Jelenleg

26
látogatónk van

Hogyan NE játszatok top tierként...

5 éve 2 hónapja #286568 Írta: Black_Sheep_01
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok,

gyakran elhangzik, hogy az OP körökből kevésbé lehet tanulni, mint a hibákkal tarkított csatából, ezért íme egy példa arra, hogyan segít az MM, az RNG, de én mégis ellenállok!

A kommentekben noobozni, kiröhögni ÉR, sőt, elvárt! Továbbá kíváncsi vagyok, hogy hány hibát fedeztek fel a replayben.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: W_124D, ttocra, Turan_II, tiger, DrGoodBad, Balista1, oldkund, Bhalangir, bhaalhun, wrch, Cpt_Sheperd, Frankenstein Bourne, paripa21, Pamacsi1, Aur1n, CheckEngine, Biter73, Lucas7545, Vagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286570 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Csak félve és halkan jegyzem meg, hogy nálam ez egy jó körnek számítana, hibát meg mindenben lehet találni. :) A fáradság faktor meg igaz. Amióta 5-kor kelek, és este 6-kor érek haza, folyamatosan romlik a teljesítményem. Ez legtöbbször a minimap figyelmen kívül hagyásában nyilvánul meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #286571 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Az a helyzet, hogy én frissen, kipihenten sem tudok így játszani. Az én őseim csak pár száz éve - nyugatról - keveredtek az országba, így a hátrafelé nyilazás genetikus tudományával sem vagyok megáldva. Pedig a XXI. században is milyen jól jönne. / Lásd menekülés az erdőből./

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286573 Írta: Turan_II
Megválaszolva: Turan_II
Hát ez nagyon messze van a szar körtől:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286577 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Pedig ez egy noob kör volt. Eredményes és nagyon szerencsés, de abszolút nem a pilótán (azaz rajtam) múlt, hogy a végéig életben maradtam.

12:25-től nézzétek meg:

1.581 sebzésem volt
1.350 blokkolt
1.318 HP-m volt

11:50-kor (35 másodperc múlva):

2.844 sebzés (mert a szemben feltűnő AMX-et tudtam lőni folyamatosan menekülés közben)
2.740 blokkolt
105 HP-m maradt.
Tehát 35 másodperc alatt buktam el 1.213 HP-t, és szedtem össze 1.390 blokkoltat. Ha csak egy lövés is az 1.390 blokkoltból betalál, akkor végem is lett volna a csata elején.

A "szar" kör nálam is azt jelenti, hogy nullázok vagy 1-2 sebző lövés után kilőnek. Én eléggé vakmerően játszom, ezért viszonylag gyakran futok szar kört. Ez is annak indult, csak a mázlifaktor közbeszólt, és ki is tartott a csata legvégéig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrch, Biter73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286590 Írta: Lucas7545
Megválaszolva: Lucas7545
Én köszönöm a bemutatott, és sokat tanultam belőle. amikor az erdőnél "előre lendülsz" ( sajnos én is bele szoktam ebbe futni) és ilyenkor vesztem el én is azt HP-t ami a "végjátékban" nagyon jó lenne ! és a másik hiba (amit rendszeresen elkövetek) a végén amit te is említesz "beleállók" holott el kellett volna menni, és távolról (másik irányból) nekimenni.

Még egyszer köszönöm hogy megerősítetted hogy mi az amit rosszul csinálok, és változtatni kell rajta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #286627 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Sokszor sikerül ösztönösen jól játszani, de ha még ésszel is, na az nagyon tuti.
Valamikor beugrik a suicid csatamód, ezt utólag veszem észre.
Köszi a videót.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286711 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Én most néztem meg. Persze a videó alatt is kiemelt hibákat ténylegesen elkövetted, de én nagyon örülnék ilyen rosszul sikerült köröknek is. A végén szerintem sehogy sem lett volna egyszerű a T-10 ellen, mert a T62 talán nem annyival gyorsabb a T-10-nél és a T-10, miután resetelted határozottan elindult feléd teljes sebességgel, így szerintem, ha nem is a roncsnál de talán kicsivel arrébb is észrevett volna és ugyanígy egy lövéssel végzett volna veled. A csata elején az erdőből menekülve tényleg iszonyú nagy szerencséd volt, ott szerintem 10-ből 8-an ottmaradtak volna, de utána már nagyon higgadtan végigjátszottad egészen az utolsó pillanatig, erre a legtöbben nem képesek (legalábbis én biztosan nem).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 1 hónapja #286720 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Hogyan NE játszatok top tierként...

Sajnos nem sok lehetőséget ad a játék a gyakorlásra, mert a csatáim min. 90%-át bottom tierként tengetem. :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.