Jelenleg

23
látogatónk van

Magyar harckocsik !

1 éve 11 hónapja #305678 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
A spanyolok nem rosszabak mint a lengyelek, de szerintem a latin-amerikai tankok gyűjtőhelye lesz az új ág (gyűjtői és prémium tankok formájában), emiatt kaphattak elsőbbséget a svájciak és mi előttünk. Viszont Warthunder-be mindenképpen jönnek a hazai harcskocsik, mivel már ott vannak a rejtett fájlok között a Turánok és Zrínyik is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #305795 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Mennyire hitelesek az olasz páncélvadászok Tier VI fölött?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #305796 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Szerintem az olasz közepes tankoknál nem jobban, tekintve, hogy ezt az ágat is hasonló "történelmi gyökerekre" alapozták..
A németeknek volt pár hidegháborús, kooperációs fejlesztésük más országokkal (Leopard előfutárai franciákkal meg rövid időre olaszokkal, vagy a Kampfpanzer 70 amerikaiakkal), a Standard B is a játékban egy ilyen harckocsi Olaszországnál.
A páncélvadászokra térve, hasonló kialakítású, de olasz tervezők munkájánát szintén tudtommal legfeljebb nyomokban tartalmazó járműtervek készültek azért. Csak érteném, hogyha az olaszoknak meg van engedve, hogy olyan tankok töltsék ki a hézagokat a fájukban, amelyekhez legtöbb jóindulattal is csak enyhe közük volt, máshol (nálunk, Straussler MBT? ) mi hátráltatna egy hasonló megoldást...
 
 
 
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #305797 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Engem nem zavar ha nagyvonalúan kezelik az ágat, mert elsősorban a játszhatóság a fontos. Remélem amint kész lesznek a cseh pancélvadászokkal, jönnek a japán TD-k is. Viszont jó lenne tudni mikor jöhetünk mi és a svájciak? Elvileg jövőre érkeznek a spanyolok, ahová szerintem pakolni fogják pakolni az argentín és brazíl gyűjtői tankokat is. Ezeken túl még történelmileg hiteles cseh könnyű ágat is lehetne berakni, továbbá ha akarnak német/angol/amcsi kerekes ágat. (Szovjet ágon nem igazán lehetne, mivel PSZH szerű járműveik voltak, és 85mm-es löveg volt tudtommal a legnagyobb ami még huzagolt volt, a 100mm-es már sima csövű, így kuka.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #305905 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d
Találtam egy cikket egy nagyon ismerős járműről
tanks-encyclope...-tank/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: krisztianbibor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #306095 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Zrínyi I sorozatvetővel!  Végre elérhető lesz War Thunder-en belül!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: krisztianbibor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #306698 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
WG ismét hozza a formáját, a mostani kínai nehéztankok fejlesztési moduljai/tornyai bár létező kísérleteken/fejlesztéseken alapulnak, már mind túl modern. Gondolom a következő a japán páncélvadász ág lesz. Tud bárki is valami új infót az új nemzetek járműveiről?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja #306952 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Valaki?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja #306979 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor

WG ismét hozza a formáját, a mostani kínai nehéztankok fejlesztési moduljai/tornyai bár létező kísérleteken/fejlesztéseken alapulnak, már mind túl modern. Gondolom a következő a japán páncélvadász ág lesz. Tud bárki is valami új infót az új nemzetek járműveiről?

Hm, azt hiszem ezen a ponton tényleg már nehéz mit mondani, akikkel anno beszéltem nem váltottak azóta velem szót, de nem lep meg hogy nem történt semmi vagy a magyar harckocsik miért nincsenek nem hogy napiterven de egyéltalán felvetve sem a fejlesztőnél. A külföldi akármikben meg feleslegesnek tartom valóságtartalmat keresni, ha pár éve egy hatalmas kisebbségnek volt is igénye valamilyen szinten történelmi alapú járművekre, ezt mostanra elhanyagolhatónak érzem de őszintén szólva nagyon nem vagyok már benne a témában. Mindegy, talán egyszer..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #306986 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Szerintem nagyon sok idejük már nincs, folyamatosan csökken az aktív játékosállomány, így kérdéses mennyire akarnak új nemzeteket létrehozni. Az viszont eldőlt, hogy lesz japán páncélvadász ág amivel sok évet késtek. Elvileg jövőre érkezhetnek a spanyolok ha még tervbe vannak, a svájci ágat megcsinálni több idő és pénz, ezért nem vehető biztosra hogy megcsinálják. Az viszont jó, hogy hivatalosan is lesz magyar alág WT-ben az olasz ágon belül, és jól ültették játékba Steel Division 2-ben is a magyar egységeket pár apróbb hibát leszámítva.  Mindkét esetben alapvetően pozitív volt külföldi részről a fogadtatás, tehát reális igény lehetne rá ha nem nerfelik alul a járműveket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hete #307090 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Azt csicsergik a madarak, kis kaliberű gépágyúval rendelkező járművek is érkeznek idén új mechanikával, ami a magyar hadiipar felszereléseire való tekintettel is biztatón hangzik a jövőt figyelembe véve
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hete #307092 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Meglátjuk, remélem nem veszik el még több játékos kedvét az új kerekes járművek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete - 11 hónapja 2 hete #307282 Írta: hun.atta26hu
Megválaszolva: hun.atta26hu

 

Van itt viszont ez, erről van valami? Úgy tűnik 70-es évek végén módosított BMP-1 82 mm-es DIMÁVAG tüzérségi fegyverrel, talán egy épült belőle
 

Sziasztok, már követem egy ideje a fórumot de sose írtam és most csináltam az account-omat, remélhetőleg tudok nyújtani olyat ami fontos lehet és felhasználható.

Amúgy amit küldtél képet az  egy AMB-1 (ami egy átalakított bmp-1 sebesült szállításra) amibe a HTI belerakatott egy 2B9 Vasziljok automatikus aknavetőt, 100-120 lövést tud leadni per perc.
Készítettek hozzá egy kumulatív lövedéket ami 100mm-t tudott átütni 90 fokban.
az aknavető  le -1 fok és föl 85 fokig bír mozogni és jobbra 30, balra 30 fokot tudott menni.

Ha jól tudom mind ez 1991-ben történt-

mégtöbb kép a járműröl:

A 2B9 Vasziljok aknavetőt még rátették a MTLBu járműre és egy UNIMOG teherautóra szintúgy.

Igen, 82mm a kaliber és csak egy prototípus épült belőle, az a baj viszont hogy szerintem túl modern lenne a játékhoz.

Itt olvashatsz róla:
haditechnikaiin...zerrel

vagy

armamentresearc...ortar/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete #307283 Írta: hun.atta26hu
Megválaszolva: hun.atta26hu
A fórumban többször láttam azt hogy rm-1, az mit takar?
Eltudná e esetleg valaki mondani hogy mit jelent és hogy reális e az.

És mi történt azzal hogy 2023-ig nem lesznek titkosítva egyes dolgok?
Sikerült valamit előfedni valakinek, mik voltak letitkosítva?

Elnézést kérek hogy így kérdezgeteg, csak nagyon érdeklődök és kiváncsi vagyok ezekre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 2 hete - 11 hónapja 2 hete #307284 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Üdv!
Elvileg volt 1 harckocsi tervezet amit Rákosi idejében terveztek magyar mérnökök, de nem tudni igaz-e a dolog. Állítólag Debrecenben van a helyi levéltárban a megmaradt anyag ami már nem titkos. Ezt a tervezetet hívtuk RM-1 (Rákosi Mátyás1-nek), eddig senki nem kutatott az ügyben. Károly már nem kutat harckocsik után pár éve, így ő alapból kiesik!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, hun.atta26hu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.