Jelenleg 261 vendég és 5 tag online

Örömködő #2

3 hete 4 napja #302118 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
  én erre csak ennyit kaptam

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 4 napja #302119 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

charliefirpo_2018 beküldte:

az elején kiváncsi lennék hogy direkt mentél a lepattanóra?

Igen. Szerencsém volt az MM -el, leszámítva az artykat. Az allenfél nagyon kiegyensúlyozatlanul fejlődött fel. Így láttam rá esélyt, hogy középen a hasadék mellett, beborítva a vasat a félig-meddig égnek álló toronnyal beszedek pár ezer lepattanót, mivel a magaslat felől nem láttak rá az alvázra. Szerencsére a mi balszárnyunk elég nyomást fejtett ki a hasadék túloldalán, így onnan nem lőtt senki és az ellenséges tüzérségnek is akadt elég dolga. Később, mivel buktuk a jobboldalt létszámban és HP-ban is hátrányba kerültünk. A pozíció már tarthatatlanná vált, ezért kezdtem inkább osztani a sebzést. Egyébként a LIS -től nagyon sokat benyeltem a bénázásom miatt, plusz elbambultam a hatodik killt, mert inkább a szakaszt fogadtam el. Ezt leszámítva magamhoz képest jó voltam az ellenfelek többsége pedig nem a legjobb formáját hozta. A csatádhoz pedig szívből gratulálok, hisz az IS-7 első osztály -hoz, valójában sokkal-SOKKAL jobb teljesítményre van szükség, mint az én tankászomhoz. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

3 hete 2 napja #302130 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
bombavető bombavető

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Vadkakasok /ROTON/, Slandyke

2 hete 6 napja #302158 Írta: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:

2 hete 6 napja #302159 Írta: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:

2 hete 3 napja #302169 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Első Fadin medál... Még egy ellenfél maradt, amikor észrevettem, hogy két töltényem van. Egyiket gyorsan ellőttem, hátha bejön az élet... és bejött 

Replay
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, death_train, Sezamme, Slandyke, Bulcsu

2 hete 2 napja #302174 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
110 tankász 2. csatára.

Ripléj
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, fabyzol3, Bulcsu

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #302209 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Kompenzálom a dühöngést...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

1 hete 1 napja #302211 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Ez egy kicsit másfajta örmködés lesz:

60napja nem játszom eme játék remekkel. Az elején viszonylag nehéz volt megállni, hogy ne lépjek be és guruljak csak egy két csatát amiből persze 10-15 lesz. Amikor játszottam akkor ezalatt a 10-15 csata alatt, ha szerencsém volt akkor nem basztam fel magam az orosz RNG csodás világában....de sajnos általában nem volt szerencsém még is játszottam mert hátha majd jobb lesz de nem lett. Szerintem ez a játék komoly függőséget tud ki alakítani, az utóbbi  1-2 évben minden esemény úgy lett meg kreálva, hogyha értékelhető nyereményt szerettél volna elérni, akkor azért minden nap be kellett lépned és játszanod.  A marketing részlegük elég ügyes meg kell hagyni.  No mindegy a lényeg hogy gondoltam egyet és elkezdtem a  „leszokást”, most pedig örülök a sikernek, bár lehet korai még elkiabálni... :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Rohamnyuszi

1 hete 1 napja #302212 Írta: norbert.lakatos.toth
Megválaszolva: norbert.lakatos.toth
Kb egy hetes de azóta fel akartam tenni . Szerencsém volt és ugye top tier is voltam de azért nagyon jó csata volt. Hétvégék amúgy is játszhatatlanok mostanság. :) :) :)  
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper, PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

1 hete 1 napja #302214 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

CheckEngine beküldte: Ez egy kicsit másfajta örmködés lesz:

60napja nem játszom eme játék remekkel. Az elején viszonylag nehéz volt megállni, hogy ne lépjek be és guruljak csak egy két csatát amiből persze 10-15 lesz. Amikor játszottam akkor ezalatt a 10-15 csata alatt, ha szerencsém volt akkor nem basztam fel magam az orosz RNG csodás világában....de sajnos általában nem volt szerencsém még is játszottam mert hátha majd jobb lesz de nem lett. Szerintem ez a játék komoly függőséget tud ki alakítani, az utóbbi  1-2 évben minden esemény úgy lett meg kreálva, hogyha értékelhető nyereményt szerettél volna elérni, akkor azért minden nap be kellett lépned és játszanod.  A marketing részlegük elég ügyes meg kell hagyni.  No mindegy a lényeg hogy gondoltam egyet és elkezdtem a  „leszokást”, most pedig örülök a sikernek, bár lehet korai még elkiabálni... :)

Amint minden másban, én a szórakozás kapcsán is a mértékben hiszek. Amint el tudod engedni a wn8 és hasonló baromságokat, illetve kikapcsolódásként tekinteni a játékra, úgy szerintem simán beilleszthető a hobbyk táborába.

Én vagy fél évig be sem léptem, most meg kb. ahogy érzem jelleggel. Nem veszítesz semmit vele ha teljesen elengeded, de akkor sem fog végigsöpörni az apokalipszis ha időt szánsz rá alkalmanként. 

Ahogy jól esik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

1 hete 1 napja #302218 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Egész nap csak lepattanókat lőttem, aztán sikerült új rekordot beállítani :D Szerintem többet ennél nem igen fogok sebezni. Még mindig remeg a kezem :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu

1 hete 1 napja #302219 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Viszonylag jó kör volt. 

1 hete 12 órája #302229 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
a sok bukta után.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke

1 hete 12 órája #302230 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.