Legénység: 5 fő (parancsnok, vezető, lövész, rádiós és töltő)
Felszerelés kategória: Mobilitás
Szerepkör: Univerzális közepes tank (olyan jól kiegyensúlyozott jármű, amely sokféle harci küldetést képes végrehajtani, könnyen alkalmazkodva a térkép sajátosságaihoz és a taktikai helyzethez)
Panter 2, panter 8.8 és panzer 58 mutz a német közepes tankok 120 mm torony front. M48a2 254 mm torony egy nagy kupolával. Wg kicsit bele kéne húzni wg módra. Adok egy jó tippet : super panter: torony páncél 250 mm. Ágyú süllyedés 10-12 fok. Tárás ágyú aminek az alap lőszere nem üt be semmit ezért "gold" lőszerrel kell használni.
Nekem régebben az Eagle 7 (M-26 Persing klón) tank a kedvencem volt, nagyon sokat játszottam vele tier7-ben.
Viszont egy kb. másfél-két éve megváltozott a tier7 MM-je. Amíg régen elég sokat ment tier 6-osok ellen és a saját tierjébe, most szinte csak tier8-as csatákba dobja be az MM, ahol néhány túltolt tier8-as prém ellen már szinte semmit sem tudnak a t7 tankok csinálni.
Aki meg akarja venni ezzel mindenképpen számoljon.
tornypáncélzat: 200mm (???!!!!) Jól van WG, ülj le egyes! Ki az a barom, akinek ez egyáltalán eszébe jut? Ezek tényleg degeneráltak. Tier 7-ben egyetlen heavy tanknak sincs ilyen jó tornya, csak a buffolt Tiger-nek....meg a T29-nek
olvastam, de ha te lennél a WG, te is ilyen kezdőparamétereket küldenél tesztre? Tökéletes példa a cseh 7-es med. Ha 150mm-vel indulnának, már akkor is előnyben lenne hozzá képest.
Black Prince: 240mm, O-Ni: 200mm, T29: 280mm, Vz: 200mm, ezen felül még van legalább ennyi (ha nem 2x ennyi) aminek 100-150mm, viszont az effektív armor 250-350mm körüli.. attól, mert papíron valami OP még nem jelenti azt,hogy a gyakorlatban is OP
nem mondtam, hogy OP lenne, de azért nem érzed nevetségesnek, hogy itt most egy medet hasonlítgatunk HT-kal torony páncélvastagságban és alig van pár, ami jobb, sőt a többség még gyengébb is. T7-ben 250-350 effektív a fentieken kívül, mesélj még! Végigpörgettem a tanks.gg-t pont egy sincs, medek között a T34-1-nek van 200 körüli effektívje és az Eagle 7-nek van akörül, mint amit állítasz, de az bevágható simán a széleken 150-es átütéssel. TD-k között akad pár 200 feletti effektív, de ott nem beszélünk toronyról, szóval nem releváns, de ha azokat is ide számoljuk, akkor is a tier legpáncélozottabb tornyai közt van és még lesz hozzá mobilitás és oroszokhoz képest elég engedékeny gundep is. Már látszik amúgy, hogy a WG szépen elkezdte felhúzni a csőlehajlásokat, apránként évente 1-2mm-rel emeli azon nemzetek újonnan bekerülő tankjain, ahol eddig 5 fok volt.
"T7-ben 250-350 effektív a fentieken kívül" -> "ezen felül még van legalább ennyi (ha nem 2x ennyi) aminek 100-150mm, viszont az effektív armor 250-350mm körüli.."
És egyébként honnan tudod, hogy nem kvázi egy heavy lesz csak a wg random úgy gondolta, hogy medként kerül be a játékba? Nem egy olyan tank van, ami nem abban a szerepkörben játszik, amit kapott.. pl.: Leopard nem egy yolo med, inkább egy sniper tank (td), pont, mint mondjuk a grille, míg egy E3 vagy 268 pont nem egy sniper TD hanem inkább egy assault HT.. vagy a 430 ami inkább heavy, mintsem med.. a játékosbázis 99%-a ott tart, hogy ami td az hátul kempel, ami med annak meg el kell mennie yolozni meg meghalni.. hányszor megkaptam már a hátul kempelő E3-268-aktól, hogy én núb med vagyok leopard-dal, mert -2 armorral nem elől vagyok, hogy nekik jó legyen
Battlefield 2D style
"You've been thunderstruck."
TierX szinten ...