Jelenleg 198 vendég és egy Tag online

Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Battle Pass XVIII: A tökéletességhez vezető út
Battle Pass XVIII: A tökéletességhez vezető út
previous arrow
next arrow

Legfrissebb cikk hozzászólások

[2.0.1] Nyílt teszt szerver
Ha szeretnel 1 arty magnest mindenkep szerezd meg, amugy ...
Kertesz 2 órával ezelőtt
[2.0.1] Nyílt teszt szerver
Mindig is vágytam egy Chieftainre. Bár tudom hogy már ...
actuallystewie 4 órával ezelőtt
Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Bonuszkód: FIGHT2WIN
Battlefield 2D style
21Megahertz 4 órával ezelőtt
[2.0] Jacktor modpack
Szia,már jó ideje nem játszom. Az utóbbi 1 évben ...
Kesumisu 17 órával ezelőtt
Fair Play-frissítés a modok terén
Nevetséges, hogy még mindig itt tartanak.Az pedig méginkább, hogy ...
_Aerol_ 1 napja
Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Professor!
"You've been thunderstruck."
Sixtyfeetofbridge 1 napja
[2.0] Jacktor modpack
Köszi,működik!
az.ellenséged.mert 1 napja
2.0.1 és 2.1 újévi frissítés
Ahogy látom, megvannak a 2.0 legfőbb nyertesei:
TierX szinten ...
RockyRuciano 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Szóval napi 2-3 órát pörgessem ezt a mod-ot 2000 ...
BaliSan 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
azon kívül hogy begyűjtöd a (meglepően sok) kötvényt meg ...
bobitusz 2 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Ne csodálkozz. Ha megvan a napi küldi, akkor már ...
Shunz 2 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Játszhatatlan, agyhalottak....
BaliSan 2 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Least obvious WG employee
ianselot12 3 napja
[2.0] Jacktor modpack
A játék főkönyvtárában lévő mods és res_mods mappájában lévő ...
varsa 3 napja
2019. február 17. 08:38

Frontline: Szintek és pontszámok

(25 szavazat)
101 hozzászólás

A Wot Express közzétett egy listát, mely megmutatja nekünk hogy a tavalyi évhez képest idén hány pontra van szükségünk az egyes szintek eléréséhez:

Utoljára frissítve: 2019. február 17. 08:41

NE KONTEÓZZ, NE SÍRJ! Mielőtt kommentelsz, ezt feltétlen olvasd el!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
karakter van hátra.
Hozzászólások betöltése... A hozzászólás frissítve lett 00:00.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    shoghun
    • Tankos
    · 6 éve
    Sziasztok, en a sajat tapasztalataimat, tippjeimet irnam le.
    Pontos statisztikakat vezettem excelben, az eredmenyeimet osztom meg veletek. Atlagos jatekos vagyok, a WOT szerinti rangsorolasom 6400, XVM szerint sarga vagyok, WN8 szerint zold, win ratiom 51%. Szerintem semmi extra.
    Kezdesnek mindig Patriottal mentem (vedes, foglalas segitese miatt) utana vagy Lorraine/Progetto vagy T92/LT432 a tisztasokhoz (ezt a jatek stilust szeretem). A vegjatekban lorraine/progetto, vagy ha a varosban voltam defender.

    Nekem 50 csata kellett az 1 Prestige eleresehez (30500 pont). Atlagosan 635 pontot szereztem, de ez drasztikusan jobb volt az utolso napokban.
    Atlagosan 23 perc volt egy csatam, es osszesen majdnem 19 orat jatszottam, hogy elerjem az 1 prestige szintet. Tabornoki rangot csak 4szer ertem el.

    Legtobbszor golddal lottem (kiveve, ha kozel volt az ellen es valami konnyu vagy konnyu med tankkal alltam szemben), igy a csatak altalaban vesztesegesek voltak, -10.000 de volt -100.000 is. A het vegen megis +1.000.000 -val jottem ki, mert a szintlepeseket penzzel is jutalmazza a jatek.

    Amire a vege fele rajottem, hogy a foglalast/vedest erezhetoen jobban jutalmazza a jatek mint a sebzest/spotot. Ezert en az "Engineering" kepesseget fejlesztettem 5os szintre mivel ez segiti a foglalast illetve a vedest. Ezt hasznaltam az osszes tankomnal, hogy ez a kepesseg mindenkeppen ott legyen, barmivel is megyek (ezt a garazsban lehet kivalasztani, frontline mod eseten, a felszerelesek mellett jobbra - erre is csak a vegere jottem ra). Erre az utolso par nap vege fele jottem ra es az atlag pontjaim felugrottak 500rol 650re.
    Vedeni meg akkor is megeri, ha lehet, hogy belehalok, viszont erdemes a legkisebb HPju jatekost loni, mert a foglalasi pontok csak akkor vesznek el, ha valaki meghal a korbol. Ha csak belelosz, akkor csak blokkolod 0-10 mp-ig a foglalasat.
    Viszont, mas esetben nem ajanlom a YOLOzast, mert nem eri meg meghalni es alsohangon 20mp-et malmozni az eterben, inkabb visszamentem javitani, ha meg ez akar 1 percbe is kerult.
    Ha volt felhasznalhato tuzersegi csapasom, azt probaltam a vedesre/foglalasra tartogatni. Nagyon szepen lehet vele foglalast resetelni. Mozgo tankokra sose hasznaltam fel, csak a biztosra.

    Masreszt, ha a jatek vege fele lattam meg foglalando teruletet, es viszonylag ures volt, akkor oda spawnolodtam es igyekeztem befoglalni a vedtelen frontot.

    Ha egy front (A,B,C) nagyon nehez es mar masodszor haltam meg es gyengek a csapattarsak stb, akkor a kovetkezo re-spawnnal masik oldalt valasztottam, ami jobban tetszett valamiert, igy en siman elkerultem a befusztralodast. Viszont, ha elve akartam (tehat at akartam volna vezetni) egyik teruletrol a masik frontra, akkor altalaban meghaltam, ugyhogy en ezt nem eroltettem kesobb...

    Amit meg eszrevettem, hogy a vesztes csatak nem voltak annyira idegesitoek mint sima randomban. Sot! Mindegy volt, hogy vesztunk vagy nem, az atlag pontok igyis ugyis jottek, es szamomra csak a prestige elorehaladas volt a lenyeg. De volt olyan csata is, amit annyira gyorsan vesztettunk el, hogy 150 pontot kaptam csak a vegen. Osszessegeben a jutalmazas es a re-spawn miatt, valamint hogy ez nem szamit bele a statisztikakba sokkal jobban tetszik ez a mod, mint a sima random, pedig voltak itt is keserves csatak, kezdo bajtarsakkal, unicum ellenfelekkel.
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      freezer
      • Tankos
      · 6 éve
      Én szenvedtem vele, untam.
      Amúgy, ha meggondolod, 20 óra alatt, amit te rászántál, kb 15 milla kreditet lehet keresni randomban prémekkel.
      Ha ezt 10 alkalommal megteszed, akkor 10 millát keresel 150 milla helyett. Persze a kredit csak egy dolog, csak vmivel mérni akarom, h miért csinálja ezt az ember.
      Én pl a kötvényért akartam, hogy hozzáadjon a licitemhez, de rájöttem kb a felénél, h sokkal jobban jártam volna, ha csak randomozok 10esekkel, mindenesetre már meg akartam csinálni csakazért is a 30as szintet, de soha többet...
      Aminek van értelme számomra az a ranked, pedig az pénztemető, de legalább élvezem.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    bluefoenix
    • Tankos
    · 6 éve
    Frontline pro és kontra tőlem. (Kicsit OFF de már leírtam és kimondom)
    Kontra:

    - Teszt szerveren próbáltam akkor reménykedtem hogy milyen is lesz a szintek beli különbségek, ott nagyon könnyen el lehetett jutni magasra mert a teszt szerveren minden egyes szinthez csak 300 pont kellett vagy kevesebb. Legmagasabb fok mindenhol +4 szintet adott. Tavalyról emlékeztem hogy nem kell sokkalta több az utolsó szinteken, de azért ez most kicsit ütős volt mikor 24-es szintről 25-re Tábornok ranggal nem tudtam eljutni. A számok amik a tavalyi frontlinon voltak azok nem tudom honnan jöttek de ott is 20.000 fölött kellett teljesíteni, emlékeim szerint 28-tól volt 1200 pont különbség.
    - Szakaszoknál nem értem hogy miért kell az embereket Sz*patni, mikor egy 3 fős szakasz, amibe van arty, kiszemelnek valakit az kb instant halál, úgy hogy a valaki nem is tud róla. Hogy 3 bombázás és arty lövés egy Jagtiger 88 kiszedni 12 másodperc alatt meglepő volt.
    - Speciális lövedékeket limitálni kellene... mert itt mindegyik tanknak csak a saját Tierjébe kell hogy játszon és mindenki tud Flankelni.
    - extra büntetés ha van egy inaktív játékosod, vagy kifagy vagy valami. A módba be kéne ültetni egy tényleges WG féle Bot algoritmust ami átveszi azoktól a helyet akik a csata közbe kilépnek, mert "Vérpistike vagyok és 2-szer megöltek és nem akarok várni 3 percet a következő tankra", és mikor egy szakasz csinálja ezt az még rosszabb tud lenni.

    Pro:
    - Ha valaki tudja használni ezt a módot akkor könnyen tudja a 8-as tankokat fejleszteni. Lynx-et kifulloztam és jól is mentem vele, Ferdi is jó volt Stockon, és nem éreztem a power creep tankokkal kell hogy játszak végig.
    - időhiány végett, meg kedvtelenségből nem jutottam el igaz a 30-as szintig de nem egész 20 csata alatt 4-szer lettem Top Tábornok, amikor támadtunk talán egyszer nem jött össze hogy 100 foglalási pontot nem szereztem.
    - nem nyomtam el semmi Boostot a játékhoz, prémium fiókkal is 5 millió, nem prémium tankba ülve és fullosan felszerelt tankokkal (Pót ellátmány ahol kellett) toltam neki, a 9-es kerekeshez nem kell sok XP már.


    Tapasztalat:
    - Akik nem használják a támadás-védés vagy összecsapás módokat azok itt nagy hátrányban vannak.
    - Akik félnek sebzést felfogni az is hátrányban vannak. Ezt a módból én tiltanám az újoncokat akiknek nincs 2 darab Tier 8-as tankja a bérelt tankokon kívül (Újonc programmal már 3 nap alatt ki lehet legalább 1 darab Tier 8-as tankot húzni Boostokkal)
    - Nem vagyok jó játékos, Forró fejű vagyok, és tudok Ragelni, de itt annyira nem voltam kiakadva. Java részébe élveztem, bár a pálya monotonitása kicsit sok volt.
    - És a pályán én minimális változtatásokat vettem észre, az első Iteráció óta (mikor csak Tier 10-be lehetett menni és külön szervere volt és meghívással lehetett csak részt venni rajta kb az az állapotot idézte) egy pár út lezárva de azon kívül semmi komoly változást nem véltem felfedezni
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    perretz
    • Tankos
    · 6 éve
    Volt egy erdekesseg a frontlineban, masnak jelentkezett-e?

    Éspedig az, hogy amikor be-spawn-olt Skorpion-al az "A" szektorba, azonnal spoton voltam. Értem én, hogy gyenge a camoja, de a legközelebbi ellenfél is két dombbal arébb volt. És ez mindig így volt, biztosan nem egy jól bujkáló spoter műve volt.
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      Trevissz
      • Tankos
      · 6 éve
      Felderítő repülő.
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        perretz
        • Tankos
        · 6 éve
        Túl gyakori volt, hogy repülő legyen.
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
        • Tankos
        · 6 éve
        Igen, erre gondoltam én is, de 10-ből 8 szor?
        • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
          charliefirpo_2018
          • Tankos
          · 6 éve
          Én a Skorpióval folyamatosan spoton voltam,a paralámpában már égőt kellett cserélni. Egyébként valami ellenszer a Progetto ellen? Volt hogy ugyanaz lőtt ki 2szer,visszamegyek,spot, mindjárt belém küldött egy tárat
          • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
            charliefirpo_2018
            • Tankos
            · 6 éve
            Másik kérdésem,hogy nem tudom csak nekem tűnt fel hogy a tankjaim mintha lassabban mentek volna mint randomban,nekem ez volt az érzésem,vagy csak a net szivatott megint,egyébként tegnap minden fain volt,egyszer csak valami érthetetlen oknál fogva 999 lett a pingem ami tartott kb 10 percig,utána semmi...
            • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
              perretz
              • Tankos
              · 6 éve
              Puha a talaj és nagyok a távolságok. Főleg nehezebb tankok éppen csak hogy vánszorogtak.
              • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                charliefirpo_2018
                • Tankos
                · 6 éve
                Ez az,pedig IS-3A, 53Tp meg a Skorpió ezekkel toltam tegnap,most hazamegyek Németországból,itt összelövöldöztem kb 900 000 szabad xpt,amit lehet nyolcasból mind kifejlesztem,meg veszek egy pár prémet is aztán úgy megyek neki a következőnek. A T92- vel avval a kicsi meggymagköpködövel egyébként hogy lehetne boldogulni,mert elég mobilis,de kicsi a sebzése
                • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                  geritango
                  • Tankos
                  · 6 éve
                  Ramesz durvan a foglalasokra. Alacsony alfaju tankkal sebzest farmolni eleg meredek, bar lehetetlennek epp nem lehetetlen, de durvan erezni kell, honnan tudsz konstans modon sebezni. Inkabb a cap/decap es spotolasban keresnem megoldast esetukben. Engineer, Inspirer fullra tolva es ugy viszont igen eredmenyes lehet. Vepemenyem szerint.
                • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                  perretz
                  • Tankos
                  · 6 éve
                  Az IS-3A nagyom lassú volt. A Skorpió aránylag jól ment, de mintha még lassabban forgott volna a tornya, de ez valószínűleg azért volt, mert alapvetően pörgősebb a játék.

                  Szabad XP vagy qrvasok arannyal szabad XP-vé váltható XP?

                  A kicsi, gyors tankok nagyon sikeresek voltak, mert jól spotoltak, foglaltak illetve lopták le a kill-t a foglaló tankokról.
                  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                    charliefirpo_2018
                    • Tankos
                    · 6 éve
                    Qrva sok arannyal...
                    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                      perretz
                      • Tankos
                      · 6 éve
                      750k XP átváltható ~21500 aranyért, amikor akciós, ebből kijön kb bármelyik 10-es tank. Ugyanazért lehet kapni, jó esetben 2drb 8-as prémium tankot. Nem tudom, hogy kinek ér többet egy 10-es, mint 2drb 8-as prémium, amikor előbbit játékkal ki lehet váltani.

                      Az én javaslatom az, hogy free-t csak arra használj, hogy a frissen vásárolt tank használható legyen (általában lánctalp, torony, agyú), így nincs szükség többre mint 150-200k két-havonta (nekem kb ennyi egy ág, kivétel pl a mostani kínai akció, mert egy hétig csak frontline ment, de így is hamarosan meglesz a WZ-11 5A).
                      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                        charliefirpo_2018
                        • Tankos
                        · 6 éve
                        Első gondolatom az Object 705 volt,kifullozni,meg van két nyolcas amihez már nem sok xp kell az egyik a kínai 110 a másik az amcsi T 62 ha jól emlékszem, ez egy táras csoda,a T72DA után jön a sorban,azért egy vagyont tuti nem költök free xpre,hadd maradjon,majd jó lesz később mikor szenvedősebb lesz egy fejlesztés...
                        • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                          perretz
                          • Tankos
                          · 6 éve
                          A 110-re feküdj rá most. A kínai ágra, minden első győzelem utáni, top10 XP-s győzelemre kapsz egy 3x XP-t (75 darabot). Két hét alatt lett meg a 5-ösből a 9-es, és még mindig van 19drb szorzó, ebből meglesz a 10-eshez szükséges XP kb fele.
                        • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                          charliefirpo_2018
                          • Tankos
                          · 6 éve
                          T 69 akart volna lenni, csak elirtam
                          • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
                            charliefirpo_2018
                            • Tankos
                            · 6 éve
                            Viszont most nézem a Skorpion Gézával egész jól lehet keresni,főleg ha 2000 környékén sebzel...Ami nem olyan egyszerű,de nem is lehetetlen szombaton egy IS-7 is áldozatul esett,nem tudom hogy de piszkos jól sikerült eltalálni a haspáncélt Empire Borderen
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Nagycira
    • Tankos
    · 6 éve
    A győzelem nem akkora tényező ebben a játékmódban, ezért is volt mérgelő támadó oldalról hogy van még 10+perc és kilövik a célpontokat, pedig annyi idő alatt sok mindent el lehet érni nem mindegy hogy hadnagy vagy örnagy előrehaladás szempontjából...
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Tyrannus9
    • Tankos
    · 6 éve
    Ezzel nem is lenne baj, ha a csapatok 60%-a nem lenne sík hülye. De amíg nem képesek a minimap alapján a legalapvetőbb információkat sem leolvasni felesleges erőlködni. 27-es szinten vagyok, de már feladtam, majd a kövi szezonban folytatom.
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      Sztyopa
      • Tankos
      · 6 éve
      Egy kis apró kérdés:

      Te a csapatok 60, vagy a 40 százalékában vagy?
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        Tyrannus9
        • Tankos
        · 6 éve
        Jogos kérdés. Inkább a 40-ben, persze én is gyakran hibázok/nem figyelek/fáradt vagyok. Félreértés ne essék, imádom a Frontline-t, csak néha fárasztó, hogy a többiek nem értik amit mondok. (Persze ki tudja, hányan beszélnek a csapatból angolul. )
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    NooBiA
    • Tankos
    · 6 éve
    ...tojok a rankokra, ha nem élvezem, mert ugyanaz a pálya, ugyanúgy védekezés mindig (10/8)... tolja fel a seggébe a wg a jutalmait... tojok rá...
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    NooBiA
    • Tankos
    · 6 éve
    Elég volt ebből a módból... állandóan (10/8) védekezés...mesterkélt mód... semmi több... irány a normál csata...
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      MDavid1995
      • Tankos
      · 6 éve
      Nem a win/lose számít a szinthez. Egyedül a rank lényeges abban meg nem akkora tényező a dolog, hogy győzelem/vereség.
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        FleiszG
        • Tankos
        · 6 éve
        Egy baj van hogy az XP/kredit függ a wintől.
        • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
          perretz
          • Tankos
          · 6 éve
          A csatak kb 70%-ában veszítettünk, de így is lett kb 9 millió kreditem.
          • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
            Wlanseraf
            • Tankos
            · 6 éve
            Kredit nem függ a win/loss-tól nem? XP igen.
            • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
              geritango
              • Tankos
              · 6 éve
              Persze, hogy fugg. Ugyan az a szorzo ervenyes, mint random csatakban.
              Az elorehaladasnal nincs lenyege. Vesztes General ugyan ugy 1200 pon, mint a gyoztes General.


              Igy is ordas mod picsogast eredmenyez, hat meg ha az elorehaladasnal is eletbe lepne a szorzo win/lose eseten...




              Fasza ez a jatekmod egyebkent, de szemely szerint a vegere meguntam az egeszet. Lehetne meg ket palya (egy teli es egy sivatagi) mert ez 10 heten keresztul kemeny lesz...
            • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
              perretz
              • Tankos
              · 6 éve
              Szerintem a kredit függ a nyeréstől. Mondjuk ezt csak sejtem, leírva sehol sem láttam, de jellemzően sokkal jobb volt egy nyertes csata hozama, mint egy vesztesé.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    ______Pistike______
    • Tankos
    · 6 éve
    Miért nem olvastatok el jobban ? Maximális tekintélyt el lehet érni SZeptembertől -Novemberig..Február ,maximális tekintély =III :Március=IV :Április=V : Május=VI "Június=VII : Július=VIII : Augusztus=IX :Szeptembertől Novemberig X-es ,ha egyik hónapban kimaradtál ,kilehet pótolni a következő hónapokban is . Hogy nem éri meg ? 16 milliót gyűjtöttem össze és én is dolgozom....
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      czirjakjozsi
      • Tankos
      · 6 éve
      Akkor én rosszul érzem azt hogy a kilences tankhoz kell 10 tekintély +15???
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        Tökfilkó2017
        • Tankos
        · 6 éve
        15 presztízs pont kell a titkos 9-es tankhoz. Ha neked az a legfontosabb, akkor legalább 8-as prestige szintre kell eljutnod. Ez ad 17 pontot, amiből 15-ért kiválthatod a 9-es tankot.

        https://www.wotinfo.hu/index.php/kunena/jatekmenet/2610-frontline?start=90#gallery-1

        Ha eljutsz a p 10-ig, akkor lesz még 12 pontot, a 3-ból bármelyik tankot választhatod mellé. Vagy beváltod aranyra, ha nem kell több tank.
        • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
          czirjakjozsi
          • Tankos
          · 6 éve
          Na akkor légyszi mond el hogy hol tudom pontosan elolvasod ezt mert nem találtam vagy csak átsiklottam felette szóval ha megvan a 10 szint megtudom szerezni a kilences és a nyolcas tankot is? Mert az nekem túl könnyűnek tűnik
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    ticsungg
    • Tankos
    · 6 éve
    Engem csak az érdekelne (már ha tudja rá valaki a választ, hogy ha eljutok a 20-as szintig most, akkor a következő, márciusi frontline-ban, vajon 20-as szintről kezdem, vagy újra vissza fogok esni 1-esre?
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      Tankpeti
      • Tankos
      · 6 éve
      Ugyanonnan folytatod.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Marcus
    • Tankos
    · 6 éve
    Igen dolgozó nem dolgozó,Valakinek számít valakinek nem,nem mindenkinek van ugyan annyi ereje a munka után mint másnak,plusz a folyamatos vereség egy idő után elveszi az ember kedvét.Plusz én is sebeztem már 10 000 hp felett,és csak két tankot használtam,de mégse kaptam meg a legmagasabb rangot ahol 1200 pont járna,más sebez 7000 és eléri.Ez érdekes,de az a baj itt az oldalon,hogy soha nem volt,és nem is lesz egyetértés.Mert ha másnak valami nem megy,ugyan már pedig tök könnyű elérni,nekem is sikerült,meg nekem is.Érdekes egyszer nem lehetne egy másik ember szemével nézni a dolgokat.Ha rajtatok múlana ebben a játék módban is azt lenne aki elérte a 30-as szintet utána a többinek legyen felemelve pl a 30-as szinthez keljen 2900 pont,aki azt is eléri,emeljük még,nehogy másnak is jó legyen.Miért kell ennyire negatívnak lenni?Ha én elérném,és más azt írja de nehéz megcsinálni 30 ig,nem fog menni.Nem írnám neki,hogy pedig tök könnyű,és tudjátok miért?Mert nem látom át a helyzetét,szakadozik a nete,gyenge a gépe,esetleg amire senki nem gondol lehet hobbiból játszik de szegény ember beteg,vagy azért nem sikerül neki,mert stresszel más gondjai vannak,és még sorolhatnám.De tudom mi lenne a válaszotok,mert már kitapasztaltam,azok az emberek ne játszanak,keressenek más szórakozást.Az meg se fordulna más fejébe,hogy nem 6 vagy 7 napig kellene ennek a frontline módnak tartani.Részemről OFF a téma.
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      Caesar_cart
      • Tankos
      · 6 éve
      Na tessék.
      Nem mondta senki, hogy könnyű, azt sem, hogy akinek nem sikerült az hagyja abba az egészet.
      Pusztán annyit, hogy az én dolgozok az hülye kifogás.
      Lehet azt is mondani, hogy nekem sajna gyengén megy, ezért nem sikerül. Tudtok segíteni?
      Igen tudunk, neked is. Először is a rangokat tekintve tökmindegy, hogy nyersz-e, mert arra nincs semmilyen szorzó. Így ezen kár volt idegeskedni. Plusz ha pl. egyedül behúzol egy cap-et, kb. egy egész rangot fejlődsz rögtön. Persze nem sűrűn sikerül, de érdemes maxra húzni azt a skill-t, és ha van rá mód foglalni.
      Illetve minden pályán vannak kulcs pozíciók amit támadni/védni kell, hogy kontroláld a foglaló köröket. Ha ezt tudod, rettenet megnehezíted az ellenfél dolgát. Én nem egyszer flank-eltem 3-4 ellenséget, hogy velem foglalkozzanak ne a cap-el. Ha kibírtam 30-40 mp-ig. mindig behúztuk.
      De millió praktika van ami segített, így "százados" rang alatt talán csak egyszer jöttem ki még a hét elején.
      De persze ezeket megkérdezni hülyeség. Inkább bujjunk a mindenki minket bánt, meg az én dolgozok, meg az összes kifogás mögé...
      Szólok, senki nem szólta le azokat akiknek nehezebben megy. Sőt én "azt szoktam meg az oldalon", hogy ha segítséget kér valaki, akkor annak sokan segítenek.
      De sorry, a rinya amit letoltál az sehová sem vezet és még felettébb idegesítő is.
      Szóval kérd és segítünk, és ne gyere azzal, hogy tőled bárki is sajnálná a sikert, mert ez nem igaz.

      Szóltam, AVE !
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        Freepunk_Hun
        • Tankos
        · 6 éve
        Akkor én most megragadom az alkalmat, és segítséget kérek jómagam és biztosan sok más kolléga nevében is. Akiknek jól megy, és idejük is van, egy kósza pályaelemzést összehozhatnátok. Persze tudjuk, nincs tuti recept, de sokunkra ráférne pár jótanács a pályákkal és a lehetőségekkel kapcsolatban. Ha csak annyi is, hogy egy gyengébb játékos hová kempeljen a nehéztankjával, hogy kettővel többet tudjon sebezni mint eddig .....
        • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
          Tökfilkó2017
          • Tankos
          · 6 éve
          Ha vennétek a fáradtságot, és megnéznétek a Frontline nevű topic-ot, akkor mindjárt egyszerűbb lenne mindenkinek.
          https://www.wotinfo.hu/index.php/kunena/jatekmenet/2610-frontline?start=90#287166
          Vannak írások és videók is a játékmódról, és plusz segítség hogyan lehetsz tábornok!

          Bővebben: Azt kell eldönteni, hogy mi a cél a játékkal?
          Ha tábornok rangot szeretnél, akkor segíts a csapatnak. Vannak konkrét tippek a topic-ban. Főleg bázis foglalással.
          Ha nyereménytankot szeretnél, akkor 4 presztízs szint után tiéd lehet az STA-2. Szóval nem kell 10 hétig küzdeni. Ha másik tank érdekel, akkor többet kell teljesíteni. Én már csak közepes tankkal megyek, a TD-t el is adtam, 8-as light-om meg nincs. A mozgékony tankok nagyon fontosak a nagy távolság miatt. Rengeteg időt veszítesz, ha lassú tankkal mész. VK100-zal én már csak tudom
          Nehéz tankkal a legelején tudsz eredményes lenni, mert akkor nem kell messze menni, vagy ha védőként a bázist véded.
          Ebben a játékmódban a klasszikus camp-elés nem működik az ágyútűz és a légicsapások miatt. Sokszor kiszedtek a szikla vagy épület mögött is. Mozogni kell.
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      czirjakjozsi
      • Tankos
      · 6 éve
      Pont azért van ennyi ideig mert így legalább játszanak vele és nem csömörlik bele senki. Ha folyamat lenne felborul a az mm mert mindenki a nyolcas tankot itt húzná ki és ide járna kreditet farmolni.. pont jó ez a követelmény sem vészes.
      Szerintem a wg-nek nagyon régóta nem volt ennyire megfontolt és jó húzása mint a jelenlegi frontline
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
      • Tankos
      · 6 éve
      Merthogy nem a sebzésre adja főleg a rangot, hanem a foglalásra/védésre.
      A sebzésre is ad de kevesebbet.
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        ______Pistike______
        • Tankos
        · 6 éve
        Féligazad van ,mert ha a sebzést folytonosan a védekezésben csinálja és jól csinálja valaki ,garantáltan az első 3-4 percben ezredes lehet meg ha a támadást fedezi/ott van, akkor ugyanolyan könnyen halad és ezt csak úgy, ha ott van a közelben .Itt el kell felejteni a lusta nehezeket ,az AT15-t meg az arty-t .Gyáváknak ez a játékstílus nem előrehaladás a többinek vele játszani ,agyláz .

Téma: OFF topik

    • Sixtyfeetofbridge profilkép
    • Dühöngő (2)
    • Ez inkább szomorkodó poszt,  mert nem olyan...
    • Írta: Sixtyfeetofbridge
    • 14 órája 6 perce ezelőtt

Téma: Minden egyéb WOT

    • RockyRuciano profilkép
    • Csak egy kérdés (2)
    • Játékstílus kérdése. Ha meg tudod csinálni,...
    • Írta: RockyRuciano
    • 1 órája 17 perce ezelőtt
    • bobitusz profilkép
    • SEGÍTSÉG! #2
    • Alapból a jobbegérgombot kell nyomva tartani.
    • Írta: bobitusz
    • 5 napja 17 órája ezelőtt
    • RockyRuciano profilkép
    • Csehszlovák harckocsik
    • Ah, a Skoda T27-hoz hasonlítani a régi TVP...
    • Írta: RockyRuciano
    • 1 hete 1 napja ezelőtt
    • green.rebeca profilkép
    • Bónuszkódok
    • sziasztok. kérlek valaki írja alá nekem a...
    • Írta: green.rebeca
    • 1 hete 3 napja ezelőtt
    • dobilaci profilkép
    • Olasz harckocsik
    • Pont ma gunmarkoltam le a Progetto 66-ot,...
    • Írta: dobilaci
    • 1 hónapja 4 hete ezelőtt

© 2025 WOTINFO. Minden jog fenntartva.