Fiók feltörés

1 éve 7 hónapja #306143 Írta: Hadnic
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Segítséget szeretnék kérni. Feltörték a fiókomat. Hiába módosítottam a jelszavam, másnap újra játszottak "benne". Jeleztem a WG felé, erre felfüggesztették a fiókom. A levélváltások után lényegében azt írták, hogy nem tudtam igazolni, hogy én vagyok a tulajdonos. Tud valaki segíteni a "supporttal" való kommunikációban - nem tudok angolul, így eddig a google fordítóval próbálkoztam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306146 Írta: Hadnic
Megválaszolva: Hadnic
Talán megoldódik. A WG-nél felajánlották, hogy visszaállítják a fiókom 07.14-re. Különben ezen a napon kellett a  Google jelszavamat is változtatni, mert értesített a Google, hogy nyilvánosságra kerültek a jelszavaim....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306147 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Talán megoldódik. A WG-nél felajánlották, hogy visszaállítják a fiókom 07.14-re. Különben ezen a napon kellett a  Google jelszavamat is változtatni, mert értesített a Google, hogy nyilvánosságra kerültek a jelszavaim....
 

Most már  csak azt kellene kideriteni h hogyan fértek hozzá a jelszavaidhoz!!! Nagyon fontos lenne...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hadnic

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306148 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A legfontosabb most az, hogy a wot-os e-mail címeden jelszót változtass. Mert hogy azt törték fel (és kértek rá jelszómódosítást wotból). Az hogy hogy került ki a jelszavad, most másodlagos (valszeg olyan weboldalra is regeltél vele, ami nem volt megbízható). Nekem is volt ilyen e-mail címem, ilyenkor az első dolog kell legyen hogy  megnézed az e-mail fiókodban belépés után hogy nincs-e beállítva valami idegen cím másodlagos, biztonsági fióknak. Ha van, töröld azonnal, majd változtasd meg a gmail fiókod jelszavát. Ezután jöhet a wot-os jelszó váltás, de így, az e-mail fiókod hozzáférése nélkül már nem fogják tudni a wot-os fiókot bántani. Értelemszerűen az új jelszavaknál (gmail, wot) olyat adj meg, amit nem használtál még. És ha még javasolhatom, a gmail fiókban állíts be dupla azonosítást, ilyenkor ha új belépést kérnek rá, akkor a telódra küld (ingyen) egy kódot, ami nélkül nem fognak tudni belépni soha.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hadnic, bhaalhun, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306151 Írta: Hadnic
Megválaszolva: Hadnic
Köszi az ötleteket. Visszakaptam a fiókot, miután banki kivonatokat küldtem a "Karácsonyi ládák" vásárlásáról. De e-mail címet is kellett változtatni a fiókhoz.

Még nyomozok, de a kiskorú fiam fiókjába is gyanús dolgok történtek. A jelszó változtatáskor azonnal "ázsiai" jelszava is lett: 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.