Jelenleg 275 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés

1 hete 6 napja #302867 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

lemur_catta beküldte: Sziasztok!
Eddig mindig teljes képernyős üzemmódban játszottam, a legutóbbi frissítés óta ablakos üzemmódban indul el a játék, mindig vissza kell állítanom teljes képernyősre. Csak egy YasenKrasen statisztika mód van fent. Hogy kéne beállítanom, hogy ne kelljen minden alkalommal állítgatni? Előre is köszönöm a segítséget.

Néha nekem is átáll magától ablakosra, random csinálja. Mod-ot nem használok semmi. Szóval ez van, nem nagyon tudsz vele csinálni semmit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Usul, lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 5 napja #302869 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

bandras32 beküldte:

lemur_catta beküldte: Sziasztok!
Eddig mindig teljes képernyős üzemmódban játszottam, a legutóbbi frissítés óta ablakos üzemmódban indul el a játék, mindig vissza kell állítanom teljes képernyősre. Csak egy YasenKrasen statisztika mód van fent. Hogy kéne beállítanom, hogy ne kelljen minden alkalommal állítgatni? Előre is köszönöm a segítséget.

Néha nekem is átáll magától ablakosra, random csinálja. Mod-ot nem használok semmi. Szóval ez van, nem nagyon tudsz vele csinálni semmit.

Nálam is csinálja, remélhetőleg a következő frissítés orvosolja ezt a bug-ot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #302884 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Elmondaná nekem valaki mi történik T - 2:45-kor?????????????????????????
Artival ez rendszeres a "buff" óta.

Melléklet:

Fájlnév: replay_las...otreplay
Fájlméret:1,893 KB
Mellékletek:

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #302886 Írta: VaFec

HUNterRichie beküldte: Elmondaná nekem valaki mi történik T - 2:45-kor?????????????????????????Artival ez rendszeres a "buff" óta. 

Melléklet:

Mármint arra gondolsz, hogy elvétetted a lövést?
Ez régebben is előfordult. 
Indítsd el a visszajátszást, és kapcsolj külső nézetbe, látni fogod, hogy jócskán mellé megy a lövésed.
Megjelöltem sárgával a lövedék útját, piros nyíllal a lövedéket.
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #302892 Írta: HUNterRichie

Melléklet:

Félreérthető volt az idő. Konkrétan a meccs vége előtti 2:45-nél történik valami.
Lövök, nem történik semmi, majd amikor kijövök a nézetből az ágyúcső előtt egy nagy robbanás, mintha láthatatlan falba lőnék. Külső nézetből figyelve durran az ágyú, majd becsapódás a semmibe. Ennek oka érdekelne :) 
Mellékletek:

1 hete 1 napja #302893 Írta: VaFec

HUNterRichie beküldte:  Félreérthető volt az idő. Konkrétan a meccs vége előtti 2:45-nél történik valami.Lövök, nem történik semmi, majd amikor kijövök a nézetből az ágyúcső előtt egy nagy robbanás, mintha láthatatlan falba lőnék. Külső nézetből figyelve durran az ágyú, majd becsapódás a semmibe. Ennek oka érdekelne :) 

Ez már valóban fogós kérdés, megérne egy ticket-et, hisz a lövedéked a levegőben robbant, mintha csak tüzijáték lett volna. Talán ez az új titkos arty mínusz RNG.
Felfedeztél egy újabb bug-ot, nem lepne meg, ha szerepelne a jelenség a következő patchnote javítandó dolgai között, bár jelenleg nem találtam hasonló információt a hivatalos fórumban.

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #302897 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
^^

Továbbra is erre tippelek:
www.wotinfo.hu/...302761
Valósznínűleg "csak" vizuális bug, és előfordul más játékosoknál is. Artiról nem tudtam, de ez nem is meglepő.

Ticket persze ettől még mehet, igazán utána járhatnának.

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...ylists
Gunmarks: i.imgur.com/M4Kvdv9.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete

1 hete 23 órája #302903 Írta: HUNterRichie
Van olyan mod ami teljes szabad kamerát tesz lehetővé visszajátszásban? Érdekelne a célterület, mielőtt írnék egy ticketet.

1 hete 8 órája - 1 hete 8 órája #302905 Írta: cefet
Megválaszolva: cefet
Melyik csapat lesz a nyerő?
AMX ELC bis vs M24 Chaffee by Ranzar?

1 hete 8 órája #302906 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

cefet beküldte: Melyik csapat lesz a nyerő?
AMX ELC bis vs M24 Chaffee by Ranzar?

Szerintem Elc bis-nek (és a teljes ágnak) nagyobb a rajongói tábora, mint az amerikainak, én oda fogok csatlakozni.

1 hete 4 órája #302907 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Hogy megy ez a legénység áthelyezése dolog?? Eddig minden tankomnál nulláról indultam a legénységgel (biztos ezért is gyengébb a statom). Ha pl. egy 6-os szintű legénységet beleteszek egy 8-asba átképzéssel, akkor utána már 2 tankot fognak "tudni" vezetni? vagy ha az előző 6-osba visszateszem őket, akkor újra képezni kell őket?? 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150 folyt. köv.

1 hete 4 órája #302908 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

fabyzol3 beküldte: Hogy megy ez a legénység áthelyezése dolog?? Eddig minden tankomnál nulláról indultam a legénységgel (biztos ezért is gyengébb a statom). Ha pl. egy 6-os szintű legénységet beleteszek egy 8-asba átképzéssel, akkor utána már 2 tankot fognak "tudni" vezetni? vagy ha az előző 6-osba visszateszem őket, akkor újra képezni kell őket?? 

A legénységet akkor érdemes átképezni más tankba, ha azon bizonyos mennyiségű (mindenki maga dönti el mennyi ) xp felgyűlt, tehát 100%-os, és rendelkezik valamennyi xp-vel skillekhez, perkekhez. Az átképzés ingyen vagy kreditért némi xp vesztéssel, golddal xp vesztés nélkül történik, de mindkettő esetben az adott legénységi tagokon található skillek/perkek megmaradnak.
Egy legénység csak 1 fejleszthető (tech tree) tankban lehet legénység, illetve szabadon használható bármilyen prémium és nyereménytankba, mely azonos nemzetiségű és tíousú. - Ha például egy 6-os (tech tree) tankból egy 8-asba (tech tree) átteszed és átképzed a legénységet, akkor az onnantól csak a 8-as tankban fog 100%-osan funkcionálni.

UI.: Régen a fejlesztés volt annyival hosszabb, hogy tier 5-6 -ban való játékkal kialakult egy értelmesen mozgatható legénység (főként prémium fiók nélkül). Szerintem ez jelenleg inkább tier 7-8-tól kezdődik, kivétel ha valaki sokat játszik tier 6-ban (mert ilyen prémiumtankja van, vagy mert osztagozik).

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, fabyzol3

5 napja 15 órája #302915 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy
Sziasztok!

Eddig nem tünt fel, csak pár napja belekezdtem egy refer a friend accba és feltünt, hogy a kapott tervrajzok mind egytől egyig 2-s tierhez jönnek. Bosszantott a dolog, megnéztem pár napos teszt alatt a nagy accon, hogy valójában mi a helyzet, de ott is azt tapasztaltam, hogy tervrajzokat nemzetenként a legkisebb nem kifejlesztett tankhoz kapok. Ez korábban biztosan random volt, mert számos magas tierű tervrajzom van. 

Más is tapasztalt hasonlót?

Előre is köszönöm!

Abashed the Devil stood, And felt how awful goodness is
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

5 napja 10 órája #302917 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

VaFec beküldte:

HUNterRichie beküldte:  Félreérthető volt az idő. Konkrétan a meccs vége előtti 2:45-nél történik valami.Lövök, nem történik semmi, majd amikor kijövök a nézetből az ágyúcső előtt egy nagy robbanás, mintha láthatatlan falba lőnék. Külső nézetből figyelve durran az ágyú, majd becsapódás a semmibe. Ennek oka érdekelne :) 

Ez már valóban fogós kérdés, megérne egy ticket-et, hisz a lövedéked a levegőben robbant, mintha csak tüzijáték lett volna. Talán ez az új titkos arty mínusz RNG.
Felfedeztél egy újabb bug-ot, nem lepne meg, ha szerepelne a jelenség a következő patchnote javítandó dolgai között, bár jelenleg nem találtam hasonló információt a hivatalos fórumban.       

Ilyet láttam én is tegnap,az arty lövedéke a levegőoben robbant,pont olyan volt mintha légvédelmi ágyúval lőttek volna

5 napja 7 órája #302919 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

charliefirpo_2018 beküldte:

VaFec beküldte:

Ilyet láttam én is tegnap,az arty lövedéke a levegőoben robbant,pont olyan volt mintha légvédelmi ágyúval lőttek volna

Hogy lehet ezt a betűtipust átállitani normálisra?

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.