Jelenleg

5
látogatónk van

Total War: ARENA

6 éve 5 hónapja #254228 Írta: Matthiew78
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
A WG új stratégiai játéka, dobok egy bétakulcsot, aki kapja, marja:
RTT9RW-GPNX-2UNK

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #254307 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Húzzák bele a f...ukat erre mi a francért nem fogadják el a Paysafecard fizetést? Jó hogy letölteni engedik csak játszani nem tudok most vele :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254321 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
akinek kell kulcs itt még van 500 ingyenes csak regisztrálni kell

www.mmorpg.com/...000845

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #254376 Írta: Matthiew78
Megválaszolva: Matthiew78

Húzzák bele a f...ukat erre mi a francért nem fogadják el a Paysafecard fizetést? Jó hogy letölteni engedik csak játszani nem tudok most vele :wb:

:troll:
Aki bent van a bétában, kapni fog még kulcsokat, nekem is ez már a második.
Egyébként a játéknak van még hova fejlődnie, ráadásul fokozottan igaz (lenne) a térkép és az egységek ismerete. Sajna a jelenlegi játékosállomány nagy része szerintem életében először játszik stratégiai játékkal, ez a csatákon meg is látszik. (tegnap megfigyelhettem, amint okos csapattárs az íjjászokkal rohamozta meg a lovasságot. :applause: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254459 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Már szereztem kulcsot bent vagyok, nekem tetszik egyenlőre....tényleg kaotikus csaták vannak amúgy :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254482 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Én feladtam, a gépem nem bírja. A lag szinte mindig felment nekem egészen 1 percig (60 000 ms), ahol a rendszer automatikusan kitesz a csatából. Nagyon zabálja a CPU-t.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255440 Írta: Sith7
Megválaszolva: Sith7
Ha itt elérek egy szintet az megmarad, vagy ha fullos lesz a game, akkor reset, és 0 - ról indul minden ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255478 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Azt írják amikor átállnak open bétára, lesz egy fincsi wipe.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255572 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ha itt elérek egy szintet az megmarad, vagy ha fullos lesz a game, akkor reset, és 0 - ról indul minden ?

Valószínűleg kapsz valami alacsony szintű prémium egységet a tesztelés emlékére.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255589 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Kiprobaltam a Total War Arena-t, nem lenne rossz ha nem random/agyatlan emberi jatekosokkal kene csapatot alkotni. Miutan zsinorban 3-szor jartam ugy. hogy a sajat csapatomat akik harcban alltak leijaszkodta a csapattars, letoroltem a f@szba. Ugyanezek az ijaszokat iranyito draga jatekosok kulonben kepesek beleallni akar egy lovasroham utjaba is mert az o agyuk ugy mukodik mint a kiscica agya ha lat egy gombolyagot a kozelben. Szoval ennek a jatekosnak is a jatekosbazis a baja mint a WoT-nak.

Viszont ennen oromere megvettem Steam-en a Total War Warhammer-t 50%-os akcioban es azota csak azzal tolom, es iszonyat jo. Inkabb egy eredeti Total War jatekot vegyetek egyszeri nagyobb osszegert mint aprenkent fizzesetek a WG-nek a prem fiokert. Szerintem. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255603 Írta: Sith7
Megválaszolva: Sith7
Tier 3 - ig eljutottam a rómaiakkal, nekem tetszik a game

Na, igen a játékostársak az más tészta ... volt, hogy 5 perc alatt loss , de olyan is, hogy 5 perc alatt win, és volt 2 olyan csata, amikor nagyon kiélezett volt a küzdelem végig, senki nem vitte magaslatok alá az egységeit, hogy szétnyilazzák fentről, mozogtak, helyezkedtek, használták az egységek képességeit

Szóval voltak jó csaták, meglátjuk milyen lesz a teljes

Open béta/megjelenési időpontról van valami információ ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #271211 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
No, két napja feltettem én is. Tetszik. Az elején én is nyilaztam mindenre és mindenkire, mondván, „Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit!”, de már leszoktam erről... Piros pont azért, hogy nincsenek ahhoz a korhoz, amikor Róma történelmet írt, oda nem illő egységek a játékban + azért is, mert az ókori harci egységek fejlesztési fája elég átgondoltnak tűnik + azért, mert meg tudták oldani, hogy az indulásnál eldöntheti az ember, hogy a térkép mely pontjáról akar indulni – hacsak valaki nem volt gyorsabb... + külön azért, hogy az induló térképek színezése és hangulata a Baldurs Gate-re emlékeztet! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #271289 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Na feltettem én is a gémet :wine: , egyelőre nehezen boldogulok az irányitással, még szokni kell. S kicsit ijesztő a fejlesztési fa, amig egy ujabb tizes tankot egységet kifejlesztek, sok idő... Amúgy érdekes :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282314 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Sziasztok. Huhh kicsit zavarban vagyok mert már nagyon rég nem jártam itt fent az oldalon. Van aki tolja a Total War Arenaval itt a wotinfon lévök között? Csak azért kérdem mert egész régi az utolso bejegyzés itt :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284617 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz
Rossz hir a Total War: ARENA játék kedvelöinek. A játék készitök úgy döntötek, hogy 2019.február 22-én délelőtt 10 órakor lehúzzák a rolót, a szervereket pedig lezárják.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.