Jelenleg

29
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

3 éve 2 hónapja #301084 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Sziasztok!

A T_T_K klán szeretettel várja azoknak a játékosoknak a jelentkezését, akik szeretnének egy aktív, cw, sh orientált klán tagjai lenni.

Klánunk, döntő többsége 20-25 év körüli, egyikünk se főállású Wot játékos, meg fogjuk érteni ha nem érsz rá játszani! Szeretnénk viszont, ha havonta 100 csatát játszanak le, legalább 1000 WN8 hatékonysággal a tagok és lehetőségeikhez mérten vegyenek részt a klános eseményeken.

A CW-n és SH-n való részvétel elengedhetetlen feltétele a megfelelő tank állomány!

Tier 8-as tankok közül minimum 1 megléte: SU-130 PM, Progetto-46, 703 II., Somua SM, EBR 75 FL, Defender, LT-432, Bourrasque, CS-52 Lis , Caernarvon AX, ELC even 90, T26E5.

Tier 10-es tankok közül minimum 1 megléte: Obj. 140, Obj. 277, S. Conqueror, T110E3/E4, Conqueror GC, EBR 105 (A CW reward tankok és a kampány jutalom tankok közül, ha van tank, akkor fogunk neki örülni, de ezek megléte NEM feltétel)

Amennyiben nem áll rendelkezésedre a felsorolt tankok közül egyik se, de belátható időn belül meg tudod szerezni őket, várunk Téged!


Szeretnénk elérni azt, hogy naponta tudjunk nyomuláson részt venni, ehhez viszont több játkosra van szükségünk!

Mivel a tier 8-as SH a kredit farmolásról szól, szeretnénk ott is nagyobb sikereket elérni ezért várjuk taktikusok jelentkezését is!

Amennyiben csatlakozni szeretnél hozzánk, keress itt vagy játékon belül: pannoniacaptain

További szép napot kívánok a klánunk nevében!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301152 Írta: steelsniper2015
Megválaszolva: steelsniper2015
Sziasztok
Steelsniper vagyok 2015 óra játszom a játékkal azóta több mint 20.000 csatát tudhatok magam mögött. Középszerű játékosnak tartom magam, megvan a rutinom de vannak hiányosságok mellette.
Célom hogy fejlődjek és jobb lehessek, jobb döntéseket hozzak. Elítélem a gold lőszert, így én nem is használom ami kihatással van a teljesítményemre is. Ezt csak azért tartom fontosnak megemlíteni, mert a stock tankok és bizonyos tankok kifejlesztve is, nehéz ellelfeleket kapnak magasabb szinteken.
Persze ez egy saját vélemény illetve döntés, neked szíved joga úgy játszani ahogy jól esik!
Személyes értékelésem 4300 körüli és haverommal aki hasonló stattal rendelkezik (kicsit magasabb) egy klánt hoztunk létre. Ide szeretnénk játékostársakat toborozni, ahol egy kellemes és komoly közeg fogadna, ahol nem vérre megy ha elrontunk valamit hisz ez egy játék, de mégis igyekszünk a legjobbat teljesíteni, ha már csináljuk csináljuk rendesen.
Rólam azt érdemes még tudni hogy nagy vágyam egy wotos youtube csatorna, tehát a klánnal ilyen tervek is szóba jöhetnek, persze nem kötelezően.
Szeretném elérni hogy a klánom tagjainnak mindig legyen kivel szakaszban játszani, illetve tudjunk kláncsatákat is vívni.
Egy kötelező elem van, legyen egy használható mikrofonod amin keresztul nem "sziszsziscmasvncbllcfbcfghvbl" hallatszódik:D
Célom hogy egyszer nyerhessünk egy Chieftaint:D
Ha úgy érzed ez lenne a megfelelő klán számodra akkor jelezd felém és üdv a csapatban.
Klánunk a Tarczay Ervin Diákjai (TED_) nevet viseli.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #301185 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Szia, szivetek joga klánt alapitani,de szerintem amit megfogalmaztál nálunk is megtaláltad volna. Egyel fentebb irta a parancsnokom a toborzót, minden kritériumot megtalálsz benne amit leirtál.amúgy korrekt szöveg,szépen megfogalmaztad,gratulálok. Nagyon nehéz manapság egy jó csapatot összerakni,pláne ha a csapattagok le sem sz@rják a meghivót ha kapnak. Nálunk is volt ilyen de már máshol töltik a napjaikat. Úgyhogy szerintem jobban jártatok volna ha csatlakoztok hozzánk. 

NEEE! Engem már kiveséztetek e-miatt! Ne ess az én hibámba :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, PZoli, charliefirpo_2018, pannoniacaptain

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301296 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Valaki indul ezen a bajnokságon:
worldoftanks.eu...ternal
Szívesen csatlakoznék, ha nincs meg valahol a csapat.
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301301 Írta: ipojan
Megválaszolva: ipojan
Szeretnéd élvezni egy klán nyújtotta előnyöket: "kötelesség útja" dobozok, plusz credit és xp? Mindezt KÖTELEZETTSÉGEK NÉLKÜL? Akkor ezt neked találtuk ki!
Csatlakozz a PIAS - Eszement piások klánhoz! Semmi dolgod nincs utána csak azt kell tenned amit eddig: JÁTSZOL!
Esténként credit és xp boosterek, van discord de nem kötelező. Ha van hozzá kedved és létszám is van akkor klán csaták, de természetesen ez sem kötelező. A klán nyitott (jelentkezésedet senki nem bírálja el, a csatlakozás automatikusan történik). Egészségedre!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #301484 Írta: zolharcos
Megválaszolva: zolharcos
Sziasztok.Tesóm és Én klánt keresünk.  (HUNatesy---zolharcos)Olyan aktív klánt keresünk   (kb:50 aktív fő  )ahol lehet Sh  szakasz  CW  ( kis acountot húzni ) hosszú időt kihagytunk Noobnak  számítunkCsaládos 40+ ok vagyunk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301485 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Szia! Tesókat vár a Tankos Tesók Klánja :D

Amikor nincs maraton, rendszeresen SH-zunk, CW kampányon is részt vettük. Több mint 50 tagja van a klánnak, naponta 3-4 booster megy! Várunk szeretettel titeket! :D​​​​

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hete #301631 Írta: roland.figura
Megválaszolva: roland.figura
Sziasztok!

Szeretettel várunk minden játékost az új magyar klánunkba aminek a neve:Turul Páncélosai.
Remélem minnél többen fogtok hozzán csatlakozni és létre tudunk hozni egy erős és összetartó klánt.
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #301632 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok!

Szeretettel várunk minden játékost az új magyar klánunkba aminek a neve:Turul Páncélosai.
Remélem minnél többen fogtok hozzán csatlakozni és létre tudunk hozni egy erős és összetartó klánt.


 

Már csaknem könnyű volt megtalálni a klánt (8 percembe telt, ez rekordhossz), de az alábbiak hiányoznak:
  1. Klán "tag" (rövid klánnév)
  2. Teljes klánnév
  3. Toborzó/toborzók
  4. Elvárás
  5. Kommunikációs platform
  6. Közösségi elvek
  7. Célok
  8. Mit tud nyújtani a klán
  9. Önreklámozás, kedvcsináló stb...
UI: +1 Milyen megfontolásból hoztatok létre egy klánt, ahova toborozni szeretnétek?
Nem találtatok elvárásotokhoz illőt?
www.wotinfo.hu/...art=60
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #301732 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Sziasztok! 

A Tankos Tesók Klánja tagfelvételt hirdet! 
Jelentkezni itt nálam, vagy játékon belül a másodtiszteknél lehet!

További jó csatákat kíván a T_T_K!

eu.wargaming.ne...94750/
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, charliefirpo_2018, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #301745 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain

Kirakhattad volna azt a faintos képet is főnök!

Ejjj tényleg, na majd legközelebb 
 

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #301775 Írta: gabor.cs
Megválaszolva: gabor.cs
Sziasztok , régóta olvasom az oldalt, nem írtam még ide soha, most regeltem  és szeretnék egy Klán toborzó szöveget belinkelni ide, akkor jó helyen járok ? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #301776 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok , régóta olvasom az oldalt, nem írtam még ide soha, most regeltem  és szeretnék egy Klán toborzó szöveget belinkelni ide, akkor jó helyen járok ? :)
 

Hali,
A legjobb helyen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gabor.cs

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #301782 Írta: gabor.cs
Megválaszolva: gabor.cs
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #301789 Írta: gabor.cs
Megválaszolva: gabor.cs
Köszönöm :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.