Jelenleg

36
látogatónk van

Elite Dangerous

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247203 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Meglepődve látom hogy nincs még ilyen topik, nahátakkor...

Tegnap megvettem, néztem tutorial videókat és olvastam a frakciókról, stb. de ez nem bizonyult elégnek, úgyhogy segítséget kérnék:
Már 3x robbantottam fel a hajómat, mert egy random csillag mellett kifogyott az üzemanyagom a már amúgy is szikrázó, felhevült hajóból.
Arra már rájöttem hogy ha Fuel Scoop-ot szerelek a hajóba, akkor a csillagok mellett lavírozva tudok üzemanyagot is visszatölteni. Ez azonban nem ilyen egyszerű (nekem), ugyanis legtöbbször túl közel megyek a csillaghoz (sokszor túl nagy a sebességem hogy kontrollálni tudjam) és vészleállítással lekapcsol a hajtómű, akkor meg ott maradok a manőverezőkkel amik semmire nem jók olyan lassúak.
A kérdéseim tehát:
1. Mikor kidob a hipertér ugrásból, akkor alapból jóval gyorsabb sebességgel mozog még a hajó (supercruise?), mint mikor csak a manőverezőket használom. Ezt a sebességet viszont nem tudom szabályozni, legalábbis nem jöttem rá hogy kell, ezért is megyen néha túl közel a csillagokhoz mikor tölteni szeretnék és ezért dob ki ebből a meghajtásból is (utána nem tudom hogy lehet erre visszaváltani, mert a hiperhajtómű egész más, nagyobb sebességet ad és annak távoli cél is kell).
2. A csillag koccanás után van hogy a hiperhajtómű töltésekor már 100+%-ra ugrik a hőmérséklet és ugrás közben már szépen szikrázik a hajó és hasonlók. Ez hogy tudom ott helyben javítani/kezelni?
3. Volt egy küldetés, mikor egy gyorsan keringő egységről kellett letölteni volna letöltenem adatokat. Ki is írta hogy most jó távolságban vagy, viszont nem tudom hogy kell (milyen billentyűvel) letölteni a dolgokat róla (mert hogy max 1-2 másodpercig tudok a közelében maradni olyan gyorsan mozog/kering).

Egyelőre ennyi, help me, mert amúgy nagyon fasza a játék, csak kicsit frusztráló hogy minden küldetésem ugyanolyan szomorú véget ér :d3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247210 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Na, arra már rájöttem hogy lehet az SC-t aktiválni. Viszont a sérült hajót lehet valahogy odakint javítani?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247214 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Esetleg rákérdezhetsz itt : elitedangerous.hu/

:-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247216 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ott olvastam a leírásokat, és közben meg is találtam az SC hajtómű indítását (már sikerült is 2 küldetés) :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247599 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #247851 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Közben egy csomó mindenre rájöttem. Cooper videói nagyon hasznosak voltak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248859 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa
Nekem csak egy kérdésem van: Ha a dokkoló computer aktiválva van, akkor a kék duna keringő szól közben?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248932 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Igen :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249233 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Igen :)

Istencsászár. :) Fú mennyit toltam c64en. Pécén meg a Freelancer vót hasonló.
Mi a feltétele, hogy megszerezzem a játékot?
Elvileg regisztráltam, de nem találtam büdösnagy download gombot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #249240 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Steam-en 25 euró az alap játék. Először azt javaslom, míg beletanulsz, beleszoksz.
Aztán ha tetszik, ugyancsak ott megtalálod a Horizons kiegészítőt is, ugyancsak 25 euróért (abba már bolygókra is lehet landolni, tehát már ehhez kapcsolódó küldetések is vannak, stb.).

Mindenképp ajánlom itt a témaösszfoglalót (akár még előtte, főleg az első lépések, repülési alapok és dokkolás linkeket).

Miután megvetted, regelsz a www.elitedangerous.com-on, majd ott összekapcsolod a Steam fiókoddal az accot és lekéred a játék kulcsát a Steamből.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282199 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Most 11,24 euró Steamen .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282215 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Hohó, én is nyomom az ED-t, igaz csak egy fél éve, akkor vettem de nagyon jó. Nekem egy kicsit a hajók/fajok sok(több)színűsége hiányzik, (számomra) lehetne kicsit "sci-fisebb" a játék. Mint pl. az x3, jézus, abba amennyi időt beleöltem.. :)

De az ED is nagyon odatapasztja a gép elé, aki fogékony rá, nem is egyszer volt már, hogy azt vettem észre, hogy reggel lett, miközben fuvarozgattam/küldizgettem/felfedezgettem.. :)

Bár én csak PVE-ben "mertem" eddig menni, de ez is nagyon szórakoztató.

Jelenleg aspx, vulture, type6-ból áll a flottám. A következő cél a python.



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.