Jelenleg

26
látogatónk van

Prokhorovka

11 éve 3 hónapja #22 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23014 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42


Valaki mesélje már el nekem, hogy bármelyik módban, miért kell üresen hagyni az 1-2 sort? Miért olyan nehéz megjegyezni hogy ide be kell kempelni!
Különben jön az Anális beültetés, bármelyik oldalon is vagy!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balakka001

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #23015 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon

Valaki mesélje már el nekem, hogy bármelyik módban, miért kell üresen hagyni az 1-2 sort? Miért olyan nehéz megjegyezni hogy ide be kell kempelni!
Különben jön az Anális beültetés, bármelyik oldalon is vagy!!!

Mert az jobb amikor rajtad kívül a másik 14 tank kempel az 1-2 oszlopban? Különösen vicces ez az 1 zászlós encounter vagy mi a fene módban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #23017 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Nem kell 14 tank elég egy jó látótávolságú spotter meg 2 Td. De a legnagyobb baj, hogy a többségnek fogalma sincs hogyan is kéne hatékonyan kemperkedni. általában a csata elején beáll egy pozícióba és onnan az atya úristennek sem mozdul. Itt főleg a B9-B0 ában. Főleg mert onnan a csata közepén sehova nem is tudna már helyezkedni.
És ott az 1-2 oszlop Amit finoman előremozogva föl lehetne darálni, de nem mert 3 lehetőség van a legtöbb esetben.
1, Bekempel mindenki, megvárják míg középen meg jobb oldalt bedarálják a népet.
2, Az öngyilkos hősök 300 méteres látótávval heavyben rusholnak majd amikor egy obj. vagy isu kiberetválja, szét nooboza chatablakot.
3, Senki az istennek sem megy az 1-2 es oszlop. Ez van általában fehér zászlónál. Az ellenfélnek persze elég a minimapra lesni, hogy némmá' majdnem az összes majom a zászlónál van. Akkor 1-2 rush. Onnan meg egyenes út a fentebb említett Anális beültetés

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23026 Írta: Balakka001
Megválaszolva: Balakka001
Mindenkinek szmpatikusabb a "hegy" a másik oldalon, merthogy "onnan lehet lesből támadni".
Persze... lesből, mikor mindig mindenki oda megy. Akkor menjetek, még artyval is. Jó lesz.

Általában én F4-ben szoktam T20/T29-el menni, az egy jó hulldownos hely, persze ha jön egy két társam velem plusz mögöttem van egy két TD.
Néha bejön. Viszont sokszor kinyírnak mert nincs segítségem, de még így is több esély van a győzelemre mint ha beállok én is cap/kemp módba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23946 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Szerintem ezen a pályán sokat változott a "köz" viselkedés. Amikor el kezdtem játszani 8.4 környékén, akkor a játékosok 60%-a az 1-2 oszlopban tolta, nemre, tankra való tekintet nélkül, a maradék nagy része a 6-os oszlopban a töltések mentén. Én annak idején rákaptam a hegyre, legalább is azokkal a tankokkal, amelyek nem vasgólemként cammogtak fel percek alatt.
Aztán nagyon sokan beírkálták, hogy 'noob-ok a hegyről kell megnyerni a pályát', a játékosok 60%-a átszokott a hegyre. Én meg leszoktam róla. Így az utóbbi időben tényleg egyre gyakrabban van légüres tér az 1-2-es oszlopban.
De kifejezetten az 1-2-es oszlop mentén támadni mai napig orosz rulett. Ha a másik oldalon van egy tisztességes passzív vagy aktív scout, két jó dpm-mel bíró tankkal be lehet védeni. Erre cáfolatot én csak akkor láttam, amikor írtózatosan rossz statúak védekeztek itt, vagy nagyon jó képességűek támadtak fürge medekkel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23950 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
A csodálatos random világa ilyen sport. Hiába tudjuk hogy mit kellene csinálni ezen a mappon az esetek 80%-ban ez nem teljesül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #23955 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon

Szerintem ezen a pályán sokat változott a "köz" viselkedés. Amikor el kezdtem játszani 8.4 környékén, akkor a játékosok 60%-a az 1-2 oszlopban tolta, nemre, tankra való tekintet nélkül, a maradék nagy része a 6-os oszlopban a töltések mentén. Én annak idején rákaptam a hegyre, legalább is azokkal a tankokkal, amelyek nem vasgólemként cammogtak fel percek alatt.
Aztán nagyon sokan beírkálták, hogy 'noob-ok a hegyről kell megnyerni a pályát', a játékosok 60%-a átszokott a hegyre. Én meg leszoktam róla. Így az utóbbi időben tényleg egyre gyakrabban van légüres tér az 1-2-es oszlopban.
De kifejezetten az 1-2-es oszlop mentén támadni mai napig orosz rulett. Ha a másik oldalon van egy tisztességes passzív vagy aktív scout, két jó dpm-mel bíró tankkal be lehet védeni. Erre cáfolatot én csak akkor láttam, amikor írtózatosan rossz statúak védekeztek itt, vagy nagyon jó képességűek támadtak fürge medekkel.


Tipikusan az a pálya ami a hülyék miatt szinte mindig játszhatatlan bármivel próbálkozik az ember szinte sohasem jön ki jól belőle.
Az 1-2-es oszlopra kell felderítő, meg nem árt 1-2 játékos TD-val aki tud lőni. A kettőből az egyik szinte mindig hibázik. Amikor TD-vel megyek nincs felderítés, amikor felderítővel akkor meg nem bírják sebezni amit derítek.
Amikor a dombara megyek akkor senki nem megy a kisvárosba, ha a kisvárosba akkor meg nincs support a dombról.
Ha a leming vonat bekempel akkor meg szépen átgurul a másik oldal és a végén seggbe b...nak. Úgyhogy szinte mindig egy nagy rulett játék ez a pálya.

Itt lehet gyönyörű 15:1-es csatákat csinálni ha csak az egyik csapat teszi a dolgát.
Meg iszonyat élvezetes csatákat tolni amikor mindkét csapatnál minden ok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #23974 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp
Én nehéz TD-vel továbbra is felállok a sínre, aztán jöjjön, aminek jönnie kell.
Scout középen, med a hegyen, heavy a túloldalon (csigaszem van)
Sőt, még a jő átütésű pontos heavy is ide emgy, szégyen vagy sem:
Tier X csatában Löwe, Tiger II.

Orosz/kínai Heavy esetén megyek A vonal,
Amcsi heavy megy a töltés mellet de belül Hull down
Francia (AMX 50-100) a domb aljába, és fel-le-oldalra.
Könnyű TD dombra vagy hátra A vonalon,
Med: domb vagy scout középen, ha a könnyű tankok bénák.
AMX-13-75: csakis középen tekergek.

Remélem ezt más is így teszi ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23978 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Én nehéz TV-vel továbbra is felállok a sínre


OFF Mit keresel Te a síneken egy Videoton Colorstarral a hónod alatt? :D ON

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23979 Írta: mcsp
Megválaszolva: mcsp



Valaki mesélje már el nekem, hogy bármelyik módban, miért kell üresen hagyni az 1-2 sort? Miért olyan nehéz megjegyezni hogy ide be kell kempelni!
Különben jön az Anális beültetés, bármelyik oldalon is vagy!!!



épp a héten volt egy "szuper" csatám ezen a mapon t9-t10-kel amikor a bázis E,F7 en,retardáltjai kb 8an elmentek B1/2 környékére köztük egy jgpzE100,öszintén megmondva egy kalap szart nem csináltak ott,le lettünk darálva. csata végén megnézem a sebzéseket jgpzE100 0dmg de a többiek sem voltak eleresztve.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23986 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon

Én nehéz TV-vel továbbra is felállok a sínre, aztán jöjjön, aminek jönnie kell.
Scout középen, med a hegyen, heavy a túloldalon (csigaszem van)
Sőt, még a jő átütésű pontos heavy is ide emgy, szégyen vagy sem:
Tier X csatában Löwe, Tiger II.

Orosz/kínai Heavy esetén megyek A vonal,
Amcsi heavy megy a töltés mellet de belül Hull down
Francia (AMX 50-100) a domb aljába, és fel-le-oldalra.
Könnyű TD dombra vagy hátra A vonalon,
Med: domb vagy scout középen, ha a könnyű tankok bénák.
AMX-13-75: csakis középen tekergek.

Remélem ezt más is így teszi ;)


Én amcsi nehéz tankkal 1-es bázison kezdve hegyoldal E0ába szeretek menni. Jól lehet hulldownozni onnan kisváros és a töltés felé meg a dombtetőre. 2-es bázisról töltés/sínek belső, bázis félöli oldala F6-ban. Onnan lehet lőni szépen E0-át, a kisvárost, meg a 2-es oszlopban előre szaladókat is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #23994 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Én nehéz TV-vel továbbra is felállok a sínre


OFF Mit keresel Te a síneken egy Videoton Colorstarral a hónod alatt? :D ON


Javítom ;)
De volt szovjet színes TV-nk, az ideiglenesen itt állomásozóktól vettük feketén, na szóval mondhatom: ez a kategória igenis létezik!!! :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #24059 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Én nehéz TV-vel továbbra is felállok a sínre


OFF Mit keresel Te a síneken egy Videoton Colorstarral a hónod alatt? :D ON


Javítom ;)
De volt szovjet színes TV-nk, az ideiglenesen itt állomásozóktól vettük feketén, na szóval mondhatom: ez a kategória igenis létezik!!! :woohoo:


OFF
Ez utóbbi tudott is rendeseket gyulladni és robbani is, tehát valódi veszélyt jelent az érkezőkre, ha a közelükbe férkőzöl. :silly:
ON

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #26855 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Én tegnap találtam meg itt a legkirályabb helyet. Ha a csata vége felé a (A,B ) - (9,0) tele van camperekkel. Akkor 'A' 4-5 ben a pálya szélén van egy domb. Onnan 80% -ban ha van spott, vagy Jó látótávolságú Periszpókos tankod. Akkor már csak a kacsa vadászat van hátra. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.