Jelenleg

21
látogatónk van

Örömködő

2 éve 1 hete #305486 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

97, belefért még egy rossz tank a százba! [...]
Két replay a két teljesen eltérő buildhez:
wotreplays.eu/s...-132-1
wotreplays.eu/s...-132-1
 

Néha olyan érzésem van, hogy a hozzád hasonló kaliberű játékosok még zéró skilles legénységű stock tankkal is csataeldöntő tényezők lennének (és még az előbbi setuppal is ráhúznának 2, de inkább 3 gunmarkot az érintett tankra, tiertől függően).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #305509 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison

Hősies küzdelem volt.
Cél a 2. csillag a lövegen.

 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!








 

Előbb vidd vissza az első szintjére, mert ahogy látom azt sem tudod tartani, Mrs. Redline fogja a seggem


 

Rajta vagyok, de valamit állíthattak az RNG-n, mert mostanában elég nehéz a találatokat bevinni.

 

Az RNG-vel semmi gond, te vagy egy balfasz változatlanul...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, KLC_KTE, Tas_Lee, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305528 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Derültünk egy kiadósat meccs végén az EBR-al. 

Melléklet:

Ez a játék mindig tud okot szolgáltatni egy kiadós nevetésre...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305530 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hete #305531 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi

 

Mi ezzel a bajod ? Hogy reroll Account ? 
a tiéd ez 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #305539 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

(99)
Az új kedvenc tankom! Ha minden igaz, akkor ez volt az eddigi top XP köröm vele.
Megvolt rá a goldom a Caravan idején, így nem igazán lehetett ott hagyni a nem egész 6 ezres áron - amióta ismerem ezt a játékot, azóta hallok erről a tankról. Ugyanakkor, olyan sokat nem vártam tőle, mert az elmúlt években kivétel nélkül csak a negatív jutott el hozzám, túl van "hájpolva", elment mellette az idő és a többi. Ez pedig a buff után sem változott.

Aztán ránéztem tanks.gg, hát mondom, ez egy gyönyörű tank! Játszottam vele kicsit, megint ránéztem, hát kérem, ez egy gyönyörű tank! Kis túlzással, de annyira nem OP, mint amennyire "az E25 már nem OP". Ez egy jobb T-44-100, miközben nem találkozik a tízes ellenfelekkel. Az ágyú azonos szinten van, elveszít némi agilitást sok és jól használható páncélért cserébe. Jah, és nem lát tízes tankot! Ha valaki még emlékszik, a T-44-100 volt anno a "tanulótankom". Még a három buff előtt, de azzal ugrottam igazán neki, szerettem, fontos szerepe volt. Most pedig megkaptam az utódját, határozottan tovább fogok vele játszani a 100 gunmark után is. (Erről később majd írok bővebben is. Valószínűleg.)

Persze, lehet mondani, hogy miként a T-44-100 mellett, úgy a Type 59 mellett is elment a Progetto, a Bourrasque és a Skoda T 56. Amire harmadszorra is azt tudom válaszolni, hogy +1/-2. Tehát, olyan időszakokban is kényelmesen játszható, amikor egyébként nem szerencsés nyolcassal bemenni csatázni. Ha pedig a kiszámítható MM nem lenne elég, a jack of all trades adottságainak köszönhetően a pályákkal kapcsolatban is hasonló érzésem volt. Bannoltam Airfieldet, mert az tanktól függetlenül játszhatatlan (pontosan abban az értelemben, hogy nincsen játékra lehetőség), aztán ott ücsörögtem egy darabig, hogy végül is ez sem olyan rossz vele, az sem olyan rossz, mi legyen a második pálya? Pontosan ilyen tankokkal szeretnék tovább játszani. Különösen hangsúlyos ez bennem közvetlen a tízes WZ light gunmark után, ahol már a map rotation önmagában rendkívül frusztráló játékélmény lehet.

Figyelem: Spoiler!


Az utolsó 3 nap erőltettem vele a játékot, jelentősen rontottam a statisztikákon, kis gyakorlással és odafigyeléssel menni fog ez feljebb is.

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, KLC_KTE, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 6 napja #305571 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi


(99)
Az új kedvenc tankom! Ha minden igaz, akkor ez volt az eddigi top XP köröm vele.
Megvolt rá a goldom a Caravan idején, így nem igazán lehetett ott hagyni a nem egész 6 ezres áron - amióta ismerem ezt a játékot, azóta hallok erről a tankról. Ugyanakkor, olyan sokat nem vártam tőle, mert az elmúlt években kivétel nélkül csak a negatív jutott el hozzám, túl van "hájpolva", elment mellette az idő és a többi. Ez pedig a buff után sem változott.

Aztán ránéztem tanks.gg, hát mondom, ez egy gyönyörű tank! Játszottam vele kicsit, megint ránéztem, hát kérem, ez egy gyönyörű tank! Kis túlzással, de annyira nem OP, mint amennyire "az E25 már nem OP". Ez egy jobb T-44-100, miközben nem találkozik a tízes ellenfelekkel. Az ágyú azonos szinten van, elveszít némi agilitást sok és jól használható páncélért cserébe. Jah, és nem lát tízes tankot! Ha valaki még emlékszik, a T-44-100 volt anno a "tanulótankom". Még a három buff előtt, de azzal ugrottam igazán neki, szerettem, fontos szerepe volt. Most pedig megkaptam az utódját, határozottan tovább fogok vele játszani a 100 gunmark után is. (Erről később majd írok bővebben is. Valószínűleg.)

Persze, lehet mondani, hogy miként a T-44-100 mellett, úgy a Type 59 mellett is elment a Progetto, a Bourrasque és a Skoda T 56. Amire harmadszorra is azt tudom válaszolni, hogy +1/-2. Tehát, olyan időszakokban is kényelmesen játszható, amikor egyébként nem szerencsés nyolcassal bemenni csatázni. Ha pedig a kiszámítható MM nem lenne elég, a jack of all trades adottságainak köszönhetően a pályákkal kapcsolatban is hasonló érzésem volt. Bannoltam Airfieldet, mert az tanktól függetlenül játszhatatlan (pontosan abban az értelemben, hogy nincsen játékra lehetőség), aztán ott ücsörögtem egy darabig, hogy végül is ez sem olyan rossz vele, az sem olyan rossz, mi legyen a második pálya? Pontosan ilyen tankokkal szeretnék tovább játszani. Különösen hangsúlyos ez bennem közvetlen a tízes WZ light gunmark után, ahol már a map rotation önmagában rendkívül frusztráló játékélmény lehet.

Figyelem: Spoiler!


Az utolsó 3 nap erőltettem vele a játékot, jelentősen rontottam a statisztikákon, kis gyakorlással és odafigyeléssel menni fog ez feljebb is.

Figyelem: Spoiler!
  
A játékod és a Diablo 2 zenéje is haláli :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
2 éve 5 napja #305579 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Szeretem ezt a tankot!
egyszer egy első osztály, remélem ász is lesz lassan!

   
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 3 napja #305586 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi
 

 
Tegnapi utolsó és a mai első csata ....hmmm  fincsi volt :)
-harakiri-
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 93DavidOFFF, bhaalhun, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, KLC_KTE, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 3 napja #305588 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Új laptop jól teper! 

 

Replay
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 1 napja #305591 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Jah közben meglett a 100. gunmark (talán lesz naplós bejegyzés).
Annyira sajnos nem lett nagy élmény a tank. Rendkívül balszerencsésen alakult jó pár session, aztán tilten is játszottam rosszul... egyelőre nem igazán sikerült megtalálni a közös nevezőt. Valószínűleg adok még neki esélyt, de momentán a BP miatt nem ragadhatok le 1-1 tanknál.



Tovább is állván, hosszas tanakodás után elhatároztam magam egy turbo build mellett. Extra látótáv+álca a field modokból.

Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!


Eddig nagyon szimpatikus az újonnan fürgesége! (Plusz 16,5% motorerő ahhoz képest, ahogy legutóbb randomoztam vele.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, javadamka1, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 1 napja #305592 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Amikor a csúcstechnológia és a taktikai lángelme találkozik.. 

 

 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 1 napja #305593 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Amikor a csúcstechnológia és a taktikai lángelme találkozik.. 

 


 

Gratula, csak így tovább! 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, pecséri.noémi
Téma zárolva.
2 éve 22 órája #305597 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
Egyre gyakoribbak csata közben az erőszakos gémerek. Eddig türelmes voltam, de tegnapelőtt Mines map-on egy elég "jó" játékos egyszerűen letolt a hegyről, egyenesen az enemy elé... Mindezt csak úgy, a meccs X-re állt, a bázist kellett volna resetelni. Biztos rossz napja volt az úrnak. Nekem is... most először elküldtem a replay-t a WoT-nak, szerintem bannolták egy időre. Azért írom mindezt az örömködőbe, mert már ennek is tudok örülni, működik a game policy :)
Az elkövető úr: hu.wot-life.com...40017/
Téma zárolva.
2 éve 21 órája #305598 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz
Tegnap jó napom volt. Ma tuti hogy megb... izé szívom!
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.