Jelenleg

18
látogatónk van

Glacier

5 éve 11 hónapja #274398 Írta: Ergil
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Új 1.0-ás térkép - Glacier



Ki hogy játsza?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #274400 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Tapasztalataim:
Megvan az a rossz szokásom, hogy mindig megállok a bázis körül, hogy meglőjem a középen spotolt tankokat (mint Malinovka)
Tegnap éppen Conquerorral megálltam C8-ban és két perc alatt kiosztottam 2000+ sebzést D4 környékére, amikor már pingelt egy med, hogy camper shit vagyok...
Persze utánna buktuk a csatát, mert mindkét szél elbukott, pedig erről a pozícióról, jól tudom tartani a A-B vonalat, csak az ellenfél 3 artyja lassan leamortizált.

A H-K vonal nekem teljes homály. Abszolút nem érzem a szögeket és az arty safe pozíciókat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #274417 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Ha kis mezei halandóként hozzászólhatok, akkor az eddigi - nem túl sok - itt játszott csatának egyértelműen az a hozadéka, hogy a lényeg az A2-es sarokban dől el és a középső spot-dombok szerintem túl hangsúlyosak, túlságosan meccsdöntő-erővel bírnak...(többek közt a legtöbb TD-hely is használhatatlan lesz miattuk)...
Amit "szürke folt"-ként írtál ('jobb oldal'), az nem véletlenül homályos...mivel kb. elég 1-2 TD, és az a rész meg van oldva, nagyjából mindkét bázis felől...igen ritkán vesztettünk azért, mert ott áttolták volna...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280737 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
nem nagy kedvenc az biztos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280739 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz
C3 light tanya.Ha oda egy feljut akkor fossá lövi az egész csapatott.Nem szeretem ezt a mappot.Sok heavy,med megbújik egy szikla mögött,mire észbekap már ellen ott van elötte.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.