Jelenleg

34
látogatónk van

Cliff

11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #33 Írta: Jacamar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #22432 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00
Üdv!

Kérem valaki segítsen ki egy TD taktikával, leshelyekkel ezen a map-en! Nagyon rosszul megy itt páncélvadásszal...

Előre is köszi.

Eddig I-ből indulva a J1-2-ön szoktam letáborozni így az 1-es, 2-es oszlopot, illetve az F4-5-ön áttörő ellent szoktam tűz alatt tartani. Általában egyedül...

II-ből indulva teljesen esetlegesen megyek, semmi bevált helyem nincs sajnos...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #22434 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Hála a wg nek ! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja #22437 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
H1 -ben van egy dupla bokor a második bokornál kicsit felmegy a tank segge a hegyre. Alacsonyan páncélozott TD nek való. Ha kicsit több a páncél vagy jobb a spot akkor g2.

Másik oldal D1 de ide már fullos camo kell, különben rövid lesz a játék.
Ezek a kempelős helyek.

A többi nagyon tank specifikus. Jó cső süllyedésű gyors tédékkel lehet aktívabban mozogni, de mindig az ellenfél mozgása határozza meg mit szabad és mit nem. Szerintem ha találsz youtubeon Hellcat és t25/2 videókat erre a pályára. akkor a nem kempelős rész is világos lesz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #22444 Írta: FarekP
Megválaszolva: FarekP

Üdv!

Kérem valaki segítsen ki egy TD taktikával, leshelyekkel ezen a map-en! Nagyon rosszul megy itt páncélvadásszal...

Előre is köszi.

Eddig I-ből indulva a J1-2-ön szoktam letáborozni így az 1-es, 2-es oszlopot, illetve az F4-5-ön áttörő ellent szoktam tűz alatt tartani. Általában egyedül...

II-ből indulva teljesen esetlegesen megyek, semmi bevált helyem nincs sajnos...


Üdv!

II-ből indulva én is a D1-be megyek általában, itt ha nincs nagy camo a gépen, figyelj a megfelelő távolság tartására a bokortól, elég jó százalékban elegendő, fullos camoval azért könnyebb a helyzet. Amit még én szoktam használni az a D2, a bokros C2höz közelebbi vége. Balról a házikó, ez jó ha vissza kell vonulni, az út meg a jobb oldalon. Remélem tudtam segíteni. Üdv

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260715 Írta: Tibicsoki80
Megválaszolva: Tibicsoki80
Változtattak a pályán... :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260716 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Változtattak a pályán... :(

Mit?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260789 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
TD pozíciók válltak elérhetetlenné, A5 és J5.

... ráadásul olyanok, amihez semmiéfe mod nem kellett.

( Kurvára nem tetszik, ez voltakép egy TD-nerf :( ... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260822 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Azért még a jóöreg B2-ből lehet csúnyán gengszterkedni..::)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260881 Írta: exlumix
Megválaszolva: exlumix
Sajnos t67 sem megy fel 60 km/ó sebességgel, pedig próbálkoztam gyakorlópályán. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261024 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nagyon jól van ez így.
Rühelltem mindig is ezeket a bakkecskéket, aki elértek olyan pozíciókat így a pályán kívül ahonnan csaták kimenetelét fordíthatták meg tudás nélkül.
Én azt szeretném, ha egyálalán nem lenne semmilyen ilyen mászós buzulás - azok a helyek nem a pályák részei.

Sajnos t67 sem megy fel 60 km/ó sebességgel, pedig próbálkoztam gyakorlópályán. :(

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csuzda

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261027 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Fermi: csakhogy ezek nem "bakkecske" pozíciók voltak. Szerintem. Ahova a Dicker Max (!) gond nélkül felmegy (és időben odaér) az aligha valami különleges bonyolult mászótudományt igénylő pozíció :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261092 Írta: exlumix
Megválaszolva: exlumix
Ez egy magaslat volt, bokrokkal jó rálátással a pályára ahova a Borsigel is fel tudtam állni, (már ha odaértem) tipikus TD beállás, innen jól lehetett védeni a bázist, jó álcával szuper kis hely volt. Kár érte!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #278681 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Hogy kell ezt a pályát északról megnyerni?
Többnyire lighttal vagy meddel játszom. Az F2-ben lévő kulcspozíciót gyorsan meg kéne szerezni, de az esetek 90%-ában az történik, hogy egyedül én megyek arra vagy esetleg még egy tank, a déli oldalról meg jóval többen érkeznek, így ha felrohanok oda, akkor a túlerő megöl, ha nem rohanok be, akkor pedig kb. ingyen átadom a kulcspozíciót, aminek az eredménye többségében lose.
Rosszul egyensúlyozott a pálya vagy az északi oldal már megszokta, hogy ha odamegy, akkor instant halál és emiatt nem is indulnak arrafelé, pedig, ha lennénk legalább annyian, mint az ellenfél, akkor akár meg is lehetne nyerni az a helyet?
Egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak, ha északon kezdek, mert ritka kivételektől eltekintve veszítünk. (Természetesen, ha déli oldalról kezdek, akkor szinte mindig mienk az F2 és többségében nyerünk is.)

Az F2 teljesen felesleges, a délieket nyugodtan be lehet engedni a D4-es pozícióig, ott ugyanis több irányból kaphatják az áldást. Ha meg alul mennek, akkor a bázis több irányból visszalőhető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.