[quote name="nejo12"]Nekem is van...én a tank erősségét a passzív spot-ban találtam meg a megfelelő pályán nagy sebességgel be spot-bokorba és csak kuksolni mint maci a málnásban... :-) Az biztos, hogy egy jó játékos kezeiben ez egy igen hatékony tank.... mert a csata megnyeréséhez a felderítésen keresztül vezet az út... és utána következik, amikor az E100-ba 300-at sebzünk szemből.... :P[/quote] Na ja, csak utána 16-18 másodperc várakozás és 6 másodperc szűkülés
Nekem is van...én a tank erősségét a passzív spot-ban találtam meg a megfelelő pályán nagy sebességgel be spot-bokorba és csak kuksolni mint maci a málnásban... :-) Az biztos, hogy egy jó játékos kezeiben ez egy igen hatékony tank.... mert a csata megnyeréséhez a felderítésen keresztül vezet az út... és utána következik, amikor az E100-ba 300-at sebzünk szemből.... :P
A T49 pontos tank, de sokszor a saját felhasználójával is troll. Pl a francia lightokba nem hajlandó 300-nál többet csapni, a német közepes tankokat meg 8-900-asozza. De a franciák egyébként tényleg utálják valamiért. Az oké, ha lepattanok a mausról vele, de amikor az 50b-t oldalba lövöm és nulla sebzés, még lánctalpazás sincs, ott azért morcivá válok. Az utolsó 20k xp elég kínszenvedős volt vele. Azt hittem jó tank lesz, vagy legalább fun tank, de az m41 bulldog jóval nagyobb sebzési potenciált és fun faktort tartalmazott.
Rita pár hete írta, hogy a fejlesztők jelentősen buffolni akarják a t49-et. Kíváncsian várom, hogy mi sül ki belőle.
Na már csak ezért is játszanak vele olyan sokan, mert full becélzás (rászűkülés) nélkül is beletrafál a tank közepébe. Az én "lézerágyúm" meg kilő a világűrbe. No comment.
Battlefield 2D style
"You've been thunderstruck."
TierX szinten ...