SEGÍTSÉG!

5 hónapja 1 hete #302607 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Sikerült megvenni !

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #302864 Írta: f538b6a296c70ec7eee243a4bd3f68e4
Megválaszolva: f538b6a296c70ec7eee243a4bd3f68e4
Sziasztok!

Minden csata után jön egy üzenet "Nincs elég memória,indítsd újra a játékot"!!!

ez mi? 

1 hónapja 2 hete #303929 Írta: pi_pi
Megválaszolva: pi_pi
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, kinek és hova tudok írni az alábbi problémával:

Nem jutott eszembe a belépéshez szükséges név és  jelszó, ezért elkezdtem szép sorban egymás után próbálgatni. Egyszer csak teljesen kitiltott az oldal IP cím alapján. Meg sem tudom nyitni. 
Most mobilról léptem be.
Előre is köszönöm a segítséget!

1 hónapja 2 hete #303930 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, kinek és hova tudok írni az alábbi problémával:

Nem jutott eszembe a belépéshez szükséges név és  jelszó, ezért elkezdtem szép sorban egymás után próbálgatni. Egyszer csak teljesen kitiltott az oldal IP cím alapján. Meg sem tudom nyitni. 
Most mobilról léptem be.
Előre is köszönöm a segítséget!

Ha csak az IP-t bannolta és nem fix IP-d van akkor húzd ki a modemet és várj 10-15 percet talán ad egy újat. Vagy próbáld meg VPN-el a belépést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pi_pi

1 hónapja 2 hete #303931 Írta: pi_pi
Megválaszolva: pi_pi
Köszönöm!
A modem ki/be megoldotta!

1 hónapja 2 hete #303935 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Köszönöm!
A modem ki/be megoldotta!

Lehet egyszerűbb új jelszót csinálni, mint kitiltásig próbálkozni.

1 hónapja 2 hete #303937 Írta: pasztorattila54
Megválaszolva: pasztorattila54
Sziasztok!
Pár hete olyan problémám van, hogy a kistérképen azok az ellenséges felspotolt tankok amelyekről leesik a spot, eltünnek a térképől. Nem látszik az a kis pötty ami mutatja, hogy hol voltak. Nincs semmi mod felrakva. A játékot újra telepítettem. Nem tudom, hogy ez csak nálam van, vagy valami változtatás elkerülte a figyelmem.

1 hónapja 2 hete #303938 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!
Pár hete olyan problémám van, hogy a kistérképen azok az ellenséges felspotolt tankok amelyekről leesik a spot, eltünnek a térképől. Nem látszik az a kis pötty ami mutatja, hogy hol voltak. Nincs semmi mod felrakva. A játékot újra telepítettem. Nem tudom, hogy ez csak nálam van, vagy valami változtatás elkerülte a figyelmem.

Egy kis olvasgatás a fórumon, nem ártana, mielőtt kérdéseket rakunk fel.
Csak egy kérdés - Fórum - oldal: 150 - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)

Bal felső sarokban, a neved mellett kattints a fogaskerék ikonra -> Beállítások -> Általános fülön kicsit görgess lejjebb -> Bővített kistérkép funkciók engedélyezése -> ezt állítsd mindigre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pasztorattila54

1 hónapja 2 hete #303940 Írta: pasztorattila54
Megválaszolva: pasztorattila54
Köszi a segítséget!!

1 hónapja 4 napja #304002 Írta: Tankosfej27
Megválaszolva: Tankosfej27
Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni twich ügyben? Sose értettem hozzá pedig ezek a havi bónuszok is tök jók lennének. Valamint sok kulcsot fog majd adni elvileg a játék, de nem tiszta hogyan.

Aki leírná nekem mit tegyek, hogy a twich dolgokat megkapjam annak hálás lennék.  Köszönöm.

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #304004 Írta: Baleerka
Megválaszolva: Baleerka
Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni,
Édesapám is tolja a WOT-ot, de neki a Mirny-s csaták során a képernyő tök homályos lesz.A térkép és a kis ikonok tiszták, csak épp a csatafelület tök homály, semmit sem látni a játékból.
Normál és egyéb csatáknál nincs ez a jelenség.Találkozott már valaki ezzel a problémával? Esetleg ötletek?Grafikai beállításokkal próbálkoztam már, de semmi változást nem hozott, na meg ahogy említettem, a térkép és egyéb ikonok tisztán látszanak, nem hiszem, hogy grafikai beállítás gond lenne.Előre is köszönöm
Mellékletek:

1 hónapja 3 napja #304006 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni twich ügyben? Sose értettem hozzá pedig ezek a havi bónuszok is tök jók lennének. Valamint sok kulcsot fog majd adni elvileg a játék, de nem tiszta hogyan.

Aki leírná nekem mit tegyek, hogy a twich dolgokat megkapjam annak hálás lennék.  Köszönöm.

Össze kell kötni a twitch és WoT felhasználót.
Már rég volt, szóval emlékezetből dolgozom, de valahogy így.
Ehhez be kell regisztrálni twitch-en és bejelentkezni és be kell jelentkezni a WoT EU-n is a felhasználódba és ott választanod az "Account management"-et. Ott jobb oldalt látni fogod a különböző közösségi médiákat, köztük a twitch-et is, amire ráklikkelve össze tudod kötni a két fiókot.
Ha ez sikeres, akkor valami ilyesmit látsz majd ott:
"Linked social networks:
Twitch    
//a csatlakozás dátuma//"

Ezután, ha valaki olyan stream-el akinél elérhető a Twich Drop (WoT esetén pl.: Mr. Scheff, Tankelit, Quickybaby, World of Tanks EU (EU és nem NA vagy másik!)), akkor a videó mellett jobb oldalt a chat panel tetején ez ki is írja (nem tudom a konkrét szöveget, de valami Twitch dropok, részletek/details megjelenítése) és ha arra ráklikkelsz, akkor megjelenik 2 fül (minden kampány és raktár).
Az 1. fülön láthatod az éppen elérhető kampányokat részletekkel (hány órát kell nézni, mit kapsz érte, stb.). Kép alján látod zölden az "Összekapcsolva" részt, na az kell.

2. fülön (raktár) pedig látható a folyamatban lévő dropok állapota (hány százaléknál tart).

Ha ez eléri a 100%-ot, akkor beváltható a cucc.

Ezek a dropok időlimitesek, szóval, ha már véget ért az esemény, utána már nem (vagy csak rövid ideig, nem tudom a pontos részleteket) válthatók be, de ez mondjuk a sima wot eseményeknél is így van, szóval ehhez nem nehéz alkalmazkodni.
Ha beváltod a cuccot, az akkor jelenik meg a garázsban, amikor legközelebb belépsz a játékba, tehát, ha kilépsz és belépsz, akkor jobb alul az értesítéseknél meg kell jelennie (ha nem, akkor valami nem stimmel).
Valami ilyesmi, remélem, hogy tudtam segíteni.
+1: Találtam egy ilyen leírást is:
worldoftanks.co...drops/
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankosfej27

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #304009 Írta: Tankosfej27
Megválaszolva: Tankosfej27
Köszi a segítséged. Remélem jó accal kötöttem össze mert volt kettő. Beléptem és utána kötöttem össze. Gondolom azzal kötötte össze bár már számolja vissza az időt. :) Így már logikus csak tudnám miért volt két accom twichre. :D

Valamit tuti elbénáztam mert igényeltem a festést, de semmit se kaptam. Összevan a fiók kapcsolva szóval érdekes. Közben megjött a sütőtök. Csak azt hittem a 2018-as stílus fog jönni, na de sok kicsi sokra megy. :)

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #304013 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni,
Édesapám is tolja a WOT-ot, de neki a Mirny-s csaták során a képernyő tök homályos lesz.A térkép és a kis ikonok tiszták, csak épp a csatafelület tök homály, semmit sem látni a játékból.
Normál és egyéb csatáknál nincs ez a jelenség.Találkozott már valaki ezzel a problémával? Esetleg ötletek?Grafikai beállításokkal próbálkoztam már, de semmi változást nem hozott, na meg ahogy említettem, a térkép és egyéb ikonok tisztán látszanak, nem hiszem, hogy grafikai beállítás gond lenne.Előre is köszönöm

Vertikális szinkronizáció és tripla pufferelés állítgatásával próbálkoztál? Videókártya driver frissítése? Milyen videókártya van a gépben, és mikori driver van fenn?
Szerk.: Ma kijött egy patch, ami az elmosódott képet is javítja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Baleerka

1 hónapja 20 órája #304028 Írta: Baleerka
Megválaszolva: Baleerka
Köszönöm valóban megjavult.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.