Jelenleg

39
látogatónk van

Arty használók topic-ja

4 éve 7 hónapja #290277 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin

Hogy lehet ilyen gyorsan mozgatni a tüzérnézetet?
arty célzás


Beállítások/irányítás/ jobb oldalon egér, negyedik csúszkát húzd jobbra
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292448 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Arty használók álma : 5 looser egymáshoz közel--majd szétszóródtak egy kicsit de 2156 sebzés és a bootstereknek köszönhetően 12369 XP
A végső jutalom : kifejlesztve a X- es francia arty

[attachment=41719]shot_007.jpg
[attachment=41721]shot_008.jpg
[attachment=41720]shot_009.jpg
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293091 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Ez a tier X-es lengyel heavy 60TP a 152 mm-es ágyújával, 250 mm-es átütéssel lehet, hogy még mindig az asztalt csapkodja dühében, hogy hol lehet eltalálni egy arty-t, aminek mindenhol 50 mm-es a páncélzata, hogy ne vigye át a páncélt.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294110 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Üdv! A legutóbbi frissítés óta ilyen a célkereszt - el van csúszva - csak artyknál, próbáltam szerver oldali célkeresztet ki/be kapcsolni, próbáltam a ballistic módban is, ugyanilyen. Semmilyen mod nincs felrakva.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294123 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Sziasztok német ágon a hummel-nél tarok az utánuk lévőkről írnátok pár szót megéri kihúzni szenvedős stb? Igazság szerint én a kampányok miatt játszok velük de eddig a grille és a hummel kiválóan szerepelnek :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294124 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Szia!
Előnyök: pontosak, ha betalálnak mindent felperzselnek, szétcincálnak, ha nem találnak be, a splash-től halnak meg. :-) Talán az egyik legnagyobb halálosztók a mai napig a nerfelések ellenére is, ha megérzed a stílusukat, oriási élvezet játszani velük.

Hátrányok: Hummelhez képest már lomhák, lassúak, az egyik leglassabb töltési idők a többi vonalhoz képest, de gyorsítókkal, direktívákkal használható. a nyolcassal például mire elvánszorogsz valahová, netán domb is van közben, elunod az életed.... Összességében viszont megéri kihúzni öket, jó kis sebzés átlagokat lehet velük pörkölni.

Egyébként én mind közül még mindig a Hummellel élvezem a legjobban, egy kis alattomos g@ci gépezet! :D :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Henrik8511

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294125 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Német ágon a tier 7 G.W. Pantherig érdemes csak elmenni, mert utána olyanok jönnek, amiknek nagyon kicsi a horizontális lövegmozgatási szögei, meg sokkal ritkábban is lőnek, mint a tier 5-6-os német arty-k. A német artykkal tier 7 felett tényleg nem élvezetes játszani. Ha élvezetből akarsz artyzni, szerezd be valahogyan a tier 5-ös francia prém arty-t, a leFH18B2-t, más néven löfos arty-t, na avval tényleg szórakoztató meccseket lehet játszani. Ha viszont kampányok és küldetések miatt akarsz csak artyzni, ajánlom kifejleszteni az amerikai ágat, a tier 5-ös chaffe-ból tudsz átmenni az arty ágra, a tier 5-ös M41-re, ezen az ágon a tier 6-7-8-9 mind nagyon jó arty, a tier 7-8-9 a saját tierjükön belül a legjobbak, a tier 9 M53/M55 pedig az egész játék legjobb artyja, ez kelleni fog a kampányokhoz és még élvezetes is vele játszani. Nagyon nagy a lövegmozgatási szöge és gyorsan is megy, 56-al száguldozik, ami egy artynál hihetetlen gyorsnak számít, összességében nagyon megéri eddig kifejleszteni az ágat. A tier 10-es T92 HMC-t viszont nem érdemes megvenni, ha csak kampányokhoz kell arty, az csak ilyen arty buziknak való, mint én is vagyok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, Henrik8511

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294128 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Egyet értek az előttem szolokkal.
Arty ágak:
Német: Csak a GW Panther-ig. Utána kis lőszög.

Orosz 7-9-ig olyan mint a toronyóra: Ritkán üt, de akkor nagyot. Kis lőszög, baromi pontatlan... X az gyors, gyorsan tölt, pontos, jól szűkül, de keveset sebez.

Francia: Mindegyik jól mozog. Olyan franciás a találata... Akarom mondani: Találatlansága... Nekem a 6 tierű tetszett a legjobban. (Bár azzal se találtam el semmit, de lehetett vele spottolni és futni...) A 9-10 az forgótornyos. (Azért nehogy azt hidd, hogy sokat számít. Egy teljes tárazás alatt nem tud körbefordulni...) A X az táras, szerintem nem éri meg kifejleszteni. Okés, ha betölt (50 mp), akkor 5 mp-két küldi a 3 stukót, amiből 200 méterenként egyet melléküld. (200 m alatt általába eltalálja az álló tankot. 200-400 m már egy-egy stukót melléküld a tárból az álló tanknak. 400 m fölött már inkább kettőt. 600 m fölött meg csak, akkor próbálkozz, ha nincs közelebb célpont.) Sebzése olyan 300-400 Hp között mozog 6-ostól... Az összes Franciának kicsi a pless köre. Francia artyknak van még egy undorító tulajdonsága: szinte minden tankba más típusú legénység kell. PL: A 8 és a 10 legényei megegyeznek, de most a kilenceshez sorozol egy rádióst amit aztán hagysz veszni...)

Ami: A WOT legpontosabb arty ága. Már a 6-os is élvezhető. Hiába dobálja +2 tierbe, még ott is bosszantó tud lenni. A csúcs az a kilences. A tízest csak funra fejleszd ki. Elvileg ez a legnagyobbat sebző Arty, de ennek megfelelően a pontossága hagy némi kívánni valót.

Angol: Régen a FV304 volt a közép tier réme. Mára azért nerfelték rendesen... Ezidáig csak eddig jutottam ezen az ágon, de Ami és Orosz X arty mellett a Conky áll még a dobogón.

És még egy arty paraméter: Az oroszok 7-9-ig lőnek a legmagasabb ívben. (Ezáltal a leglassabb is a lövedékük, de ők azok akik a várfal mögül is képesek kilőni az ellenséget.) Utána Angol, Ami, Német, Francia, már egyre laposabban lő.
Franciáké az egyetlen prém arty (Jó, jó, a tier III-as Sexton I-en kivül.) Funra nagyon jó, egyetlen baja, hogy a legénysége nem kompatibilis a 8, 9, 10 artyikkal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294143 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Köszönöm az infókat másik accon leteszteltem az Amerikai ötös artyt Grilléhez képest nekem úgy tűnt mintha lassabban szűkülne bár a grillémbe 2 skilles biás legénység van az amcsiba meg alap 80% os ennek ellenére pontosan célba talált.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294144 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Írtam egy Ticketet a Supportnak, megjöt a válasz: Sokan jelezték ezt a hibát, a jövőben fogják javítani, addig is vegyem 100%-ra a 3D beállításokat......(Eddig is azon volt......)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294146 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Én az Angol hatost úgy ahogy van eladtam a ..csába, az 5 vonal közül a legeslegszarabb példány, kiidegelt rendesen amíg húztam vele a hetest..... hát több mint 6 másodperces szűküléssel menjen az anyjába! :D Mire becéloztam valamit, vagy már messze járt, vagy szétesett a célzókör és kezdhettem elölről, és akkor már megint messze járt minden..... pokoli időszak volt.... :p

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294150 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Én az Angol hatost úgy ahogy van eladtam a ..csába, az 5 vonal közül a legeslegszarabb példány, kiidegelt rendesen amíg húztam vele a hetest..... hát több mint 6 másodperces szűküléssel menjen az anyjába! :D Mire becéloztam valamit, vagy már messze járt, vagy szétesett a célzókör és kezdhettem elölről, és akkor már megint messze járt minden..... pokoli időszak volt.... :p

Nem volt ez mindig így. Én még játszottam a nerf előtt, alatt és után...
Idáig reménykedtem, hogy egyszer még visszakapja a pontosságát. De úgy látszik a WOT-ban mindig csak esik a csillaga egy egy tanknak, akár milyen jó volt...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294155 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Egyet értek az előttem szolokkal.
Francia:
A X az táras, szerintem nem éri meg kifejleszteni. Okés, ha betölt (50 mp), akkor 5 mp-két küldi a 3 stukót, ...

Még az arty átalakítások előtt volt 4-5 másodperc a lövések közti sebesség, most már 10.
A 9-est nagyon szeretem, mert bár kicsiket lő, de azt gyorsan, így gyakran tudok kábítani.
A 10-es annyira nem jött be, mert a hosszú lövések közötti idő alatt gyakran már elmennek a célpontok és akkor vagy várok még, hogy hátha feltűnik valaki, vagy elkezdek tárat cserélni 50 másodpercig. Ha kívánságműsor lenne, akkor örülnék, ha a 10-est lehetne használni egy lövéses üzemmódban, némileg felbuffolva az értékeit a 9-eshez képest...de hát nem kívánságműsor. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #294157 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Egyet értek az előttem szolokkal.
Francia:
A X az táras, szerintem nem éri meg kifejleszteni. Okés, ha betölt (50 mp), akkor 5 mp-két küldi a 3 stukót, ...

Még az arty átalakítások előtt volt 4-5 másodperc a lövések közti sebesség, most már 10.
A 9-est nagyon szeretem, mert bár kicsiket lő, de azt gyorsan, így gyakran tudok kábítani.
A 10-es annyira nem jött be, mert a hosszú lövések közötti idő alatt gyakran már elmennek a célpontok és akkor vagy várok még, hogy hátha feltűnik valaki, vagy elkezdek tárat cserélni 50 másodpercig. Ha kívánságműsor lenne, akkor örülnék, ha a 10-est lehetne használni egy lövéses üzemmódban, némileg felbuffolva az értékeit a 9-eshez képest...de hát nem kívánságműsor. :)

Ilyen régen játszottam volna vele...:oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #295072 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Német és angol tüzérséget húzom és elég jó velük a játék.
Azóta kevésbé probléma ha egy két csapat társ kamikazét játszik legalább fel spotól pár potenciális célpontot XD Csak 1 idegesítő dolog van ha tüzérrel játszok mégpedig a hátra osonó arty vadász EBR-ek. És nem utolsó sorban arra is jó hogy megtanuljam melyik útvonalat válasszam magamnak ha épp a nehéz tankjaimat viszem csatába.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.