Jelenleg

17
látogatónk van

Tankajánló újrakezdőnek

1 éve 7 hónapja #306137 Írta: tomesz87
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!
8 év után újra felraktam a játékot és tanácsot kérnék, hogy milyen tankkal érdemes most játszani.
Régen leginkább lightoztam (Chaffee), de most az újrakezdéskor a megváltozott mapok és a sok ismeretlen tank miatt nincs sok sikerélményem. 50b ágat elkezdtem most húzni, mert akciós, de szeretnék tippet kérni, hogy milyen light/med ág most a menő, ami mozgékony és ütőképes is.
A heavy/td valahogy nem az én világom, azokban túl lassú a játék.
Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306140 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Sziasztok!
8 év után újra felraktam a játékot és tanácsot kérnék, hogy milyen tankkal érdemes most játszani.
Régen leginkább lightoztam (Chaffee), de most az újrakezdéskor a megváltozott mapok és a sok ismeretlen tank miatt nincs sok sikerélményem. 50b ágat elkezdtem most húzni, mert akciós, de szeretnék tippet kérni, hogy milyen light/med ág most a menő, ami mozgékony és ütőképes is.
A heavy/td valahogy nem az én világom, azokban túl lassú a játék.
Előre is köszönöm!

Ha tier 6-ban gondolkodol, akkor most a hasamra ütök és mondok 3 tankot, amivel nagyon szeretek/szerettem játszani: ha tudsz valamennyire játszani akkor Hellcat (bár TD de nagyon gyors és pusztító), ha kevésbé (1-2 hiba is beleférjen) akkor a VK 30.02 (M) vagy a T-34-85.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306145 Írta: tomesz87
Megválaszolva: tomesz87
Köszi!
Szerintem megpróbálom majd az orosz med-et, annak talán szimpibb az ága. Hellcatet ismerem, azt az ágat kihúztam anno.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306149 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Köszi!
Szerintem megpróbálom majd az orosz med-et, annak talán szimpibb az ága. Hellcatet ismerem, azt az ágat kihúztam anno.

A cél ne az legyen hogy kihúzd az ágat, hanem az, hogy elsajátítsd az adott tankkal a játékot. Kis tierben sokkal több sikerélményed lesz, mint az ág végén. Sokkal többet kell(ene) játszani egy "új" játékosnak EGY adott tankkal, hogy összeszokjanak, annál hogy eléri az ág következő szintjét.
De persze ez csak az én meglátásom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.