Jelenleg 188 vendég és nincs tag online

Örömködő #2

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #302926 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ellenfélként nagyon utálatos. Vele játszani viszont egy álom! ;)

Alakul is a WN8 szépen... 8)

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #302930 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Hatalmas öröm ért! Az előbb nyertünk egy csatát!!!!!!!! Valamit nagyon benézett a csapat, mert előtte sem, és azóta sem nyertünk soha többet! 4 db maradék  napi 3x bonusz eladó! Valaki? 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 3 hete #302931 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Hatalmas öröm ért! Az előbb nyertünk egy csatát!!!!!!!! Valamit nagyon benézett a csapat, mert előtte sem, és azóta sem nyertünk soha többet! 4 db maradék  napi 3x bonusz eladó! Valaki? 

Nekem az elmúlt 73 csata 65,75%-os.

1 hónapja 3 hete #302941 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Na MOST!! ügyes voltam. :)

wotreplays.eu/s...e_40_t

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Ba_nshee, charliefirpo_2018, fabyzol3

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #302945 Írta: Ba_nshee2
Megválaszolva: Ba_nshee2
--

1 hónapja 3 hete #302946 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Valahogy az volt a gyanúm, hogy nem leszek rajongója ennek a tanknak, aztán nem tudom, kezd azért kialakulni valami. : ) Amúgy elég tragikus volt a tegnapi session, bezuhant a wr, dmg is - de legalább mentem egy 9k-t zárásként. (Nagyon fáradtan, ami látszik is itt-ott.)
Csata közben a végén az volt bennem, hogy feljebb nem mehetek a tvp miatt, mögöttem is jönnek, inkább meghalok lassan a Leo-nak, de mivel mögöttem el voltak foglalva, ezért talán lehetett volna egyből az fv mellett ideiglenes fedezéket találni. (Egy percnél van egy nagy lag, passzolom, feltöltés előtt még nem volt ott.)

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Slandyke

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #302949 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Végre!
A leggyengébb prém tankok egyikével bejutottam top tankként egy kicsi térképre, gyenge és puha ellenfelek ellen olyan csapattársakkal, akik fedeznek miközben töröm előre az utat.... Ritka konstelláció. Így elég is volt csak 4-5 aranyat ellőnöm, mehettem sima AP-val.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #302951 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Thx Slandyke 
azért arra kiváncsi lennék hogy az a 400 lepattanó hogy jött össze,számomra rejtély
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke

1 hónapja 3 hete #302952 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Bocs! nem néztem ki volt ott, csak lövöldöztem össze-vissza ahogy szoktam. :)

326 a pen -je ennek a vacaknak, szóval felhasználói hiba.. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

1 hónapja 3 hete #302953 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Bocs! nem néztem ki volt ott, csak lövöldöztem össze-vissza ahogy szoktam. :)

326 a pen -je ennek a vacaknak, szóval felhasználói hiba.. :P

Kell nekem kukucskálni evvel a tonhalas dobozzal

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #302962 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
100 as legénységgel nem megyek ilyet sokszor... :.....)
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #302965 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

OK, kezd bosszantani a wr downswing! Belátom, hogy nem játszottam eleget (314 csata), de egy hónapja tart! Előtte meg egy hónap szüneten voltam. Azelőtt meg már ki emlékszik? Ugye ez volt a K91 gunmark, július toplista:
Figyelem: Spoiler!

A CS nem volt vészes, de igazából ott is csak rontottam (CS lista nincs, mert 3 ember dolgozik a játékon és eddig még nem jutott idő a Hall of Fame tanklista frissítésére).

Most pedig STB, július:

Legalább, nem csak én szívtam, hanem _Consume is!

Az új hónapot, így kezdtem tegnapelőtt:

Kétségbeejtő... is lehetne, de a lényeg, hogy visszakúsztam összesített 4k dpg fölé és szépen halad a gunmark is. Az meg öröm, szóval!

Amúgy nem segítették a győzelmi arányt olyan apróságok sem, minthogy zsinórban hatszor játszottam a támadó oldalt sigfried assaulton! Visszaellenőriztem, 92 STB csatából hatszor! Mindegy, ebből a történetből jön a következő replay, végre sikerült egyszerre szépet is sebezni és nyerni is rajta!

(A Löwénél nem volt különösebb gondolatom, csak kíváncsi voltam, hogy kienged-e, ha megkérem rá. Megjegyzem, hogy a csata végéig nem mozdult el onnan, tehát, olyan túl sok mindent mégsem vett észre a környezetéből. : )
A T44-től pedig elnézést, hogy egy pillanatra beparkoltam mögé, egyáltalán nem volt szándékom, csak elterelődött a figyelmem, hogy pl honnan lenne a legjobb peekelni a dombon?)

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Slandyke

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #302967 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
ELC EVEN 90 - 11k+ spot Prokhorovkán

Hónapok óta nem akart összejönni a 4k a kampányhoz, erre ma a napi első ilyen lett:

Viszont a T55A, na az már más tészta lesz. (Lenne.)

Játékbeli név: Bitangocska
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

1 hónapja 2 hete #302968 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Mióta szenvedtem már vele, hogy a T55 HT12-nél beváltott parancsomat visszaszerezzem (3*-os pattintás, 2k sebzés, győzelem, túlélés). Erre tessék, vettem egy Chrysler-t és második csatára meg is lett.  

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, charliefirpo_2018, fabyzol3, Slandyke

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #302969 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
HURRÁ!
Már azt hittem, hogy soha nem lesz meg az ász, annyit mentem velük, de az utóbbi pár napban sikerült végre az LT-432-vel 415-dik, a Skorpion G a 441-dik és az M4A1 Revelorise-val a 632-dik. csatára. Bármely más tankkal sokkal hamarabb összejött, ezért különösen nagy az öröm és vele együtt megkönnyebbülés is, hogy még azért megyeget ez. 
Az LT-432-vel már görcsös voltam, mert magamat leginkább könnyűtankos játékosnak tartom jelenleg és érthetetlen volt számomra, hogy a fenébe nem tudom leászolni pont ezt az igen jó felderítő tankot ennyi időn keresztül.
A Skorpion G-t anno megvettem, mert hát mekkora "OP" és biztos az is (vagy nem), de a TD-k egyelőre nem az én műfajom, emiatt sosem figyeltem eléggé oda, sosem sikerült igazán azonosulnom a "karakterével" a stílusával és ennek meg is lett az az eredménye, hogy ilyen sokáig tartott.
A Revelorise-val az utolsó 60-80 csatára sikerült összebarátkoznom és a korábbi elképzelésem (ha meglesz a tankász, akkor soha többé nem játszom vele) helyett, azt hiszem mégiscsak fogom használni, de nem azért mert túl jó tank lenne (éppen ellenkezőleg), hanem, mert megtanít az okos és óvatos játékra, ugyanis a hibás lépést kegyetlenül (gyakran garázzsal) bünteti.
Egyszer olvastam itt, hogy valakinek a kb. 1100-dik csatára lett meg a tankász a Tigris 1-el. "Likeoltam" is természetesen, de csak most kezdem kapisgálni, hogy mennyire is örülhetett az a játékos neki.
Szóval, most öröm és boldogság van. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Rohamnyuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.