Versenyeztettem a char future-ral- A char nyert, pedig abba 1 skilles legénység volt, pániklámpa nélkül.
(Igaz így óvatosabban is játszottam.)De még így is elég nyerő a Burask winratje. (A 4vereségből 2 a totál agyhalott csapatnak -is - köszönhető. 1-nél meg himmelsdorfra dobott 10esek közé. Ott annyi előnye volt a mozgékonyságnak, hogy egyedüliként túléltem, és foglalással vesztettem kb 8 ellenfél ellen. ők nem mertek rámjönni a hegyre, én nem mertem kilövetni magam).

- {"set":null,"list":null}
-
Ez a hozzáadás vissza van vonva.1 skilles legénységgel el se indulok
A Char Future-al ezek voltak az első köreid, ugye? És a Barackkal?
- {"set":null,"list":{"2":1}}
-
Ez a hozzáadás vissza van vonva.A char-ral nem az első körök voltak. Az a "fizetős" Battle Pass felénél lett meg. (A Battle Pass-on így múlt héten végig értem. "aranytankokkal" azért gyorsabb, mintha pl a46-tal erőlködnék.
A Barack 7vége óta van meg, de kisebb profilon már játszottam az amx12-es ággal, így nem kellett a nulláról indulnom harceljárások tekintetében. (És abba ment a korábbi char-os legénység, ami 3- 4 skilles) Pont poénból osztottam meg amúgy, hogy a szerencse forgandó, mert a jobb legénységgel max világoskék wn8-am volt egy-egy nap a char futur-ral.
- {"set":null,"list":null}
-
Ez a hozzáadás vissza van vonva.az A46-tal is lehet top 3-ba kerülni xp alapján és akkor ugyanannyi BP pontot szerzel, mint bármilyen "aranytankkal". Meg akartam venni a Barackot, mert sztem jól ellennék vele és nem is drága más prém 8-asokhoz képest, de nem érdemli meg a WG a rávalót az utóbbi hét szopórollere miatt. Inkább várok vmi 30%-os kupont és goldot veszek akciósan
- {"set":null,"list":null}
-
Ez a hozzáadás vissza van vonva.goldot még 2-3szor vettem, akkor is csak haladásgyorsításra. (Szabadtapasztalat váltáshoz.) Pl IS-7-hez nem volt türelmem az obj257-tel még 150-200 csatához. (Pontosabban nekem lett volna, de egyik családtag, hogy odaférjen a géphez inkább kiperkálta a hártalévő csaták árát goldban.
)
- {"set":null,"list":{"3":1}}
-
Ez a hozzáadás vissza van vonva.Battle Pass-on miután meg lett a char kimaxoltam az 550 pontját, aztán dupla vagy semmi alapon a napi első 2-3 csatát is ezzel mentem a napi küldik miatt. Így ha szerencsém volt 2-3 csatából kijött annyi, mintha 7-8-at csinálnék olyannal, amit még nem maxoltam ki.
- {"set":null,"list":null}
"You've been thunderstruck."
TierX szinten ...