ha x mennyiséget gyűjtöttél belőlük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 5gmann

1 hete 9 órája #302232 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Lehet,de akkor is érdekes,hogy orosz legénység orosz ruhában  amerikai rendfokozattal.

5 napja 21 órája #302241 Írta: péter.légrády
Megválaszolva: péter.légrády
Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy Tiger 2-re milyen felszerelést javasoltok fokozott (szellőzés és töltésgyorsító van eddig)? Illetve a legénységet illetően mit tartotok lényegesnek? Eddig 6. érzéket meg bajtársakat fejlesztettem a képzettségből.

5 napja 11 órája #302242 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

péter.légrády beküldte: Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy Tiger 2-re milyen felszerelést javasoltok fokozott (szellőzés és töltésgyorsító van eddig)? Illetve a legénységet illetően mit tartotok lényegesnek? Eddig 6. érzéket meg bajtársakat fejlesztettem a képzettségből.

Játékstílustól függ. Jó lehet a venti, töltésgyorsító és fejlesztett forgási mechanizmus, de a HP növelő vagy a módosított konfig is mehet a forgási helyett az első slotba. A távcső sem rossz választás. 
A javítás heavy-nél talán a legfontosabb, utána mehet a BIA, majd a pontosság növelő skillek (snap shot, smooth ride).

5 napja 8 órája - 5 napja 6 órája #302243 Írta: monostori.noémi
Megválaszolva: monostori.noémi
Sziasztok. Valaki tudna abban segíteni, hogy mi lehet a gond a játék letöltésével? 2 gépen próbálom 6 féle böngészővel, sütiket is töröltem de nem történik semmi, ha rányomok az újra próbálásra azt írja probléma az oldallal.

Válaszokat előre is köszönöm.

Közben kiderült upc drága upc a felelős mindenért....

5 napja 4 órája #302246 Írta: péter.légrády
Megválaszolva: péter.légrády
Köszönöm, egyik barátom a stabilizátort javasolta de nem érzem annyira, hogy van haszna. A fejlesztett edzés már inkább hasznosabb, a Tiger 1-emen az van és bevált. :)

4 napja 12 órája - 4 napja 12 órája #302249 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Köszönöm, egyik barátom a stabilizátort javasolta de nem érzem annyira, hogy van haszna. A fejlesztett edzés már inkább hasznosabb, a Tiger 1-emen az van és bevált. :) 

Jelenlegi Tigris II felszerelés: Vstab/forgási mechanizmus, Venti, Töltésgyorsító - ha van akkor töltésgyorsító direktíva. Felejtsd el az optikát, meg a többit. Az optika még akkor volt menő, amikor a Tiger II off-meta volt és még 8-as tierben is második sorból snipeoltál vele. Most - hogy a buff óta legjobb tech tree 8-as nehéz tank lett belőle - van páncélja, tehát a heavy dühöngőben a helye. Az ágyú jelenleg tier 8 legjobb ágyúja éppen ezért kell kimaxolni rajta az ágyú statokat és semmi mást. Pár éve akkora katasztrófa volt a tank, hogy csak frontlineban játszottam vele, ott húztam ki a modulokat + E75-t. Buff után bevittem randomba a fenti felszerelésekkel (vstab/forgási mechanizmust cserégettem):

Mellékletek:

4 napja 4 órája #302253 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Figyelem: Spoiler!

A vstab nélkül is jó a célzási ideje, ezért nem javasoltam. Az optika azért lehet jó, mert ha áttolod a dühöngőt, nyílt mapokon vaksin nehét tovább nyomulni, illetve akkor, ha E100-ak és IS-7-ek jönnek szembe, és távolságot kell tartanod. Nekem az első ágam volt kb. 8-9 éve, de ha megvenném, a forgási mechanizmus tenném rá.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.