Jelenleg

11
látogatónk van

Magyar harckocsik !

3 éve 2 hónapja #301037 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök

Vicces, hogy ennek tükrében a magyar fejlesztési fa lenne az egyik, eddigi leginkább hiteles verzió.

Inkább erős középmezőny lenne, mert a nagy nemzetek mindig elől lesznek. De a leendő svájci fa se hitelesebb mint a miénk, úgy tudom 2022-ben akarják behozni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #301042 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor

imgur.com/a/PQCZFk8

Vicces, hogy ennek tükrében a magyar fejlesztési fa lenne az egyik, eddigi leginkább hiteles verzió.


Sajnos ez az egyik legutolsó szempont a fejlesztőknél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301158 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Mikor várható az újabb cikked a TAP-on?:thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301163 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Ez még nem a TD ág, de mindenképpen szerettem volna egy részletesebb írást megosztani az előzőekről, a rohamlövegekről is hasonlóan teljeskörű lesz majd. Sajnos nem rajtam állt, mikor publikálja Seb (úgy tűnik jobban lekötötte a cseh és szovjet tankokkal kihézagolt román fa :troll: ), de inkább megosztottam a fórumokon, így ott már most is olvasható.
forum.worldofta...-line/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky, Pötzi_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301175 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Jó részletes!
A TD ágba szerepelhetne prémiumként az ISU-122S legénység/nemzetváltóval. Egyébként a kerekes járművekből én csak prémiumként vagy jutalom járműként hoznék be, mert a Csaba Tier II esetleg III, a 40M Hunor meg Tier V-be való. A PSZH-k méretük és feladatkörük miatt nem felelnek meg sajnos, illetve semmilyen huzagolatlan ágyút sem kaphatnak. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #301182 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Nem javasolnék "klón" harckocsit, de értem miért mondod. Erről a fejlesztők döntenének, mivel magas szintű prémiumnak való páncélvadász valóban nincs ami többé-kevésbé magyar fejlesztésnek tekinthető.
A páncélautókat én is opcionálisnak tartom, viszont van annyi típus, hogy egy külön ág kijöhessen belőlük, de leaglább részben szükség lenne olyan modulokra, amik közvetlenül nem feltétlen kapcsolódnának hogy kilehessen őket egyensúlyozni a megfelelő szintekre (pl. a Hunor Sd.Kfz. 232 tornya -> 234/2 vagy AAC/12 tornya).
Huzagolatlan löveget már számtalan típus kapott a játékban amely a valóságban egyáltalán nem rendelkezett vele, ez még mindig nem akkora probléma mintha kitalálnának egy teljesen új járművet (ahogy az elmúlt hosszú időszakban folyamatosan teszik). A PSZH-k hitboxa nem lenne egyébként annyival nagyobb mint egy EBR, főleg úgy ha a kerekek és a mechanizmus mögöttük továbbra is elnyelik a lövedékekeket (mellékletben lőhető hitbox zölddel jelölve). Ráadásul sokkal kisebb toronnyal rendelkeznek, így dombharcban jobban teljesítenének.
Szerintem sem túl valószínű hogy a közeljövőben valamilyen formában bekerüljenek WoT-ba, de nem lenne lehetetlen megvalósítani, ezért mindenképp fogok róluk is egy alapvetőbb írást megosztani majd, hadd lássák erre is lehetne igény.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301297 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Mint későbbi elvi lehetőség elképzelhető. Viszont a túl kicsi torony miatt eleve nem lesz jó több PSZH ágyúsüllyedése, ami korlátozza a dombharcot, amihez illek minimum -8 fok. Ezért mindenképpen kellene rájuk nagyobb torony. Ettől függetlenül várom a te elképzelésedet később a cikkedben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301359 Írta: Pötzi_
Megválaszolva: Pötzi_
Sziasztok! A harckocsi amit a cseh könyvben lévő rajz ábrázol nem kamu, egyik külföldi ismerősöm még évekkel ezelőtt mutatta már nekem, bár egyikőnk sem tudott csehül így nem is érdekelt minket sem különösebben. Viszont évek óta nem tartom azóta vele a kapcsolatot, WT-be ismerkedtünk meg de azzal pedig mindketten rég felhagytunk, így felejtős hogy tudjak vele beszélni melyik könyvből fotózhatta. Azért remélem valaki tud majd ilyen téren is segítséget nyújtani, én mindenképp rákérdeznék pár cseh szakértőnél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301483 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Hány kép van róla egyébként? (Már ha megkérdezted, mert gyanítom több kép van abban a könyvben.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301523 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor

Hmm igen, a gulyás, világhírű csehszlovák nemzeti étel 
Viccet félretéve, az európai fához hozzáadott magyar prémium fogyócikk a mi szempontunkból bíztató.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hete #301566 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Hát jah. Hogy állsz a TD ággal?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hete #301617 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Jövő hétig megpróbálom befejezni, habár Seb még az előzőt sem repostolta, pedig elsősorban ő kért egy részletesebb cikket. Elvileg most az egyetem, no meg persze a black market miatt eléggé elfoglalt, de a fórumokra amint végeztem kiteszem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete #301664 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Köszönjük!  

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete - 3 éve 1 hete #301724 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
forum.worldofta...-line/

Ez egyébként Straussler egy háború alatt tervezett típusa lenne?
Forrás: worldwide.espac...56009A  
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #301733 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Lehet, eléggé hajaz a Valentine Mark III-ra.
Azért a Szebeny-féle páncélvadászt hiányolom az írásodból, mint prémium bekerülhetne tier VI-ba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.