Jelenleg

20
látogatónk van

Örömködő

4 éve 3 hónapja #292184 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
4k dmg, 5k lepattanó, pedig nem sajnálták a fiúk a goldot...

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292186 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Bár minden adott volt egy jó csatához (top tier, no arty), azért örülök neki, pláne h meg lett a T55A HT12, ami miatt elkezdtem ezt az ágat.

wotnoobians.wot...atahoz
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292197 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Progetto 65 Ace.





A másodikhoz adok egy replayt is, aminek az lehetne a címe, hogy a türelem győzelmet terem.
Hamar eldurranhatott volna az agyam, mikor a saját csapattársam miatt vesztettem el a hp-m kétharmadát az meccs első harmadában, de nem célszerű ilyenkor a chatre menni vagy eldobni a győzelem esélyét és berohanni meghalni. Ha kevés a hp, játssz óvatosabban. Spotolj ha meddel vagy, hiszen tudod, hogy merre fog menni az ellenfél és kövesd a csapattársakat a térképen, hogy merre üldözik az artykat, hogyan kell állnod ellenük. És ha ügyi vagy, győzni fogsz.

Raplaj
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, KLC_KTE
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292199 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

wotnoobians.wot...m_tier

Első tankászom az Object 252U-val :)
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292229 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Van hogy össze jönnek a dolgok. :)



Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292239 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Az Emil I se volt semmi de ez.....
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292241 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Nos, ez sem egy rossz csata, bár inkább a kill volt sok, mintsem a sebzés:

wotnoobians.wot..._p_tol

Ezzel a csatával lett kifejlesztve a Mauschen, hát... 2 GM-mel, 1764 átlag sebzéssel, 53% WR-rel zártama VK grindjét... Nem különösebben szerettem. Viszont itt nekem egyértelmű, h nem a tankkal van a baj, jó alfa, ehhez türhető töltésidő, relatíve pontos (főleg, ha a kalibert is figyelembe vesszük), HP van dögivel, és tényleg eszméletlen, milyen szinten nem tud a játékosállomány vele mit kezdeni...

Persze amíg eszükbe nem jut a gold... És ez az egyik baja. Szó se róla, nem az a játékos vagyok, aki szégyenlősködik, ha a drágább lőszerhez kell nyúlnom, van kreditem bőven, hát durrogtatok szorgosan. De ezzel a tankkal elég frusztráló volt (most először mentem ilyne agyonpáncolozott óriással, leszámítva az E3 ágát, de azért ott pl a T95 esetében a gold se segített az ellennek sokszor :D )

A másik az a pályák mérete, heavy dühöngők messzessége. Gleccser pálya: mire odaérek, keresztbelőnek. Abbey: mire odaértek, vége a csata érdemi részének, Malinovka: detto. El Halluf: detto. Emperer's Border: detto. Stb stb. Aztán ha mindez nem elég... artyk. Csodás...

Na mindegy, lényeg a lényeg, a tank maga sztem jó, de ebbe a gyors metába, (számára) nagy távolságokba nem való.

Persze egy Ensk, Himmelsdorf, Paris, ha nincsenek T10-es tankok, akkor elég erős házifeladat leküzdeni... :)

Lássuk a Mauschent...
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292243 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
5.5k dmg 7 kill

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #292275 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292309 Írta: Sevih
Megválaszolva: Sevih
A WG most meglepett!
Kaptam egy e-mail-t, miszerint ma van az első csatám hatodik évfordulója.
Egy infógrafikán keresztül mindenféle érdekességeket mutattak a pályafutásomról (a lejátszott kb. 108.000 perc kicsit szíven ütött) majd a végén kaptam ajándékba egy Progetto-t és 3 nap prémium fiókot. A Progetto már megvan, ezért 1.000.000 kredit kompenzációt adott.
Azt hiszem elégedett vagyok! :thx:
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292312 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
A progit csak 30 napra kaptad volna. Én is kaptam a másik accra és 30 nap után elvette.
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292313 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Talán két kezemen meg tudnám számolni hányszor írtam ide... Van egy jó hírem a magam számára.... Vga kari szervizben így az egész hónapot ki fogom hagyni... Jó lett volna részt venni az akciók an és ajándékokban, de e miatt legalább nem találkozom azzal a sok fogyatekossal akik ilyenkor elobujnak a szekrényből!!!megsporolok rengeteg stresszt és boldog innepeim lesznek')
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292315 Írta: Sevih
Megválaszolva: Sevih
Ezt nem tudtam, köszönöm az infót! Szerencsére megvan, így nem is bánom. A kompenzáció pedig jól jött. És a 30%-os évfordulós kupon is, ami érvényes lesz még pénteken. :)
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292316 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Téma zárolva.
4 éve 3 hónapja #292317 Írta: classicblue
Megválaszolva: classicblue
Végre sikerült! Már majdnem agyrákot kaptam. :banana:

Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.