adat módosítás

2 hónapja 5 napja #306585 Írta: jagdpanzer78
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
a wot accuntomban megadott telefonszám már rég nem él meg akartam változtatni de nem engedte , mondván a megadott telefonszám már tartozik egy fiókhoz . majd törölni akartam a régi számot amihez az SMS kódot a már nem létező számra küldte , így azt nem tudom felhasználi. gondoltam kérek segítséget a support-tól de azt nem tudom hogy kell

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 5 napja #306592 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

a wot accuntomban megadott telefonszám már rég nem él meg akartam változtatni de nem engedte , mondván a megadott telefonszám már tartozik egy fiókhoz . majd törölni akartam a régi számot amihez az SMS kódot a már nem létező számra küldte , így azt nem tudom felhasználi. gondoltam kérek segítséget a support-tól de azt nem tudom hogy kell

Esetleg itt:
eu.wargaming.ne...15140/

2 hónapja 3 napja #306607 Írta: jagdpanzer78
Megválaszolva: jagdpanzer78
sajnos azt írja hogy ez a teleffonszám már használatban van egy fióknál , így új telefonszámom nem tudom megadni és a régi törlésénél pedig a régi számra küldi az SMS-t a kóddal

2 hónapja 3 napja - 2 hónapja 3 napja #306608 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

sajnos azt írja hogy ez a teleffonszám már használatban van egy fióknál , így új telefonszámom nem tudom megadni és a régi törlésénél pedig a régi számra küldi az SMS-t a kóddal

Igen, ez már az első hozzászólásodból is lejött. Írd meg a supportnak a gondodat, más játékosnak is volt már ilyen gondja az évek folyamán, meg tudják oldani..

© 2023 WOTINFO. Minden jog fenntartva.