Jelenleg 232 vendég és nincs Tag online

Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Battle Pass XVIII: A tökéletességhez vezető út
Battle Pass XVIII: A tökéletességhez vezető út
previous arrow
next arrow

Legfrissebb cikk hozzászólások

Fair Play-frissítés a modok terén
Nevetséges, hogy még mindig itt tartanak.Az pedig méginkább, hogy ...
_Aerol_ 19 órával ezelőtt
Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Professor!
"You've been thunderstruck."
Sixtyfeetofbridge 20 órával ezelőtt
[2.0] Jacktor modpack
Köszi,működik!
az.ellenséged.mert 1 napja
2.0.1 és 2.1 újévi frissítés
Ahogy látom, megvannak a 2.0 legfőbb nyertesei:
TierX szinten ...
RockyRuciano 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Szóval napi 2-3 órát pörgessem ezt a mod-ot 2000 ...
BaliSan 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
azon kívül hogy begyűjtöd a (meglepően sok) kötvényt meg ...
bobitusz 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Ne csodálkozz. Ha megvan a napi küldi, akkor már ...
Shunz 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Játszhatatlan, agyhalottak....
BaliSan 2 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Least obvious WG employee
ianselot12 2 napja
[2.0] Jacktor modpack
A játék főkönyvtárában lévő mods és res_mods mappájában lévő ...
varsa 3 napja
[2.0] Aslain's ModPack Installer
Üdv mikor lesz használható mód meg magyar szinkron????????
turbi72 3 napja
A T803 lenne az ÚJ legerősebb 11-es tank? (by Tankelit)
természetes!De hogy mnden tankomat egyből 3x ammo rackezik, ez ...
okecsapogi 4 napja
Fair Play-frissítés a modok terén
"Továbbá tájékoztatunk, hogy bővítettük a tiltott modok listáját, és ...
Sammie 4 napja
[2.0] Jacktor modpack
Szia,te már nem csinálsz modot?
az.ellenséged.mert 4 napja
2021. szeptember 27. 06:09

A Waffenträger visszatér (09.27-10.11)

(63 szavazat)
82 hozzászólás

Szeptember 27-től két héten át ismét találkozhatunk majd a legendás Waffenträger-rel, éspedig egy speciális játékmódon keresztül, nézzük is a részleteket:

Esemény dátumok

  • Időtartam: Szeptember 27. 11:00 - október 11. 11:00

Eligazítás

Max von Krieger, akit csak von Hoffmanként ismer mindenki, egy mérnök, aki tavaly elhagyta főhadiszállását, hogy egy új, elektromágneses technológiát fejlesszen ki. A parancsnokság azonban veszélyesnek ítélte ezen tevékenységét és a speciális Kopó Osztag segítségével akarja levadászni a mérnököt és megszerezni a technológiát. Idén ősszel ismét szembesülnünk kell Krieger egy újabb mérnöki csodájával, a Blitzträger auf E 110-zal. Azonban a szembenálló kopók sem vesztegették idejüket, három jármű is csatlakozik soraikhoz, mindegyik saját harci szerepkörrel és képességekkel.

Általános információk

  • A Kopók egy speciális 7v1 játékmódban találkozhatnak von Krieger extrém erős teremtményével az arra kijelölt némileg átalakított térképeken: Murovanka, Siegfried line és Steppes.
  • Mielőtt a csata elkezdődik, választanunk kell egyet az oldala közül:
    • Egy hét random játékosból álló csapattal vagy egy legfeljebb három tagból álló szakasszal szállunk csatába a jelentősen módosított speciális tankokkal (Harrier osztag): Object 140, Bat.-Chatillon 25t és M48A5 Patton. A dinamikus szakszok engedélyezettek.
    • A mérnök a BE110-zel száll szembe a fenti csapattal, ami egy hihetetlenül erős tankpusztító, amit egy játékos irányíthat. Őt kísérik majd az AI (gép) által irányított Szentinelek.
  • Minden csapatnak meg van a maga célja. A Harrier osztagnak először le kell kapcsolnia a BE110 energiapajzsát, majd el kell pusztítania a járművet a megadott időn belül. A BE110-nek ezzel szemben vagy ki kell lőnie minden Harrier tankot vagy csak ki kell tartania addig, míg lejár az idő.
  • Ahhoz, hogy BE110-zel mehessünk csatába, rendelkeznünk kell egy kulccsal. Ezt megszerezhetjük a játékmód csatáiban vagy különleges csomagok részeként, melyekhez a Prémium boltban juthatunk hozzá.
  • Az előrehaladás magába foglalja a Harrier és a mérnöki gyűjtemény összeállítását különféle elemekből, és szakaszból áll. Bizonyos számú elem összegyűjtése és az egyes szakaszok teljesítése után értékes jutalmakat kapunk. Az eseményen elérhető össze jutalom megszerzéséhez mindkét gyűjteményt össze kell állítanunk.
  • Az esemény fő nyereménye a vadiúj ASTON Rex 105 mm Tier VIII amerikai közepes prémium tank, amit a Jármű Kapuból lehet megszerezni, bizonyos drop eséllyel.
  • Hozzájuthatunk Mérnöki Starterekkel is, melyek speciális in-game kulcsok, amiket az esemény alatt a Mérnök Kapu aktiválásával kaphatunk.
  • A Harrier Starterekkel aktiválhatjuk a Harrier Kaput is, ami hasznos in-game elemek mellett néha Mérnöki Startert is dobhat.

A Harrier harci kopók

Szeptember 27-én három speciális járművet találunk majd a garázsunkban, ezek közül választhatunk majd az esemény során:

  • Resistor (ellenállás): Object 140 egy sokoldalú harckocsi közepesre belőtt paraméterekkel.
  • Thunderbolt (mennydörgés): M48A5 Patton egy lassú, de masszív támadó tank, lenyűgöző tűzerővel és vastag páncélzattal.
  • Foudre (villám): Bat.-Chatillon 25 t, egy rendkívül mobilis jármű, erős táras ágyúval, de kevésbé jó túlélési képességekkel.

A Harriereknek három életük van, azaz kétszer újraéledhetnek egy csatában.

Hogyan játsszunk vele?

Mikor a csata elkezdődik, a BE110-et áthatolhatatlan energiapajzs védi, így ekkor még felesleges rá lőni. Időről-időre a csatatér bizonyos pontjain az AI által vezérelt Szentinelek spawnolnak majd le, hogy segítség a mérnököt. Mikor egy Szentinel megsemmisül, rengeteg plazmát hagy maga után, amit fel kell vennünk, és el kell juttatnunk a generátorokhoz, melyek a térkép különböző pontjain jelennek meg és minden alkalommal változtatják helyüket. Ezek védőpajzsot is készíthetnek a mérnök számára.

A Harrierek arra használják a plazmát, hogy túltöltsék a generátorokat, ezáltal semlegesítve a mérnök pajzsát egy ideig. A túltöltés úgy zajlik, mint egy bázisfoglalás a random csatákban. Minél több tank áll a körben, annál gyorsabb a folyamat.

A generátoroknak két állapota van: aktív és inaktív. Mikor a generátorok spawnolnak a térképen, mindig inaktívak és van egy közös aktiválódási idejük. A Harrierek csak akkor tudják túltölteni őket, ha aktiválódtak.

Mikor először veszünk fel plazmát, a csapat HP-jának egy része visszatöltődik. Ezenkívül ha a plazma a tankon van, növeli a von Kriegernek kiosztott sebzésünket.

Miután a BE110 ideiglenesen pajzs nélkül marad, van egy kis időnk arra, hogy teljes sebzéseket vigyünk be neki. Ezt követően a pajzsa helyreáll és kereshetjük a következő generátort hogy túltöltsük és megsemmisítsük. A pajzson keresztül bevitt sebzés mértéke jelentősen kisebb, de minden megsemmisített generátor után egyre magasabb lesz.

A negyedik és egyben utolsó generátor megsemmisítése után von Krieger gépének pajzsa végleg megszűnik, de ha az idő lejártakor még életben van, akkor ő nyerte a csatát.

Ne feledjük azt sem, hogy a BE110 új képességgel rendelkezik: a teleportálással. Ez lehetővé teszi számára, hogy némi csúszással a térkép egy kiválasztott részére teleportáljon. Azonban ha a tank pajzsa nem működik, a teleportálás sem érhető el számára.

Blitzträger auf E 110

A BE110 használatához kulcsra van szükségünk, aminek megszerzéséhez három mód van:

  • Teljesítsünk egy speciális küldetést random csatákban, hogy megszerezzünk egy kulcsot. A küldetés az esemény kezdetekor jelenik meg és október 4. 11 óráig aktív.
  • Kulcsokat szerezhetünk a speciális Harrier küldetések teljesítésével is.
  • Kulcsokhoz juthatunk még bizonyos csomagok részeként, melyeket a prémium boltban vásárolhatunk meg.

Az esemény végén nem lesz semmilyen kompenzáció a fel nem használt kulcsokra.

A BE110 egy félelmetes autoloader ágyúval felszerelt páncélvadász.Egy átütő lövés könnyedén leveheti a Harrier tankok HP-jának több mint felét. Emellett a BR110 további négy (három aktív és egy passzív) harci képességgel is rendelkezik. 

Az AI által irányított Szentinelek önálló védelmezők, melyek az egész térképen spawolnak. Szerepük az, hogy kárt okozzanak a Harrierekben és hogy a BE110 felderítőjeként tevékenykedjenek.

Hogyan játsszunk vele?

Próbáljuk megzavarni az ellenfeleket, szedjük ki az elkóboroltakat, és támogassuk a Szentineleket; ne hagyjuk hogy a Harrierek sok plazmán gyűjthessenek. Használjuk okosan a harci képességeinket és a teleportálást is. Mindenáron védjük a generátorokat, mert ha a Harrierek elpusztítják mind a négyet, nagy bajba kerülünk.

A gyűjtemények

Az előrehaladási rendszer két különböző elemekből álló gyűjteményből (Harrier és Mérnök) áll és négy szakaszra tagolódik. Miután összegyűjtöttünk bizonyos számú elemet és elértünk egy új szakaszt, értékes jutalmakat kapunk. A gyűjtemények testreszabási elemekből állnak, melyek egyediek, azaz mindegyiket csak egyszer dobja majd a gép. A gyűjtemények magukba foglalnak álcákat, stílusokat, emblémákat, feliratokat, matricákat, és persze a Harriereket és von Kriegert magát is. Ezek a karakterek egyedi hanggal rendelkező legénységi tagokká válnak.

A fő előrehaladás minden szakaszának teljesítésekor nyereményeket kapunk, a teljes jutalom 3000 kötvény lesz. Részletes jutalmak itt.

Dimenziókapuk és jutalmak

Az esemény küldetéseinek teljesítésekor, valamint a ritka BE220 (részletek később) tank legyőzésekor Startereket, speciális kulcsokat kapunk a dimenzió kapuk aktiválásához. A kapuk aktiválásával értékes jutalmakhoz juthatunk, beleértve a gyűjteményi tárgyakat is.

Míg a Harrier osztag tagjaként teljesítjük az esemény küldetéseit, Harrier Startereket szerezhetünk, amikkel a Harrier kapuk aktiválhatók. Ez egy egyedi gyűjtemény elemet vagy garantált nyereményt dob a következők közül:

  • Kredit
  • Prémium napok
  • Személyes tartalékok
  • Leszerelő készletek
  • Felszerelések
  • Garázshelyek

A mérnöki küldetések mérnöki startereket adnak, amik a meglepő módon a mérnöki kapukat aktiválják. Ezek a következőket dobhatják:

  • Arany
  • Személyes tartalékok
  • Leszerelő készletek
  • Kredit
  • Prémium napok
  • Legénységi könyvek

Azonban ha szerencsénk van, még nagyobb nyereményt kaphatunk:

  • Speciális kinézetek és matricák
  • Striking Harrier témájú 3D stílus a három Harrier tankhoz

De a legszebb nyeremények a VIII-as prémium tankok, köztük a vadiúj VIII-as ASTRON Rex-szel:

  • T77
  • Lansen C
  • ISU-152K
  • Turtle Mk. I
  • EMIL 1951
  • M41D
  • LT-432
  • E 75 TS
  • Centurion Mk. 5/1 RAAC
  • T26E4 SuperPersing
  • CS/52 LIS

Jármű kapu

Végül de nem utolsó sorban, van egy jármű kapu is, aminek aktiválásához Mérnöki starter kell. Ettől a kaputól különleges jutalmat kapunk: ASTRON Rex 105 mm Tier VIII amerikai prémium közepes tank.

  • Sebzés: 320/320/420 HP
  • Átütés: 190/250/53 mm
  • Pontosság: 0,43 m/100m
  • Célzási idő: 2 s
  • Tár betöltési idő: 34 s
  • Tár kapacitás: 5 lőszer
  • Lőszerek közti betöltési idő: 4 s
  • Életerő: 1300 HP
  • Test páncélzat: 85/70/50 mm
  • Torony páncélzat: 220/100/75 mm
  • Végsebesség: 52/30 km/h
  • Látótáv: 390 m
Utoljára frissítve: 2021. október 11. 07:10

NE KONTEÓZZ, NE SÍRJ! Mielőtt kommentelsz, ezt feltétlen olvasd el!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
karakter van hátra.
Hozzászólások betöltése... A hozzászólás frissítve lett 00:00.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    f48c63b96e31b3d2b952c1aa783a8b73
    • Tankos
    · 4 éve
    Kipróbáltam mind a két oldalt egy kicsit szokni kell de nem vészes. De a random generátor helyek mocskosul igénytelenek. Egymás mellé és mindig a pálya közepén? De csak ha nem mérnők vagyok természetesen. Csak beállt a 110-s a pálya középére és bele lőtt aki be akarta vinni a cellát. Szerintem csori a belét szétunta játék alatt.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Tommybear
    • Tankos
    · 4 éve
    Ki lehet lőni szörnyet is !
    (viszont nem adott semmit érte )
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Eddye68
    • Tankos
    · 4 éve
    Visszaolvasván a kommenteket úgy döntöttem hogy kihagyom Mondtam .Egy fityinget se többé
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    maxi80
    • Tankos
    · 4 éve
    7 csatát mentem e100al, mind nyertes. Most játszottam 1x ezzel a móddal, de így is simán nyertem. Nem sok értelme van, mert elnézve így a másik oldal játszhatattlan. Amúgy 50 láda 2skin1750 gold5milla creditKB 25 premnapSok booster ami nem is kellÉs a végén az aston rex12k így megéri ha vissza számold
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Tommybear
    • Tankos
    · 4 éve
    Még az elején vagyunk 2-3 nap múlva menni fog ez. A BT E110-el még most lehet is nyerni, ez később bizonyára sokkal nehezebb lesz !
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      mitya84
      • Tankos
      · 4 éve
      Sokszor felajánlja miután nem dob be a harrierekkel. Ki lehet hasznalni
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      Tankpeti
      • Tankos
      · 4 éve
      Nem. Tavaly se a 7 játékos össztudásán múlott hanem, hogy rossz WT játékos legyen.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    sai_go · 4 éve
    korábban sem volt könnyü,de eddig ez most teljesen értelmetlennek tünik.nem lehet gyözni és 15000 kreditért meg nem éri meg szarakodni
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      nagypal
      • Tankos
      · 4 éve
      Sebaj. Jövőre még jobb lesz.
      • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
        sai_go · 4 éve
        nem tudom a teleportálásra miért volt szüksége a wt-nek ,hogy aki nem tud helyezkedni az is könnyebb érvényesülhessen velük ?gondolom kell hozzá 1-2 nap ,hogy a csapattársak is tudják majd ,hogy mit is kell csinálni vagy nem
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    kis_lajka
    • Tankos
    · 4 éve
    10 percig várni csata kezdésre. gratulálunk wg
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    zsoleszka07
    • Tankos
    · 4 éve
    Nyerj x csatát viccesek ezek a fiúk
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Wot_Tokfilko
    • Tankos
    · 4 éve
    Tankelit bemutató videója:
    https://www.youtube.com/watch?v=9Vq_xDB587U
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    nagypal
    • Tankos
    · 4 éve
    Akkor ha jól olvasom pénzért lehet venni prém tankot. Enginer starterrel tudsz tankos kaput nyitni. WT E100-assal csak 21 killenként kapsz egy startert kapni és ez max 5db. A WT pontokból is max 4x nyitót kapsz nagyon sok pont után, tehát ezek nem játszanak.
    Ha veszel egy 12k-es csomagot, abban van 50 nyitó. A WG szerint pedig 50 nyitóért jár egy prémtank random kiadva. Viszont ha megvan a tank amit random ad csak 9k goldot ír jóvá. Hát...
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      charliefirpo_2018
      • Tankos
      · 4 éve
      Magyarul ha veszel enginer csomagot akkor lesz tankod,ha nem veszel nem lesz... Mindegy csak toljuk a lóvét a Wgnek. Kicsit ez nekem a Warship balhéjára hajaz, a fene egye meg azt a dudortetejű amcsi valamit, akkor az enyém ott marad... kkor inkább a Renegade azon is van, jó nagy. Én csak egy tankért adnék pénzt, mert az eventből nem sikerült kivenni,de mire a shopban lesz valszeg jó nagy nerfet fog kapni
    • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
      Golza
      • Tankos
      · 4 éve
      az AstronRex kaput 60 starter nyitja

Téma: OFF topik

    • karnevalkupa@gmail.com profilkép
    • Dühöngő (2)
    • Erősen konteó gyanús hozzászólás, remélem...
    • Írta: karnevalkupa@gmail.com
    • 3 napja 11 órája ezelőtt

Téma: Minden egyéb WOT

    • bobitusz profilkép
    • SEGÍTSÉG! #2
    • Alapból a jobbegérgombot kell nyomva tartani.
    • Írta: bobitusz
    • 4 napja 22 órája ezelőtt
    • RockyRuciano profilkép
    • Csehszlovák harckocsik
    • Ah, a Skoda T27-hoz hasonlítani a régi TVP...
    • Írta: RockyRuciano
    • 1 hete 22 órája ezelőtt
    • green.rebeca profilkép
    • Bónuszkódok
    • sziasztok. kérlek valaki írja alá nekem a...
    • Írta: green.rebeca
    • 1 hete 2 napja ezelőtt
    • Mikroby profilkép
    • Csak egy kérdés (2)
    • Nvidia +1. Nekem is ezt csinálja, ha nem tiltom le
    • Írta: Mikroby
    • 1 hete 5 napja ezelőtt
    • perretz profilkép
    • Adminok figyelmébe (2)
    • Bármikor le lehet mondani, az időszakának...
    • Írta: perretz
    • 2 hete 11 órája ezelőtt
    • dobilaci profilkép
    • Olasz harckocsik
    • Pont ma gunmarkoltam le a Progetto 66-ot,...
    • Írta: dobilaci
    • 1 hónapja 3 hete ezelőtt

© 2025 WOTINFO. Minden jog fenntartva.