Jelenleg

25
látogatónk van

Csata elemzés

2 éve 2 hónapja #304499 Írta: AssistKing
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Most amúgy megkérdezhetem, hogy amúgy milyen elvárásokat támasztasz bármi/bárki irányába 0 sebzéses körökkel? 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304504 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc
Megnéztem a csatádat, elég érdekes volt!
Értem, hogy nem akartál felmenni a hegyre, pedig ezzel a tankkal ott tudtál volna a legeredményesebben harcolni, de ha már lent maradsz, akkor egy jobb pozíciót is felvehettél volna. Heavy tankkal nem érdemes a puszta közepén megállni és várni, h történjen vmi. Bőven lett volna alkalmad más helyre elmenni, ahol jobban ki tudtad volna használni a tankod előnyeit.
A másik dolog az pedig, hogy egyedül nem tudod megváltani a világot ebben a játékban. Teljesen feleslegesen áldozod be magad, miközben, ha jobb pozícióban maradsz többet tudtál volna sebezni.
A harmadik dolog pedig, hogy fogadd el a segítséget és a kritikát a tapasztaltabb játékosoktól, ha már felraksz egy replayt!
Végezetül, én több mint 2 évet hagytam ki, rengeteg dolog változott azóta, pl. pályák, tankok, de próbálok utána nézni a változásoknak,  javaslom ezt neked is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri, bagó.bagó

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304506 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Ez nagyon OP volt, tölts még fel ilyeneket kérlek, visítva röhögök.
És nem, a kérdésedre nem kapsz választ, 3 hónappal ezelőtt 20+ oldalon kaptad az instukciót, semmi nem változott azóta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304508 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Amit te szeretnél olvasni:

Jól mérted fel a helyzetet, a lehető legjobb pozíciót vetted fel! Jól kihasználtad a tank előnyeit és hátrányaival is tisztában vagy. A tank felszerelése és a fogyócikkek természetesen ésszerűen vannak a tankodon. A legénység skilljeit ugyan nem látom, de biztos, hogy jól képzett mindenki! A csapattárasid hülyék voltak, nem foglalkozz velük. A lényeg, hogy te mindent jól csináltál! Szerintem vegyél pár ládát és akkor a nyertes csapathoz dob be a játék! A +-25% RNG az ugyebár úgy jön ki hogy: aki fizet kapja a +25%-ot, aki pedig f2p az kapja a -25%-ot. Sajnos f2p játékosként nem fog engedni olyan gyakran átütő találatot a játék. 

Ami a valóság:

Közöd nincs a játékhoz, ezért mindenki szar körülötted és csak te csinálsz/ tudsz mindent IS jól!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304510 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Szerintem jobb lenne, ha figyelembe vennéd Jacktor szabályát!
Ne konteózz!

Ha érdemben nem tudsz válaszolni a kérdésekre, akkor felesleges írnod...

Jól tetted, amit kellett. Spotra tökéletes volt a tankod, ezzel is segítetted a csapatot. Sajna a balgák nem figyeltek rád eléggé, hisz te villantottad az ellent.
"Kár érte, kiváló ügynök volt!"

ui.: Miért kell új topicot létrehozni, amikor már van erre a célra egy?
Élnék a lehetőséggel - Fórum - oldal: 15 - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304512 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Igazad van! Bocsánat, hogy múltkor minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy segíteni tudjak. Tényleg szégyellem magam, hogy rád mertem szánni a szabadidőmet. Elnézésedet kérem azért, mert szerettem volna, hogy te is élvezd a játékot. Ilyen szar alak vagyok, hogy próbáltam neked jót csinálni.

Az a baj, hogy azokat nézed hülyének, akik önzetlenül segítettek/segítenek...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Slandyke, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304513 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

ui.: Miért kell új topicot létrehozni, amikor már van erre a célra egy?
 

Kérlek ne! Inkább ide... (bár onnan hamarabb lenne eltávolítva)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304517 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Tankpeti:
Ahogy olvashatjuk, tőled lehet privátban segítséget kérni.

Esetleg itt nem mondanád el pár szóban, mit gondolsz a taktikáról?
Mit érdemes tenni, ha lemming módba vált a csapat?

Ha "lemming módba vált"? Egységben az erő!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304520 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
bagó, ez épp aktuális neked:
How Many Games of World of Tanks are Winnable? - YouTube

Ha nem érted, akkor:  Google Fordító
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ibumax

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304521 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Megnéztem most már ezt a förmedvényt, amit felraktál, mert kíváncsivá tettél már.

Még mielőtt kitérnék erre a meccsre szeretném megjegyezni, hogy amúgy nem igazán értem mi értelme annak, hogy 20.000+ random mellett, 700 wn8al, és 800-900 körüli recenttel te kiragadsz egyetlen meccset, én nagy öntudattal mutogatsz magadon kívül mindenkire, miközben ez egy a sok közül. A csatáidra abszolút nem vagy kihatással, gyakorlatilag sohasem vagy tényező, 20k mecccses pályafutásod alatt nincs tank, amivel egy értelmezhető teljesítményed lenne
Maus: 775 dpg, e3: 1000 dpg, E75 450 !! dpg
Külön érdekes, hogy vannak olyan ágaid, ahol tier8ban többet lősz mint tier9ben. 

Neked arra lenne szükséged, hogy utána nézz az alapvető játékmechanikáknak, ami kb 10 perc. Nehéz felfogás esetén 15. 
Néha belenézz streamekbe, hogy legalább az alap pozíciókat megtanuld.
Aztán szépen visszahúzzál tier5be, és szépen elkezdj megtanulni játszani. Tier8ban 600at lősz emillel, ez kb tier5ben lenne egy átlagnál picivel jobb sebzés. 

Jelenlegleg teljesen jogtalanul vársz te bármit is el a játétól, mivel minősíthetetlen szar játékos vagy, nem vagy tényező a meccsekben. 

Ez a csata...
Minek maradsz a bázison? Ha már ott maradsz miért nem állsz be hull downba? Lényegében akármerre körbenézel ennél jobb pozíciók vannak. Tó körül ott a hull down, vagy a bázis mögötti házban. 
Mi ez a célzás amit csinálsz? Parkinson kóros vagy? Össze vissza húzogatod az egeret. Kíváncsi lennék egy városi mapon mit művelsz le egy ilyen egérkezeléssel, mondjuk egy sarokharcnál. 
Kajakra nem tudod 20k meccs után, hogy táras tankot a C betűvel újra tudsz tölteni? 
Mi ez a sok HE? Miért nincs pótkaja? Miért nincs eü csomag? 

 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304522 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Látom nagyon pörög a topic, gondoltam benézek mi folyik itt.
Megnéztem a csatát, ahol túl sok minden nem történt, szóval érdemben reagálni sem lehet rá, viszont egy valami nekem is szemet szúrt. Az egérmozgás. Nem tudtam eldönteni, hogy ez most egy touchpad, hanyattegér, kontroller vagy mifene? Esetleg egy 800 forintos tescos egér egy vágódeszkán? Viccet félretéve ilyen egérkezeléssel nem is csodálom hogy csak 700 wn8-at sikerült overall összekalapozni. Hogy ez most hardveres probléma vagy felhasználói, arra csak te tudod a választ kedves feltöltő, de ha előbbi, akkor azt a perifériát én sürgősen cserélném. Mindennek az alapja egy jó hardver, látom 70 fps körül azért elfut a játék, szóval nem diavetítésben nézed a csatát, de egy normális egér nélkül túl nagy fejlődésre ne számíts. Ha mégis a szem-kéz koordinációddal van gond és ennek az oka valami szervi dolog, akkor én kérek elnézést, arról nem tehetsz. Viszont ha egy játékra alkalmatlan perifériát használsz túl sok jóra ne számíts, a csapatot kár is hibáztatni, ha te magad képtelen vagy bármit is hozzátenni a meccshez. Vegyél egy normális egeret, alá egy normális egérpadot aztán fuss pár kört és tölsd fel, a többire később visszatérünk.

Amíg nem tudsz célozni, addig kár is belemenni abba hogy 20k csata alatt a játék alapjait csak hiányosan sikerült elsajátítani, vagy hogy közöd nem volt a meccshez az adott pozícióban és hogy ez idő alatt mit is csinált a csapat!? Ezek mind mellékesek mindaddig amíg a tankok becélzása is probléma.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304523 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Tankpeti:
Ahogy olvashatjuk, tőled lehet privátban segítséget kérni.
 

Esetleg itt nem mondanád el pár szóban... ?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304525 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Elgondolkoztatóak a szavaid, más szögből közelítesz.
A napokban volt gondom a maus paddal, szanáltam is, azóta csak simán a parkettán van a maus.
A szanált paddal olyanokat csinált, hogy mozgattam és nem mozdult a képernyőn vagy ugrott.
Viszont, mentem egy csatát most, pont Murovankán és ott sikerült érzékeltetni a bázis melletti raktárak tetején a furcsaságot.
Rávittem a tetőre és felfelé a végéig vittem a célkört és ott ugrott magától egy nagyot a levegőbe.
Más tereptárgyaknál is ugrál.
Bár lehet azt (is) minősítettétek rángatásnak, hogy kerestem a célkörrel a bokorban lévő ellenséget az előző és ezen a videón is.
A program full grafikán fut, ő maga ajánlotta.

Egyébként viszonylag nyugodt üzemmódban vagyok, főleg, hogy ilyen bőségesen ellátott ajándékokkal a játék, nem nagyon mérgelődöm, nem kárhoztatom a többieket.

 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!

Nem tudom van-e értelme írni neked, mert szokták volt mondani, hogy ne etesd a trollt.
Viszont, az általad leírt jelenség, hogy ugrik az egér, az pl. egy játék mechanikai dolog, teljesen normális. Ha ahova célzol, és a célzóköröd között van egy tereptárgy, akkor általában így viselkedik a célkereszt.
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, mesterlövész módban állítsd lejjebb az egér érzékenységét, sokat fog javulni a célzásod. Idő kell megszokni, de hatékonyabb így a játék, hidd el nekem.
Lenne még egy javaslatom, ha telik egy olyan jó gépre, hogy max beállításokkal fusson a WoT, akkor nehogy már egy asztalt ne tudj a gép alá rakni. Hidd el, kényelmesebb ülve játszani, mint fekve.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304529 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Sajnos nincs túl sok hely, a monitor egy Kolonial szekrénysor első szintjén van, úgy van jó magasságban, hogy a földön, egy szivacs párnán kell ülni előtte, tehát teljesen más,
mintha egy asztalnál ülnék, akár befolyásolhatja a precíziós célzást.

Ergonomikus egy munkakörnyezet lehet. Nem csak hogy "befolyásolhatja" hanem egész egyszerűen befolyásolja is a célzást és lényegében minden mást is. Anno tizenéves fejjel én is hevertem az ágyon laptoppal az ölemben embertelen pózokban, ma meg már ott tartok hogy egy 75 ezres szék is kényelmetlenné tud válni 2-3 óra masszív játék után. Hidd el a hátad és a derekad pár év múlva nem fogja megköszönni.
Nem azt mondom, hogy egy normális asztaltól, széktől, egértől és egérpadtól egyből jobban fogsz tudni játszani, de addig kár is beszélgetnünk arról, hogy miben tudnál javulni amíg önsanyargató módon ülsz a gép előtt és egy finom mozdulatra is vagy 100-200 pixelt ugrik arrébb az egered. Azon meg addig kár is rágódni, hogy mit csinálsz a csatákban amíg ilyen alapvető tényezők hátráltatnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304533 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Ezt kár volt elkottyintani...
Azért köszi!
Egyébként még a norton commandert is így nyomtam...

Ha nem mondasz igazat és valós dolgokat, hogy vársz el segítséget másoktól?
Fentebb már megírták, te nem magadban keresed a gerendát, hanem a másikban a szálkát.
Ilyen egy Troll!
Te nem segítséget és magyarázatot vársz, hanem a saját hülyeséged megerősítését. Nem vagy te véletlenül politikus?
Várj, kérlek, inkább ne válaszolj rá, már nem érdekel.
Javaslom ignoráljuk, jobb lesz mindenkinek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.