Jelenleg

24
látogatónk van

Kiválóságjeles élménybeszámolók.

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #299176 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Schwarzpanzer (Mutz) 58 , szakértelmesített nevén az agysejt romboló.



Véleményem a tankról
Bűn rossz és a legnagyobb akarattal sem tudnék másat írni róla. Egyszerűen vannak a játékban kombinációk, amik működnek vagy működésre tudod bírni. Például az E100 kis lövege lehet hogy rossz, de ha ki tudod használni a DPM-ed, akkor sok nehéz-tankot képes vagy kilőni 1v1 szituációban. Vagy ha a csillagrombolóval van 7/3 átütő lövésed, ami teljes HP-s, akkor az 4-5k HP környéke, ami megint csak azt jelenit, hogy hiába rossz a tank, ki tudod használni.
És akkor van ez a hulladék, ami....
Lövege az olyan amilyen. Egyszer van, egyszer nincs, egyszer meg identitászavaros kínai-német.
Mobilitás? Az E 75 TS 45km/h-át is gyorsabbnak érzem, mint ennek az 50-et. Pluaz még minimális páncélod sincs, tehát ha valami pattan róla, akkor az az ellenfél ügyetlenkedésének volt köszönhető.
Ezen kívül még ott van egy olyan tulajdonsága, hogy modulérzékeny, tehát még azt sem tudod csinálni, hogy bemész közelharcolni, ezzel is kompenzálva a löveg irreálisan rossz értékeit. Itt meg kell jegyeznem, hogy a 212 AP csak dísznek való. Tipikus van, de minek kategória, mivel távolra saját szintes közepes tankokat sem tud már átütni.

Session

Minél gyorsabban, hogy emlékezni se érkezzek erre

Első GM: 42 csata 2600 átlag kombinált. Itt még úgy voltam a tankkal, hogy azért nem működik, mert nem szoktam még meg.

Második GM: 32 csata 2800 átlag kombinált. Kezdtek megjelenni az első ősz hajszálak és jöttem rá, hogy itt már nem velem van a baj.

Harmadik GM: az összes többi csata és 3200 átlag kombinált. Mintha egy Obj.907-re próbáltam volna megcsinálni a csillagot. Konkrétan a maraton alatt a 907-el nem játszottam olyan szinten koncentrálva 6,7k kombinált mellett, mint ezzel a 8-as hulladékkal.

Összegzés
Szerencse, hogy szubjektív véleményeket írtam eddig is a záró részbe, mert máskülönben most bajban lennék. Mikor bejött a Panther 8.8, akkor ez a tank méltó párja lett volna. Most nem hogy nem ajánlom senkinek, egyenesen óva intek mindenkit ettől. Akinek van valamiféle német (amúgy a tank svájci) fétise, annak szíve-joga, de ez....ááh.
Teljesen városi pályán nem tudod használni, mert a DPM elenyésző, páncél meg maximum a felverődő kő ellen van. Félig nyitott pályán az arták ütnek be vagy sebzik a minimum 400-at, ha szerencséd van, akkor csak 200-at splashelnek. Teljesen nyitott pályán meg elméletben lehetne használni, de akkor ki megy előre spotolni? A yolo ebr? A fogalmatlan light játékos? A med-light hibrid, aki épp TD-játszik?
A legnagyobb bajom a tankkal, hogy ha van csapat, akkor használható, ha rossz a pálya, de aránylag jó a csapat, akkor még elmegy, de ha egyik sem, akkor viszlát. Ja és tier X-ben 1350+ hp vagy csak, mert hiába snipeolsz, hiába vagy passzív 2000 sebzés és talán van még spotod, amivel visszamész a garázsba. Azt a 2,7k kombináltat úgy szórakoztam össze, hogy nagyon ritkán voltam 3k átlag kombinált felett. Összehasonlítva az Indien-Panzerrel nyújtott teljesítményemmel:
69 csata és 3,1k átlag kombinált. Egy papíron rosszabb tankkal, aminek mindössze 100-al kevesebb az elvártja.



Videó
Az egyetlen olyan kör a 150+ csata alatt, amiben benne volt minden.

Replay



Egyébként a Twitch csatorna lassan, de biztosan célba ér. A héten megvoltak az első élesebb bevetések (hangok finomítása, kinézetek megalkotása, stb), szóval aki szeretné www.twitch.tv/w...anézni a szenvedésemet a GM-ekkel, azokat szeretettel várom :xmas1:

A heti anyag még egész biztosan az E 75 TS befejezése lesz, utána pedig jön egy kis pihenő, aminek következtében olyan tartalmak lesznek, ami nem szokványosak a Twitch témái között...

Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Bhalangir, RedFox69, Golza, wrch, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, AssistKing

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 hónapja #299264 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
E 75 TS

Ez a pillanat is eljött...
Végre vizuálisan is látható a véleményem a tankról.
www.twitch.tv/v...233405

A teljes szenvedés egyébként megtalálható a twitchen és ha már ott jártok, akkor egy követést nyomhattok, ezzel is buzdítva arra, hogy javuljon a közvetítés minősége, mert van kinek közvetíteni shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, AssistKing

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 hónapja #299382 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Pz IV H

Most egy kicsit visszatérek a régi kerékvágásba, mivel az utolsó csatám, amiben meglett a 3GM nem volt streamelve internetprobléma miatt. (Ez még mindig tart, szóval ilyen téren a csatornám szünetel, de lehet, hogy indítok mellé egy YT-t és oda töltöm fel a videókat, mintha streameltem volna, még nem tudom.)

Na de kezdjünk is bele.
Nem írom le teljesen a tankot, mert lényegtelen, a streamekben javarészt elmondtam/vinnyogtam, mikor hogy szuperált, minden véleményem a tankról. Így inkább beszélek ott róla.

www.twitch.tv/v...604466
www.twitch.tv/v...548966
www.twitch.tv/v...502912

Szóval nem minden pillanatát élveztem, de legalább a csatáim nagy része élvezetes volt.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300759 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
I'm back again :troll:

Üdvözlök ismét mindenkit! Boldog karácsonyt és Új évet utolag is, előre láthatóan pedig Boldog Nők napját :D

Az elmúlt 2,5, talán 3 hónapban nem igazán volt terítéken nálam a wot, mint szabadidiős tevékenység, leginkább Ark-ban tengettem időm nagy részét vagy valamilyen szezonális játékban.

Most viszont, köszönhetően ("khm khm") annak, hogy visszatért hozzám az accom, nekikezdtem ismételten, hátha változott valamiben a játék (nem).

Mivel még mindig nem jött semmi új kihívás a játékba, így folytattam ott, ahol abba hagytam, vagyis a 3GM-nél. A soron következő tank pedig egy szezonális, ha lehet így hívni, hiszen nemrég lehetett megvenni.
Object 703 version II (122)



Mielőtt nekikezdtem ennek a cikknek, előtte elolvastam pár régebbi "cikkem", hogy képben legyek mit és hogy kellene írnom. Ennek okán pedig kezdeném is :)

Véleményem a tankról
Szar, mehetünk tovább...

Session
Ezt a részt szeretném jobban kifejteni, hisz ennek van valós mondani valója és nem a száraz pusztaságnak. Kezdjük a szokásos menetrenddel, vagyis az első GM-el.
Tavaly ládából sikerült kinyitnom, így volt időm vele játszani bőven. Akkor nagyon jó tanknak érződött, bár akkor sem tudtam kiemelkedő átlagot hozni vele (2,8k kombi max). Mivel hirtelen mindenki rászállt, így arról, hogy lecsillagozom már az elején letettem, de emlékeim szerint 100 csata (talán 70) alatt sikerült rárakni az első párt.
A második GM is hasonló "tudatlanságban" került fel a csőre, hiszen egy huzamban játszottam a tankkal, mert a "tornyos ISU feelingje" az nagyon fun volt akkor.
A harmadik GM session az, ami "idei".
Mikor visszaültem a játék elé nem igazán akartam foglalkozni olyannal, mint GM, mert egyszer már kiégetett e-miatt a játék, szóval csak játszottam. Hát ez nálam nem jött össze, mert egy kompetitív játékban ha nincs cél, akkor az olyan, mintha társasoznál bábúk nélkül. Vagyis kellemest a hasznossal alapon nekikezdtem farmolni a GM-re váró tankokkal így ezzel a hulladékkal is.
Kezdésnek jött egy drop 79%-ra, ahonnan fel kellet húzni. Ez a rész még nem volt vészes. Ezután jött a már 85% feletti rész. A tank elvártja 3,2k környékén mozgott végig (utolsó csatámnál megállt 3117-nél), így tudtam, hogy nem lesz egy leányálom. Eleinte élveztem, majd a későbbiekben ráeszméltem, miért is hagytam én abba először a tankkal való játékot, majd magát a játékot.


Előbbihez: Nehéz tankról beszélünk, ugyan azzal a löveggel, ami az IS-5/IS-3A-n található, vagyis 221-es APCR és 270 HEAT megspékelve 0.38-as szórással. Lefordítva: "Vagy lövöd a goldot és pattogsz vagy lövöd az APCR-t és jobban pattogsz." Ez az első olyan tank, aminél azt éreztem, hogy nem a tank miatt van magas elvártja (lásd: LT-432, Borrassque)m hanem mert a gyenge játékosok megvették és miután látták, hogy ezek után is idióták továbbáltak a vele való játékkal és maradt a jobbak kezében.
Utóbbi: Ez a 3,1k kombinált a 3GM-hez ennél a tankkal irreális. Nem lehetetlen, mert lehet hozni, de minél több az idióta a csapatban, annál nehezebb. Továbbá ide jön még a Tier 9 és Tier 10 a maga 3-3 saroknyomoroncával, akik már csak azért sem lőnek mást rajtad kívül.

Nos kb. így telt el ez a 120+ csata, amit a vége fele szó szerint végigszenvedtem.



Összegzés
Ha valaki még kíváncsi erre, akkor röviden-tömören: csak az vegye meg, akinek van idege az állandó arty fappra és arra, hogy prémtankkal nem keres kreditet.


Végére egy kis infó

Mivel eléggé sanszos, hogy egy darabig nem hátrálok el a játéktól így újra beüzemeltem a twitch csatornámat. Ha kedvetek szottyan nézni az épp aktuális balfaszkodásom és vagy csak hangulatos lágy zenét szeretnétek hallgatni (be tudom zárni a szám ha kéritek :D ) akkor lessetek be nyugodtan. Menetrend még nincs, de a ha el is kezdem az mindig 5-től 7-ig szokott tartani, úgyhogy várlak titeket :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300910 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Defender aka. Defendátor

Előszó
Ez lett volna az első tank, amit 100%-ban stream alatt markoltam volna le, viszont elfelejtettem a benyomni a Videó rögzítése pipát és....


Mára még marad a jól megszokott olvasás.

Véleményem a tankról
Kezdjünk is a szétválasztással:
A kicsit enyhébb vélemény:
Figyelem: Spoiler!




A teljes igazság:
Figyelem: Spoiler!


Session
A tankot akkor szereztem, mikor a lootboxból lehetett kinyítni. Akkor mentem vele 42 csatát és jónak jó volt, de nem éreztem azt az igazi OP-ságot, mint amilyennek be volt állítva.
Nem ecsetelném, hogy milyen volt az első és második GM session, mert az előbbi bekezdésben már leírtam, ide a 3.-ról írnék egy keveset.
Nem vagyok az a nagy lőjjünk prém tankban goldot típus, mert ezzel pont az előnyét veszíti el a prémtank. Ez az első Tier 8-as prém, amivel ez megtörtént. 18-9-3 (APCR-AP-HE) kiosztásban használtam, pont a löveg szerencsételnsége miatt. Így nagy nehezen tudtam hozni vele az elvárt 3k sebzést/kör, de....fájdalmas volt.703 II után az a másik tank, amivel fixen nem fogok többet játszani, mert próbálom kímélni a még megmaradt agysejtjeim egészségét.

A képen pedig a tegnapi 92,8-95%-látható.



Összegzésl
Eladó a 703 II? Vedd meg! Eladó az IS-3A? Vedd meg! Eladó a Defender? Vedd meg a legutáltabb ismerősödnek! Ha nincs, akkor zárd be a böngészőt és felejsd el az egészet. Mint említettem, ez a tank régen jó volt. Mára viszont olyan mértékben out of meta, hogy fizikai fájdalom vele játszani. Nem tudod kimaxolni a lövegkezelhetőséget, mert akkor minden másban szar lesz. Nem tudsz a túlélésre játszani, mert akkor a löveged szar. Nem tudsz a mobilitásra menni, hogy az arták ne fappoljanak ketté, mert akkor mindegy ha csatába sem lépsz. Szerintem a legnagyobb átverés lett 2021-re ez a tank.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #301086 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Mi történt Ferrari-Fun-al?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #301088 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Bemásolom ide is, hogy 1 helyen legyen:

Üzenet:


Figyelem: Spoiler!



Üzenet vége.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #301096 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Sajnálom. Nyilván, ha többet teszel a közösségért, akkor kiégető a sok zombi és troll. Evvel együtt kell élni. Én is elolvasom a cikkeket, ami értelmes azt megfogadom, tanulok belőle, a többi napiszar.com-ra való kommenten meg jót röhögök.
Reméljük visszatér idővel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.