Jelenleg

23
látogatónk van

Klánok egymásért

9 éve 4 hónapja #80507 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Hmm.

Nálunk az akadémián november 1-el 49 üres hely lett kreálva (inaktivitás miatt), így a felére csökkent a létszám.

Az MR_ -ben pedig 80-an vagyunk, itt is kb. 15 társunktól váltunk meg múlt héten hasonló problémák miatt.

Itt nem a szemétdomb-kérdés a probléma. Egy kb. 3 éves közös múlttal rendelkező társaság vagyunk, s nálunk minden nap van erőd/csapat, most amíg event van a tier6 cw-re is összejön a megfelelő ember. Hétvégén 2x tier10 cw. Nem rászorulva vagyunk az egyesülésre (hiszen akár az akadémiáról is át tudnánk húzni 20 aktív játékost), hanem tényleg segíteni szeretnénk azoknak, akik nincsenek hozzánk hasonló kényelmes pozícióban.

Az, hogy ki a parancsnok? Nem attól lesz egy klánban jó hangulat, nem attól fog működni, mert van 1 nagyon jó kapitány. Azt a közösségnek kell kialakítania. Aki szeretne a mi közösségünknek tagja lenni, azok jelentkezését várjuk. Mivel mi sem vagyunk lilák, Tőletek sem várjuk el. Mindenkinek meg szeretnénk adni az esélyt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #80527 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

mondjuk szerintem az lesz a vége, hogy veszekedni fogunk h most tőletek jöjjenek át ide vagy tőlünk oda... szerintem senki sem szeretne lemondani a parancsnoki pozícióról...

Nem tudom, hogy nálatok milyen feladatai vannak a parancsnoknak és a helyetteseknek, de egy aktívan működő CW képes klánban nem öröm vezérnek lenni. Gyakorlatilag tervezés, szervezés, HR, diplomácia, toborzás állandóan, a játékra sokkal kevesebb idő jut. Alapvetően a vezetői pozíció nem arról szól, hogy diktatórikus rendszerben uralkodik a commander, sokkal inkább arról, hogy szolgálja a klánt. Egy katona ráklikkol a felugró special battle ikonra, beteszi a kért tankot, végignézi/hallgatja az eligazitást, majd megpróbálja megtenni a csatában, amit kértek tőle. A vezetők feladata: kiválasztani a landingokat, elemezni a landingon levő klánokat (replay-eket nézni a korábbi CWikről), taktikákat kialakítani a járműpark figyelembevételével mindkét oldalról, felkeresni a soron következő ellenfél korábbi ellenfelét, és lekérni a taktikájukat, összeállítani a csapatot, hogy ne legyen feszültség, rotálni a játékosokat, de megpróbálni a képességeiknek megfelelő helyre küldeni, stb...
A HPTS-ben hónapokig parancsnokhelyettes voltam, de annyira időrabló és stresszes meló, hogy visszaléptem.
Azokban a klánokban, ahol nincsen cél, csak "baráti társaság szórakozik, stb, stb", lehetséges, hogy nem jelent munkát vezérnek lenni. De akkor mi értelme a titulusnak?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja #80563 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Sajnos ennek a munkának a nagy része "láthatatlan", a tagok zöme nem is gondol rá.
Mivel mi nem kötjük az orrukra, hogy min agyalunk a háttérben, illetve mennyi időnk megy el erre-arra, valóban sétagaloppnak tűnhet. Sok esetben nehéz döntéseket kell meghozni, ahol nincs egyértelműen jó választás. Maximum a szándék lehet jó


mondjuk szerintem az lesz a vége, hogy veszekedni fogunk h most tőletek jöjjenek át ide vagy tőlünk oda... szerintem senki sem szeretne lemondani a parancsnoki pozícióról...

Nem tudom, hogy nálatok milyen feladatai vannak a parancsnoknak és a helyetteseknek, de egy aktívan működő CW képes klánban nem öröm vezérnek lenni. Gyakorlatilag tervezés, szervezés, HR, diplomácia, toborzás állandóan, a játékra sokkal kevesebb idő jut. Alapvetően a vezetői pozíció nem arról szól, hogy diktatórikus rendszerben uralkodik a commander, sokkal inkább arról, hogy szolgálja a klánt. Egy katona ráklikkol a felugró special battle ikonra, beteszi a kért tankot, végignézi/hallgatja az eligazitást, majd megpróbálja megtenni a csatában, amit kértek tőle. A vezetők feladata: kiválasztani a landingokat, elemezni a landingon levő klánokat (replay-eket nézni a korábbi CWikről), taktikákat kialakítani a járműpark figyelembevételével mindkét oldalról, felkeresni a soron következő ellenfél korábbi ellenfelét, és lekérni a taktikájukat, összeállítani a csapatot, hogy ne legyen feszültség, rotálni a játékosokat, de megpróbálni a képességeiknek megfelelő helyre küldeni, stb...
A HPTS-ben hónapokig parancsnokhelyettes voltam, de annyira időrabló és stresszes meló, hogy visszaléptem.
Azokban a klánokban, ahol nincsen cél, csak "baráti társaság szórakozik, stb, stb", lehetséges, hogy nem jelent munkát vezérnek lenni. De akkor mi értelme a titulusnak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #81164 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Sziasztok! Én a TE4M és TEAM klánok képviseletében szeretnék egy lehetőséget felajánlani.
A TE4M klán nem rég alakult és szeretnénk létszámunkat növelni közepes közepesen jó és jó játékosokkal! Ennek érdekében keresünk olyan kisebb létszámmal rendelkező klánokat, amelyeknek aktív játékosai szívesen csatlakoznának hozzánk. Célunk a TEAM klánnal összefogva területet szerezni és tartani a globális térképen. Amit kínálni tudunk strongholdozás, szakaszozás (TEAM játékosokkal is), valamint felkészülés a cwzésre!

A játékban keressed RAZERXX !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #81344 Írta: LeonardoGriffin
Megválaszolva: LeonardoGriffin
Üdv
Az lenne a kérdésem, hogy erre a listára nagyobb klánok nyernek felvételt vagy olyanok is akik most törnek fel? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hónapja #87234 Írta: wwwmen
Megválaszolva: wwwmen
Sziasztok!

-HOPE klán nevében írok keresünk olyan klánokat akik azon gondolkodnak, hogy összeolvadnának más klánokkal. Szeretnénk egy elég aktív klánt összehozni Strongholdra, Csapatra. Később CW is lenne ha már jól összeforrtunk. Jelenleg ami nálunk megy a strongholra és az ESL.
itt a klán: eu.wargaming.ne...14682/
itt az esl csapat: www.esl.eu/hu/w...59970/

Keresetek engem a játékban vagy valamelyik vezetőnket.

wwwmen
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Waddesznyo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #89424 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Klánok egymásért...vagy egymás ellen :huh:
Szép napot mindenkinek !
Leírok egy szép történetett a klánoknak játékosoknak!.
Tehát tudjátok a Magyar egy nagyon gerinces embör !
Történ hogy meghívtak toborzónak a TE4M klánba amit elfogtam és szível lélekkel csináltam a dolgom majd ahogy beleszoktam a klán életbe deputy lettem ilyen törp papa féle deputy !
Szépen gyarapodtunk és jól ment a klánnak tényleg szuper kis csapat lettünk .
Viszont mi testvér klán voltunk mi voltunk a "kicsik" idézőjelbe mert hamarosan kinőttünk magunkat mint alklán ! Hozzá teszem a nágy klánnál megfontolt gerinces emberek vannak !
Viszont a nagy klánnál volt a parancsnoki jog ami szúrta szemünket hogy nem bíznak bennünk és stb . Na én kiálltam a mi kinevezett parancsnokunk mellett kézzel lábbal a neve IronManXhun !!! XHUN sok ilyen játékos neve végén ott van hogy XHUN na ezektől a játékosoktól óvakodjon minden klán majd leírom későbbiekben miért !
Tehát már szépen gyarapodtunk 92 főre amiben nekem nagy szerepem volt mert legalább a felét én toboroztam min 1200wn8 átlaggal! Tehát kézzel lábbal kiálltam az Xhun vezér mellet tényleg rendes volt....majd megsúgták nekem hogy már egyszer átvágta a nagy klánt szó nélkül lelépet .Én váltig állíthattam már megváltozott jó vezér lett . Majd jött az event és szépen szivárogtak be a haverok Xhun haverok ! És kik kerültek be főleg az eventre az xhun haverok ... Amikor vége lett az eventek ezek ott hagyták a klátn addig minden szép jót ígértek .Majd a vezetők köztük én is megszerveztük hagyjuk itt ezt a klánt és csináljunk egy újat MIVEL NEM BÍZNAK BENNÜNK igazuk volt .
Át mentünk az Xhun klánba persze megígértük a játékosoknak hogy ki lesz választva a vezetők stb.. .Megint felduzzasztottuk 90 főre majd egy nap hirtelen a vezetőség IronManXhun ,PacManXhun és,BatManXhun se szó se beszéd le lépet a klánból 90 embert ott hagyva !
Köpni nyeli nem tudtam ! Kinyomoztam honnan fúj a szél egy bizonyos nagy játékostól HUN_HERO gamertől az AGAIN klán vezérétől ugyanis ők új elit klánt alapítanak és ezek az emberek már át is mennek hozzá nem tudom hogy HUNhero tud e erről?
Ezt az iromány annak a 90 ember nevében írom akik a klánban voltak és már 2x átvágta őket az XHUN állomány .Gerinctelenül hazudnak átvágnak ígérnek mindent szép jót mindenkinek .
Még rengeteg mindent tudnék írni hogy ígérgetek és hazudoztak ...
Úgy hogy óvakodj az XHUN EMBERKÉKTŐL !!! Van köztük normális xhun is biztos de ez már egy bélyeg köszönhetik a vezetőknek !!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rolika00

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89440 Írta: Rolika00
Megválaszolva: Rolika00

Klánok egymásért...vagy egymás ellen :huh:
Szép napot mindenkinek !
Leírok egy szép történetett a klánoknak játékosoknak!.
Tehát tudjátok a Magyar egy nagyon gerinces embör !
Történ hogy meghívtak toborzónak a TE4M klánba amit elfogtam és szível lélekkel csináltam a dolgom majd ahogy beleszoktam a klán életbe deputy lettem ilyen törp papa féle deputy !
Szépen gyarapodtunk és jól ment a klánnak tényleg szuper kis csapat lettünk .
Viszont mi testvér klán voltunk mi voltunk a "kicsik" idézőjelbe mert hamarosan kinőttünk magunkat mint alklán ! Hozzá teszem a nágy klánnál megfontolt gerinces emberek vannak !
Viszont a nagy klánnál volt a parancsnoki jog ami szúrta szemünket hogy nem bíznak bennünk és stb . Na én kiálltam a mi kinevezett parancsnokunk mellett kézzel lábbal a neve IronManXhun !!! XHUN sok ilyen játékos neve végén ott van hogy XHUN na ezektől a játékosoktól óvakodjon minden klán majd leírom későbbiekben miért !
Tehát már szépen gyarapodtunk 92 főre amiben nekem nagy szerepem volt mert legalább a felét én toboroztam min 1200wn8 átlaggal! Tehát kézzel lábbal kiálltam az Xhun vezér mellet tényleg rendes volt....majd megsúgták nekem hogy már egyszer átvágta a nagy klánt szó nélkül lelépet .Én váltig állíthattam már megváltozott jó vezér lett . Majd jött az event és szépen szivárogtak be a haverok Xhun haverok ! És kik kerültek be főleg az eventre az xhun haverok ... Amikor vége lett az eventek ezek ott hagyták a klátn addig minden szép jót ígértek .Majd a vezetők köztük én is megszerveztük hagyjuk itt ezt a klánt és csináljunk egy újat MIVEL NEM BÍZNAK BENNÜNK igazuk volt .
Át mentünk az Xhun klánba persze megígértük a játékosoknak hogy ki lesz választva a vezetők stb.. .Megint felduzzasztottuk 90 főre majd egy nap hirtelen a vezetőség IronManXhun ,PacManXhun és,BatManXhun se szó se beszéd le lépet a klánból 90 embert ott hagyva !
Köpni nyeli nem tudtam ! Kinyomoztam honnan fúj a szél egy bizonyos nagy játékostól HUN_HERO gamertől az AGAIN klán vezérétől ugyanis ők új elit klánt alapítanak és ezek az emberek már át is mennek hozzá nem tudom hogy HUNhero tud e erről?
Ezt az iromány annak a 90 ember nevében írom akik a klánban voltak és már 2x átvágta őket az XHUN állomány .Gerinctelenül hazudnak átvágnak ígérnek mindent szép jót mindenkinek .
Még rengeteg mindent tudnék írni hogy ígérgetek és hazudoztak ...
Úgy hogy óvakodj az XHUN EMBERKÉKTŐL !!! Van köztük normális xhun is biztos de ez már egy bélyeg köszönhetik a vezetőknek !!!


Így van és remélem ez az 5 okos ember nem fogja elrontani ezt a jo társaságot és meg próbáljuk egybe tartani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 11 hónapja #111051 Írta: orsimr888
Megválaszolva: orsimr888
Sziasztok

tudom nem itt a helye, de minden Magyar klánnak felszeretném ajánlani a segítségünket TS szerver ügyben.
Ingyenesen tudjuk biztosítani a hostingot mindenki számára!98%os elérhetőséggel egész évben.
NEM, EZ NEM KAMU! NINCS ÁTVERÉS ÉS NINCS SEMMI HASZON BENNE!
Egyszerűen segíteni akarunk egymásnak.

elérhetőségünk:

ts1.unityx.eu

Szobák:
- Min 10 user-től
- 18 életév.
- Moderált viselkedés ez szerintem alap.

Mindenkit szeretettel várunk ha jöttök forduljatok az SD SA HD kollégákhoz bizalommal vagy keressetek engem ezen a néven.
üdv
orsimr888

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130315 Írta: synalgia
Megválaszolva: synalgia
Keresek elhagyatott klánt átvételre. Szóval parancsnokok, ha már nem játszotok vagy egyszerűen befuccsolt a toborzás vagy bármilyen okból kifolyólag haszontalan számotokra a klán, akkor szívesen fogadnám ajándékba. :) Köszönöm, hogy elolvastad. Üdv: Egy lány :kiss:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #130350 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Egy lány!
Képet kérnék,kérnénk!;)
P:S csak vicceltem
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, Kopasz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130356 Írta: synalgia
Megválaszolva: synalgia
:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130403 Írta: PanzerGrey
Megválaszolva: PanzerGrey

Egy lány!
Képet kérnék,kérnénk!;)
P:S csak vicceltem

Én tényleg kérek :woohoo: :evil: :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, CrossMetal1, Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173764 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
ZWACK is a HUNS sorsára jutott.Kár értük,szép eredményeket értek el.
www.facebook.co...382122

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173766 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Kár, hogy ide jutottak az egyetlen versenyképes magyar klán volt sajnos :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.